PDA

View Full Version : Здраве Акне Стоп



Ouroboros
04-14-2014, 16:57
Какво мислите - помагат ли, ползвали ли сте, давайте мнения.

Rakshy
04-15-2014, 21:52
Зависи от типа кожа.

mayaaa
04-16-2014, 10:03
А бе, за много интересни неща го използвате тоя раздел напоследък...

Vodnokonche
04-16-2014, 14:47
Принципно за акне със сигурност знам, че трябва да пиеш цинк - дори съм препоръчала същото в една друга тема за омазняване на кожата. Това е най-сигурното и изпитано средство за справяне с такива проблеми, което не струва много пари и продължавам да се изненадвам как хората не знаят за него. Вземи си цинка на валмарк - една таблетка дневно се пие, няма да имаш проблеми със стомаха и въобще не е скъпо. За акне стоп не мога да кажа дали ще ти помогне, но принципно помисли добре преди да трябва да инвестираш големи суми за такива козметични продукти. Със сигурност на място провери дали кожата не е алергична към някоя от съставките - като отидеш в аптеката например помоли да ти дадат мостра и се намажи на китката. Изчакай няколко минути, за да видиш как ще се отрази на кожата ти.

Rakshy
04-16-2014, 20:44
@mayaaa еми то пише Спорт и ЗДРАВЕ...

Ouroboros
04-17-2014, 06:44
Принципно за акне със сигурност знам, че трябва да пиеш цинк - дори съм препоръчала същото в една друга тема за омазняване на кожата. Това е най-сигурното и изпитано средство за справяне с такива проблеми, което не струва много пари и продължавам да се изненадвам как хората не знаят за него. Вземи си цинка на валмарк - една таблетка дневно се пие, няма да имаш проблеми със стомаха и въобще не е скъпо. За акне стоп не мога да кажа дали ще ти помогне, но принципно помисли добре преди да трябва да инвестираш големи суми за такива козметични продукти. Със сигурност на място провери дали кожата не е алергична към някоя от съставките - като отидеш в аптеката например помоли да ти дадат мостра и се намажи на китката. Изчакай няколко минути, за да видиш как ще се отрази на кожата ти.

За ефектите от цинка, които са:
За красива кожа и здрави нокти

Повлиява положително кожни проблеми (екзема, себорея, косопад)
Заздравява ноктите
Подпомага функционирането на половите органи
Оказва благотворен ефект върху простатата

Сигурен/на ли си, че помага?

Vodnokonche
04-22-2014, 08:50
Доколкото знам всички доктори препоръчват цинк при акне, със сигурност подобрява състоянието на кожата. Евтин е и можеш да си го вземеш от всяка аптека.