PDA

View Full Version : Посъветвайте ме



valentina12
04-13-2014, 21:55
Историята ми е малко объркана..много съм влюбена в едно момче ,но той не чуства същото от което много ме боли...реших да го забравя...да не страдам повече...запознах се с друг в една дискотека той е дж там....и така после си писахме във фб и излязахме но не сами с компания...и така още веднъж...не съм влюбена в него ,но не съм сигурна ,че не го харесвам...той ме изглежда да...но напоследък почти не си говорим и не сме излизали и не знам дали си струва да настоявам и да го търся изобщо щом сърцето ми принадлежи на друг...на 18 съм

angelche3
04-14-2014, 04:24
Ти казвала ли си му какво изпитваш към него?

RapExotic
04-14-2014, 07:23
Разсъждаваш като 14 годишно момиченце. Изясни се първо със себе си. Няма понятие като "сърцето ми принадлежи на друг" или "не съм влюбена в него ,но не съм сигурна ,че не го харесвам". Или харесваш някого или не го харесваш. По всичко личи, че искаш да използваш Ди Джея като кошче за душевни отпадъци, за да забравиш другия. В случая вероятността и той да иска да те използва само за секс е огромна. Според мен не се занимавай и с двамата. Изчакай да срещнеш човека, към когото наистина ще изпитваш онази тръпка, когато си до него.

Al3ksandra
04-14-2014, 15:49
Разсъждаваш като 14 годишно момиченце. Изясни се първо със себе си. Няма понятие като "сърцето ми принадлежи на друг" или "не съм влюбена в него ,но не съм сигурна ,че не го харесвам". Или харесваш някого или не го харесваш. По всичко личи, че искаш да използваш Ди Джея като кошче за душевни отпадъци, за да забравиш другия. В случая вероятността и той да иска да те използва само за секс е огромна. Според мен не се занимавай и с двамата. Изчакай да срещнеш човека, към когото наистина ще изпитваш онази тръпка, когато си до него.

+1

Aanonim4eto0o
04-14-2014, 20:46
Я излез от филма.

baby_baby
04-15-2014, 14:15
Не се занимавай и с двамата

И за кво си с дж-я като "сърцето ти принадлежи на друг"?