PDA

View Full Version : Голи снимки



Ivon12g
04-13-2014, 10:33
Може би някой от вас си спомнят,а други не ,бях направила същата тема преди време,но изглежда е изтрита.
Моят проблем беше,че бях намерила в компютъра на приятелят ми голи снимки на момичета и не става въпрос просто за модели и момичета от корица,ами напълно обикновени като мен самата.Тогава не знаех какво да правя стана ми неприятно и пуснах тема тук да се посъветвам с вас.Е днес отново може би след около 1,2 месеца пускам същата тема,защото изглежда той не спира да си запълва колекцията.Може би на едни момичета ще им се стори нормално и няма изобщо да го мислят,но аз не съм от тях! Да поговоря ли с него и по какъв начин да му го изтъкна,понеже е доста особен характер и съм сигурна,че ако му кажа нещо такова ще избухне поради причината,че няма да знае какво да обясни така ще му бъде най-лесно.

mm28
04-13-2014, 10:42
Аз поне не виждам логика да имам приятелка която ме възбужда, и да събирам и да гледам подобни. Айде ако са модели как да е...

А има ли промяна в поведението му спрямо теб, усещаш ли че те желае и ти го показва както е било преди (предполагам)?

Ivon12g
04-13-2014, 10:48
И аз не виждам логика да имам приятелка,която ме възбужда да си събирам такъв тип снимки.
Да,ако бяха модели нямаше да му обърна никакво внимание,но това е че не са.
Ами не няма промяна в поведението му всичко си е , както си е било винаги.Знам,че ме желае показва ми го,но въпреки това неща като тези ме карат да се чувствам все едно нещо не му достига,а съм му задавала въпроса дали му липсва нещо винаги е отговарял със Не ,че не му липсва нищо.

yakuza_
04-13-2014, 11:02
по-добре такива, отколкото на голи момчета

Fyyton
04-13-2014, 11:05
kogato pravite sex napravi neshto specialno zadovoli go poveche vji nqkakvi nachini v neta ako izobshto pravite sex de

Ivon12g
04-13-2014, 11:11
Бих казала по-добре мой снимки от колкото каквито и да е други!
Иначе разбира се,че правим секс да не сме на 11 макар,че за жалост вече и те го правят.От година и половина сме заедно знам какво харесва и винаги гледам да му го предоставя.

Fyyton
04-13-2014, 11:19
neznam togava izmisli neshto

mm28
04-13-2014, 11:37
В крайна сметка, ако няма промяна в поведението му...макар че щом го описваш като странен и избухлив характер се чудя как го търпиш и що не го оставиш да си гледа снимките, ама...ти си знаеш.

afrodita18
04-13-2014, 11:56
странно е,поговори с него щом не ти е приятно.
впрочем може и да е колекционер :D

HollyGolightly
04-13-2014, 12:29
Още когато пусна първата тема те посъветвахме да поговориш с него. Сега, няколко месеца по-късно, пускаш втора и още не си говорила, значи просто не те притеснява толкова цялата тази работа. Странен характер или не, за мен това не е нормално, не би ми станало приятно, но и н бих питала едни и същи хора няколко пъти какво да правя. Говориш с него, следиш дали има промяна и ако няма, сама си решаваш заслужава ли си или не да си с него.

RapExotic
04-13-2014, 13:04
Бих казала по-добре мой снимки от колкото каквито и да е други!

Тук вече си пролича същността на темата. Истинският ти проблем е там, че имаш прекалено чувство за собственост над него. Ревнуваш го неоснователно дори от снимки на непознати момичета. Всеки мъж има потребност да гледа голи женски тела. Не случайно са измислени стриптийз баровете, списания като Плейбой и Максим и еротичните филми и клипове. Не вижнам нищо необичайно в това, което прави той. Това не е изневяра нито лъжа към теб. Най-вероятно го прави за развлечение и въобще не им отдава толкова голямо значение, колкото ти. И това, че е с теб не значи, че няма право да го прави. Стига да не те пренабрегва заради тях и да не си оговаря разни момичета по чатовете и сайтовете за запознанства.

