PDA

View Full Version : протрит панталон



desperedbob
04-14-2014, 06:57
имах дъвка на панталона и баба ми от много търкане протри самия плат , как мога да го оправя или поне възтановя старият цвят, защото панталона си го харесвам много , и балъците които мислят да дават остроумни коментари като"купи си нов " , " изхвърли го " да си ги запазят в празната кофа ,защото ми е дотегнало от тях

kalpazanka
04-14-2014, 08:25
Сложи някаква апликация там / по кинкалериите продават- лепиш с нагрята ютия/ или си купуваш текстилна боя.

desperedbob
04-14-2014, 18:05
-_- как виждаш 16 годишен с изчистен панталон и една лепната апликация на наруто? това е абсурдно ,но това за текстилната боя как става? от къде да намеря същия цвят ? как става?

RapExotic
04-15-2014, 11:03
С текстилната боя само ще го омажеш и ще заприлича на петно. По-добре вземи парче от същия плат и го заший като кръпка по такъв начин, че да изглежда добре. И без това по дънките е модерно да се слага по някоя друга кръпка или дупка. (ако е дънков разбира се) ;)

Dagichka
04-15-2014, 17:19
и една лепната апликация на наруто
продават ли такива?? :cool: ако не те кефят тия варианти, другият е наистина да го хвърлиш и да си купиш нов.

desperedbob
04-15-2014, 18:20
те че продават,продават ,въпроса е че не искам да го хвърлям тъй като съм го слагам 7-8 пъти а струваше 70 лв :(, а пък за кръпката ,мен лично не ми допада . Обичам изчистените панталони ( не е дънков)