PDA

View Full Version : Коса без обем



natalie_i
04-11-2014, 16:21
Здравейте, както видяхте от заглавието тук ще се говори как да се справяме с косата без обем . Моята коса е точно такава - права и без обем . Някой може ли да ми каже какво мога да направя по въпроса.

JuStElly
04-11-2014, 16:46
сух шампоан в корените

MaLkaTa_LaDy
04-11-2014, 18:51
Аз моята я суша с дифузер в корените и единствено така успявам да създам обем. Ето това една приятелка каза, че й помага. Аз лично не съм го използвала:
http://www.cosmopolitan.co.uk/cm/cosmopolitanuk/images/HP/10-211112-loreal-elnett-spray-volume-mdn.jpg

sunshine :**
04-11-2014, 19:22
Сухия шампоан премахва омазняването за около половин-един ден и толкова.Не придава обем.Знам, че косата е добре да се суши с главата надолу, като преди това си сложиш малко пяна в корените.Пробвала съм и има малък ефект.Ще пробвам с повече другият път.И не използвай много балсам, кристали, лак за коса и все такива продукти, които я отежняват.

Enchanting
04-11-2014, 19:45
Една рибя кост наплиташ на леко влажна коса и я оставяш така една вечер.
Стои добре, ако косата ти е на черта, а не на стъпала.

JuStElly
04-15-2014, 16:20
Сухия шампоан премахва омазняването за около половин-един ден и толкова.Не придава обем.Знам, че косата е добре да се суши с главата надолу, като преди това си сложиш малко пяна в корените.Пробвала съм и има малък ефект.Ще пробвам с повече другият път.И не използвай много балсам, кристали, лак за коса и все такива продукти, които я отежняват.

Пробвай да си сложиш в корените и да го разрошиш един вид, не знам как да го обясня ;д просто да го втриеш в косата. Сухия шампоан придава обем и текстура, освен че ти премахва омазняването.

carlabd
04-15-2014, 20:06
като излезеш от банята си суши косата надолу в противоположната посока на тази, в която косъма расте .. вържи си косата нагоре и така също се получава обем в корените, също може и да пробваш с пудра за коса (но тя не е съвсем безвредна да знаеш) , късмет:)

strawberry88
04-15-2014, 22:34
Тези пудри нищо не правят, недей. ;)

Francheska01
04-16-2014, 07:58
Най-лесният и бърз начин за обем е топирането. Навсякъде продават малки гребенчета специално за топиране. Много е удобно и можете да си го правите по всяко едно време!

zlatit0o
04-16-2014, 08:38
^ И накъсва косата като за световно.
Има едни такива мусове(пяна), които се слагат в корените и се изсушава косата. Може да опиташ.