PDA

View Full Version : Защо



sunshine :**
04-12-2014, 18:01
Пуснах тема с цел повече внимание, защото наистина се нуждая от съвет.По принцип косата ми е права: http://prikachi.com/images/677/7253677E.jpg , но в краищата се получава това: http://prikachi.com/images/734/7253734M.jpg и с нищо не мога да ги изправя.Всеки ден ползвам преса / само в краищата/, пробвала съм с лак, със сешоар и кръгла четка, но никакъв ефект - след един час същото.Пробвала съм и варианта цялата коса да си къдря, но тя се изправя за отрицателно време.Моля ви дайте съвет, защото просто е ужасно косата ти да е правя и в краищата къдрава.Много ме дразни този проблем от дълго време и просто не знам какво да направя.Мерси предварително. : ))

The Cheetah
04-13-2014, 14:45
Пресата ти хубава ли е?
Иначе я изправяй след баня, аз така правя и ми държи до следващото измиване. Преди косата ми беше като твоята, но сега бая порастна и не ми става така.

sunshine :**
04-13-2014, 15:04
Пресата ми е хубава, пробвала съм и с тези на приятелки, но разлика няма.А това с изправянето след баня мисля, че ще ми съсипе косата.Тя и без това си е вече доста изтощена.

The Cheetah
04-13-2014, 15:09
Слагай някакви термозащитни продукти или бадемово мсло в краищата преди това.
Или просто ще чакаш да ти порасне косата, тя като стане по- дълга няма да имаш такъв проблем.

sunshine :**
04-13-2014, 17:59
Пробвала съм и с масло,но колкото и малко а слагам пак след това седи мазна и слепена косата ми.

afrodita18
04-13-2014, 19:12
аз мисля,че трябва да я оставиш да порасне и тогава ще се оправи.
преди достаа време и при мен беше нещо подобно,но като порасна се оправи.
и не си съсипвай косата с това изправяне,косата ти е явно чуплива,привилегия е да имаш чуплива коса намери си начин как да си я правиш и си готова. :)

Hayashi
04-13-2014, 20:23
Не се оправя с порастването това. До брадичката косата ми е идеално права и от там надолу се завива на букли като на кукла. Колкото по-дълга става косата, толкова повече се навиват буклите по дължините. Ако си ги оформяш добре с правилните продукти стои сладко.
За мен няма смисъл да си изправяш косата постоянно заради това.

sunshine :**
04-14-2014, 08:28
Мерси за отговорите, ако както каза Hayashi с порастването на косата ми се оформят букли ще се радвам, защото поне ще е нещо различно. :)