П.П. Между другото би ли му дала твои голи снимки, при полужение, че казваш, че е избухлив и странен характер? Би ли му се доверила знаейки, че може да ги използва за разни неща след като се разделите или се скарате?

nansi_2005
04-13-2014, 14:05
а помисли ли дали му даваш това което иска ? Помисли ли че тръпката може да я няма и затова той вместо да си прекарва времето с теб да си пише с други мацки ! Помисли дали причината не е в теб първо преди да го съдим момчето ! Аз също обичам да гледам хубави снимки и също си имам колекция .... но това не ми пречи на връзката ! Викаме му Демокрация с моето момиче ! 7 години сме заедно да кажа за да се знае че не съм на 15 !

baby_baby
04-13-2014, 15:12
Поговори с него вместо да се чудиш

The Cheetah
04-13-2014, 15:15
по-добре такива, отколкото на голи момчета

Да, тогава би било притеснително.

Meonesssss
04-13-2014, 15:16
Знаеш ли - би било по-конфузно да намериш гола снимка на някоя твоя приятелка в компютъра му. Така че, винаги има и по-зле - не му мисли :D :D

anonymous708973
04-13-2014, 16:59
списания като Плейбой и Максим и еротичните филми и клипове.

Това са снимки на момичета, които познават, доколкото знам. Не на модели, които никога няма да срещне!
И извинявай, ама за да му пращат те сами снимки (което пишеше в предишната тема), някак е писал на момичета по чатовете, сеш' се?

Авторке, започни да си пишеш с момчета и да колекционираш техни голи снимки. Ама на съвсем нормални, познати на двама ви. Да го видим как ще реагира.

И в никакъв случай не му давай твои снимки. Ще се ядоса и ще ги пусне някъде, та има да си трошиш главата после.

innaaa
04-13-2014, 17:26
Знаеш ли - би било по-конфузно да намериш гола снимка на някоя твоя приятелка в компютъра му. Така че, винаги има и по-зле - не му мисли :D :D

хахахахах абсолютно съгласна съм

RapExotic
04-13-2014, 18:29
Това са снимки на момичета, които познават, доколкото знам. Не на модели, които никога няма да срещне!
И извинявай, ама за да му пращат те сами снимки (което пишеше в предишната тема), някак е писал на момичета по чатовете, сеш' се?

Това е съвсем различно. Ако той си пише с момичетата или ги познава и те му пращат голите снимки специално на него, тогава наистина има проблем и авторката е права да ревнува. Но до колкото аз знам, според така написаната тема става въпрос за случайни снимки, които той намира из нета и си ги сваля на компа, защото го кефят. Това е нормално и всеки мъж го прави.

anonymous908491
04-13-2014, 19:26
които той намира из нета и си ги сваля на компа, защото го кефят. Това е нормално и всеки мъж го прави.

С тия думи, ще влезнеш в черния списък на всяка една форумна патка, защото това не се вписва в розовия сън, в който живеят.
Щях да пиша, че са коментирали само путки и путки с вагини, ако не беше включил.

anonymous708973
04-13-2014, 19:28
Голи мадами из нета - ДА.
Голи снимки на момичета, които и двамата познават - НЕ.

Папугай, като най-накрая имаш приятелка и тя има такива снимки, тогава имаш право да си отваряш устата.

anonymous908491
04-13-2014, 19:33
Пинкуууууууууу, сякаш твоите снимки са били раздавани така, сякаш аз съм ги виждал и това е причината да си ми сърдита, сякаш цялата вина е моя, а не на този, който ми ги е дал.

xoxi
04-13-2014, 19:41
Ако бяха модели, нямаше да има проблем. Но с 'обикновени' момичета има проблем.
Значи не те притеснява, че гледа други голи женски тела... което пък ме навежда на мисълта, че проблемът с тези снимки си е изцяло твой, не негов. Не ти е приятно, защото тези 'обикновени' момичета ги усещаш повече като заплаха, отколкото като наслада за мъжкото око.
Може да му е фетиш да гледа нормални тела, а не минали многократно през фотошоп картинки на голи мацки от списания.
На мен лично не ми изглежда нито странно, нито нередно.
Все пак, ако на теб ти е неприятно, трябва да го обсъдиш с него, а не по форумите да се оплакваш. Кажи му защо точно те притесняват тези снимки, питай го защо ги събира и т.н.

anonymous908491
04-13-2014, 19:43
На мен пък ми изглежда странно да сваля снимки само на модели, защото реално изглеждат по-зле от средностатистическата жена.

