PDA

View Full Version : Продавам УЧЕБНИЦИ ЗА 6,7,8,9 клас



VasilenaStefanova
04-13-2014, 16:37
Продавам учебници,които съм си купувала и съм ползвала или не чак толкова,а и има и някои,които дори не съм отваряла.
Учебник по Математика 6 клас- "Книга за ученика" на Здравка Паскалева и Мая Алашка, "Архимед" - учебникът е използван,няма много забележки освен това, че на места съм заграждала някоя -друга задача и е поизбелял от времето, редовната му цена е 6,80лв, продавам го за 3,80лв
Учебник по Литература за 8 клас- "Литература" Издателство "Булвест 2000"- учебникът е използван, не е драскано по него, но корицата му е леко измачкана иначе всичко му е окей, редовната му цена е 10,50, продавам го за 8,00лв.
Учебник по Информационни технологии 8 клас- Информационни технологии Издателство "Изкуства"- учебникът не е използван, не съм го отваряла дори, но от носенето му в чантата единствената му забележка е корицата, която е леко измачкана. Редовната му цена е 9,60, продавам го за 7,00 лв.
Учебник по Физика и асторономия за 8 клас- Физика и астрономия Издателство Просвета- учебникът е в много добро състояние, не е отварян, не е драскан и отново забележката е само в корицата, защото както знаете се налага да го нося с мен и от чантата ми се е измачкал малко. Редовна цена 12 лв, продавам го за 9 лв.
Атлас по География и икономика за 8 клас- Не е използван, почти не личат следи от употреба /т.е не е измачкан/. Редовната му цена е 5,76 лв продавам го за 3,50лв.
Български език за 8 клас- Издателство Булвест 2000, почти не е използван има леки следи от употреба. Редовната му цена е 7,50, продавам го за 5,50лв.
Сборник по математика с тестове за контролни работи за 8 клас- Сборника е на Коала Прес, Пенка Рангелова,Гинка Бизова, Мария Терзиева. В страхотно състояние е като нов, защото нито е използван, нито е носен, нито е отварян. Купих си го, защото уж щял да ни трябва, но не ни трябваше... Редовната му цена е 7,20и го продавам за толкова, защото наистина си е чисто нов.
Ако някой е заинтересован ще кача снимки на учебниците, за да видите в какво състояние са.