PDA

View Full Version : Болестта на Пейрони при ПОД 18 - Възможно ли е?



-OxXxO-
04-11-2014, 14:12
Нямам още 18 години, а симптомите на тази болест са на лице като че ли. Надявам се да няма нищо, но не мисля, че няма да имам проблем :@ Направо треперя!
До преди 4-5 месеца нямаше никакви проблеми.
Тогава започнаха проблеми за които на никой не споменавам и до сега, но не знам какво да правя вече и питам вас.
> Появиха се червени петна по главичката за 1 седмица и изчезнаха.
> Рядко, но все пак изпитвам остра, режеща болка в средата на "ствола".
> Много по-рядко се възбуждам.
> Ерекцията не е максимална, каквато беше преди 5 месеца.
> Имаше период в който кожата на пениса бе все едно малка и при ерекция болеше, но и това изчезна.
> 1-2см от дължината се губят като че ли.
> Изкривяване наляво е налице.
п.с.: доста съм пълничък, леко започвам да отслабвам с диети, но това сега ме плаши много :///
Преди винаги го държах на ляво и правих повечето неща с лявата ръка. Преди година промених тези си навици и започнах всичко на обратно ако мога така да се изразя - в бельото на дясно, с дясната ръка и т.н.
Нямам 18, след 1 година(2015-та) ще ги навърша, какво правим ?????????????????? ПОМОЩ
Ще сложа рисунка нарисувах я с Paint за да онагледя всичко:
------ http://tinyurl.com/nwop2uk

draid
04-11-2014, 21:59
Имаше една приказка, за един пациент който открил един "атлас" с болести, колкото повече го разглеждал, толкова повече откривал симптоми в себе си. Накрая открил една болест, чиито симптоми нямал и веднага отишъл на лекар за да го попита защо е така.

BluE_s
04-15-2014, 21:26
Не мисля, че е фиброматоза, но може да е друго. Ако толкова те притеснява иди на лекар. Тук няма кой да ти помогне, освен ако е нещо банално.