KGVlove
04-13-2014, 20:00
За година и половина връзка не би трябвало да имаш никакви притеснения да му кажеш. Ако нещо не ти допада или не одобряваш в неговото поведение е задължително да си кажеш, как иначе да вървят нещата между вас...?

girlwithblueeyes
04-14-2014, 11:42
Страшен егоист съм и искам човека до мен да се възбужда само и единственно от мен.Да знам звучи ненормално но както и да е .Снимки на модели са съвсем в реда на нещата всяко момче или поне повечето имат такива . Обаче да тръгне да си прави колекции от снимки на мои приятелки или общи познати много би ме обидило и заболяло .
Щом пускаш друга тема очевидно не си предприела нещо по рано и не виждаш чак такъв проблем в това . Иначе още след първите ни съвети да си говорила с него. Аз лично за себе си мога да говоря че не бих седяла с такъв човек и минута .Така че какво ще правиш си зависи вече само от теб или ще говориш с него открито или ще си мълчиш и той ще продължава с колекцията .

Supraf
04-15-2014, 01:13
По добре си мълчи защото ако разбере че си му ровила из компютъра ще се ядоса нормално е все пак момчета сме понякога имаме нужда да се усамотим и да се самозадоволим той сигурно точно това прави на тези снимки няма за какво да се притесняваш. :)

Glamour92
04-15-2014, 11:47
Апф... само аз ли не виждам нищо притеснително в цялата работа ? :о

DarkTemplar
04-15-2014, 12:06
Апф... само аз ли не виждам нищо притеснително в цялата работа ? :о
Аз виждам. Притеснителни са явните комплекси на авторката.

"Огледалце, огледалце на стената,
авторката ли е най-комплексираната на Земята?"

Violenza
04-15-2014, 13:49
"Огледалце, огледалце на стената,
авторката ли е най-комплексираната на Земята?"
Еее, не е баш така. Точно това хич не опира до комплекси.

anonymous708973
04-15-2014, 14:18
Еее, не е баш така. Точно това хич не опира до комплекси.

Мдам.
Или ако опира, е до някакво минимално ниво.
Кефи ме обаче как винаги има една тумба момиченца, които се изкарват мегапечените гаджета, разбираш ли.

AlokiNn
04-15-2014, 16:40
Тук вече си пролича същността на темата. Истинският ти проблем е там, че имаш прекалено чувство за собственост над него. Ревнуваш го неоснователно дори от снимки на непознати момичета. Всеки мъж има потребност да гледа голи женски тела. Не случайно са измислени стриптийз баровете, списания като Плейбой и Максим и еротичните филми и клипове. Не вижнам нищо необичайно в това, което прави той. Това не е изневяра нито лъжа към теб. Най-вероятно го прави за развлечение и въобще не им отдава толкова голямо значение, колкото ти. И това, че е с теб не значи, че няма право да го прави. Стига да не те пренабрегва заради тях и да не си оговаря разни момичета по чатовете и сайтовете за запознанства.

П.П. Между другото би ли му дала твои голи снимки, при полужение, че казваш, че е избухлив и странен характер? Би ли му се доверила знаейки, че може да ги използва за разни неща след като се разделите или се скарате?

Тъп си. ^

До авторката:

Гаджето ти просто търси внимание, иска да си докажа, че " все още става ".
Най-добре поговори с него, че не ти харесва това.
Ако оставиш нещата така, най-вероятно след време ще разбереш и за по-тегави неща, които е правил

Glamour92
04-15-2014, 19:23
Тука цари всеобща филмарщина. :D