PDA

View Full Version : И сега какво ?



dadjendkxow
04-13-2014, 12:43
Здравейте,преди 3 години се запознах с едно момче.Ще ви разкажа накратко - запознахме се,излизахме и по стечение на обстоятелствата станахме гаджета.Всичко беше добре до преди 5 месеца,когато той започна да страни от мен.Все ми се сърдеше за щяло и нещяло.И един ден,виждам съобщение от него,че късаме.Попитах го защо,но той нищо не писа.На следващият ден му се обаждах,но той затваряше.И така... Аз бях наранена,без ясна причина защо ме е оставил,той си хвана друга и след месец скъсаха,тогава той ми писа,че много ме обичал и тем.подобни,все едно нищо не беше ставало.Аз го попитах,защо ме остави и после след като я остави потърси мен,но той тогава се разсърди,как съм могла да го питам такива неща.И пак така,като непознати се държим...Опитах се да го забравя,ходих на дискотеки-уж да харесам някое момче,но уви нищо.Намерих си куп нови занимания,но винаги мислех за него.Не знам какво ми става,но през тези месеци,той ми липсва ужасно много.Той знаеше как да се държи с мен,как да ме размива,как да ме спечели и си знае.Боли ме ужасно много...Моля ви помогнете ми,как да постъпя ...Предстои ми кандидатстване,уча здраво и съм доволна от резултатите,но той не ми излиза от главата.

RapExotic
04-13-2014, 13:27
Остави го, не се занимавай повече с него. Не виждаш ли, че се подиграва с теб?


Опитах се да го забравя,ходих на дискотеки-уж да харесам някое момче,но уви нищо.

И не прави грешката да тръгнеш с първия кретен, който те черпи с едно уиски, само за да забравиш бившия си, защото ще се вкараш в още по-голям проблем. Остави нещата да се случат от самосебе си, не ги пресилвай.

baby_baby
04-13-2014, 16:38
Просто не е искал да е с теб и след като е скъсал с другата се е върнал щото си му била резерва

Не се занимавай

Enchanting
04-13-2014, 18:01
Този е боклук..
Не смята за нужно, дори да ти обясни защо всичко е свършило.

С времето ще го забравиш.
Така трябва.