PDA

View Full Version : Как да изглеждаме по-слаби?



krissy ^_^
04-14-2014, 16:58
Съжалявам, ако имам подобна тема тук, ноо.. :/ Исках да ви попитам как можем да изглеждаме по-слаби. В смисъл, някакви упражнения, диети(но да не са тежки)? Тази година ми предстои прощална и искам да изглеждам добре. :D :D Благодаря ви предварително!

The Cheetah
04-14-2014, 17:04
Е,добре де, има вече 445324 теми в тоя раздел, НОВИ, стари.. поразрови се, използвай търсачка. Имам чувството, че вече всички тия нови теми се пускат от един човек..

krissy ^_^
04-14-2014, 17:20
Това ми е единствената тема, която съм пускала. ;) И не съм обърнала внимание просто.

Dagichka
04-14-2014, 19:41
прегледай всички теми на първа страница с подобни заглавия.. ;д аз пък да обърна темата в друг аспект. как визуално чрез дрехи и аксесоари да изглеждаме по-слаби? знам за типовете женска фигура там а-у, но както ми бяха обяснявали да нося рокля с дебел колан под бюста и разкроена надолу.. приличах на огромна лелка, а пък си намерих една рокля без коланчета и глупости, по мен с леки плисета надолу и ми стои разкошно и според околните ме прави по-слаба.. ;д

tori
04-14-2014, 20:07
^ Чувала съм, че черното било цвят, който визуално вталява.

Dagichka
04-15-2014, 18:25
то си е така, ама всеки ден да ходя като в траур черна не ме кефи :cool:

Hayashi
04-15-2014, 19:05
Е то зависи коя част искаш да подчертаеш и коя да смалиш. Ако имаш по-голямо дупе, черна пола със сигурност ще стои по-добре от бяла.
Аз обичам да нося бели блузи и тениски, защото така несъществуващият ми бюст изглежда малко по-голям.

strawberry88
04-15-2014, 22:17
В смисъл, някакви упражнения, диети(но да не са тежки)?

Внимавай само да не вземеш да се преумориш!

anonymous708973
04-15-2014, 23:18
Да, темата определено ще е полезна, ако се насочи към идеи за обличане. Айде обаче никой да не скача с идеята "Ми като сте дебели и мързеливи, ще разчитате на дрехи да ви правят слаби", щото идеята е просто да си помогнем и дори идеята да не е да изглеждаме слаби (а всъщност да тежим 100 кила), на всички ни е ясно, че има дрехи, които просто стоят по-ласкаещо от други.

Област КРАКА:
Лично аз избягвам странни шевове по панталоните - от типа, дето тръгват от кръста, минават през бедрата и свършват на вътрешната част на коленете - защото правят и най-правите крака суперкриви.

Консервативна съм и не нося светли и цветни панталони, защото си внушавам, че изглеждам дебела в тях. Имам светли дънки, с които много се харесвам, но съм ги търсила много време. Но съчетанието от прасковен или ментов цвят панталон плюс бяла риза е разкошно.
Никакви изтъркани дънки. Минимално изтъркано в областта на бедрата или под дупето, защото дават нежелан обем. Точно по тая причина ми е адски трудно да открия светли дънки, които да ми харесат - явно всички решават, че щом е светлосиньо или светлосиво, дай да е обилно избелено.

Къси панталони плюс платформи е комбинация, която кара и късите крачета да изглеждат като автомагистрали. Но панталони с дължина тип бермуди, не с дължина тип "виждат ми се бузите на дупето".

Мадами с крушовидна форма на тялото е добре да се придържат към изчистени долни части - никакви допълнителни обеми под формата на бричове и подобни - http://kami2000.com/wp-content/uploads/2012/03/486-1-268x400.jpg
В тази връзка - шалварите са модно престъпление, никога не стоят добре и винаги изглеждаш адски късокрака. Аз такова нещо дори и за вкъщи нямам.

Панталон с дължина 7/8 плюс висока обувка винаги се дават за пример по списанията, лично аз обаче изобщо не се виждам така.

ОБЛАСТ КОРЕМ:
Предпочитам тесните ми рокли да са рязани под бюста и/ли имат мъъъънички плухички, които изключват възможността за очертаване на подуто коремче. В този смисъл - пеплъмите са първи приятели на всички с проблеми в областта на корема и талията.

ОБЛАСТ БЮСТ:
Всякакви набори около бюста дават невероятни визуални предимства, например http://www.upload.ee/image/3942120/hfgjgjhg.png.
Или ако блузата е рязана на линията под бюста и има наборчета от горната страна на линията. Картинка не откривам обаче.

ДРУГИ:
Избягвам хоризонтално райе, да не кажа, че нямам една дреха с тоя мотив.
Както казах - шалварите са табу.

therichbitch
04-16-2014, 21:26
Да, теми за диети има доста и на мен ми е по- интересно да се обсъди какво облекло прави силуета по- строен.
Пантерата е написала повечето неща.
Мога да добавя също едноцветното облекло- горна и долна част с един цвят. Това издължава. (Тук не си представяйте розова диадема, розови очила, розово потниче, розова поличка, розови чорапки и розови чепици) Аз лично обожавам комбинация от бежово с бежово и една красива коса, която да акцентира. Снимка не мога да намеря.

Рокли с по- тъмна външна част, тъмни ивици отстрани, ПРавяр фигурата много хубава.
http://donnygalella.com.au/blog/wp-content/uploads/2012/02/Slide19.jpg

Обувки nude с класическа форма- сливат се с крака и краката изглеждат по- дълги и хубави.

Сега са много модерни онези боти/обувки, които са тооочно до глезена, не го минават, според мен те "режат" по много неприятен начин дори най- слабите крака с най- изящния глезен.

Ако едно момиче не е прилично слабо, белите чорапогащници също не са особено добра идея, пак зависи от структурата, но в общия случай това е положението.

Такъв тип остри обувки стоят само на слаб прасец, тънък глезен и като цяло слаби крака, в противен случай изглеждат като наденички. (краката)
http://2.bp.blogspot.com/-x1ZsLzRUpAI/UPkgQ_S4mAI/AAAAAAAABPg/8GYN3AP3z3M/s1600/Balmain+Spring2013_02.jpg

lovefootball
04-18-2014, 09:26
Не се надявай само на дрехите да те правят слаба.. Нищо не ти пречи един хранителен режим или разделно хранене и да се натовариш за 1 месец с малко упражнения ;)

Dagichka
04-18-2014, 14:25
оу да, белият клин/панталон на малко по-пищни форми стои покъртително зле.. токчетата с каишки и според мен режат крака доста гадно, да не говорим за тия остро закръглените отпред и с токче дебело 2мм..
аз да питам и друго - ако горната част (гоолям бюст плюс коремче) ми е по-обемна от долната стои по-добре ако се носят по-дълги блузи и туники нали?

therichbitch
04-21-2014, 21:02
ами зависи от кройката на самата дреха, но да- не трябва да са мега къси и най- вече тесни, да се вижда коремът и да се очертава.

kitty02
04-22-2014, 12:46
Клиновете със шарки правят краката да изглеждат по-слаби, защото окото акцентира върху самата шарка, а не толкова върху структурата на краката.

http://2.bp.blogspot.com/-fWJ93eyvYeo/UQ01i4Lj5dI/AAAAAAAAADk/qBrPze_Nd3A/s1600/stripes-leggings-tights.jpg

Този клин прави краката да изглеждат по-дълги.