PDA

View Full Version : Програма за лостове?



booster1
04-14-2014, 19:44
Здравейте, та сега реших да почна малко лостове и бих искал да ми препоръчате някаква програма. Висок съм 1,80, тежа между 72-75 кг. Не съм дебел, но имам поне 5 килограма за сваляне (най - вече по краката и коремчето го отпуснах доста). Тренирал съм около 1 година (7 фитнес и 4-5 лостове). Преди на лостовете нямах точно определена програма, а правех каквото ми скимне и нямaше огромен ефект. Чакам отговор! Благодаря предварително!

Rakshy
04-15-2014, 19:26
Момента, в който искаш да си стегнеш краката на лостове. Good luck with that bro.

xbraker
05-13-2014, 20:17
краката и корема---> поне според мен това става с кардио ( сутрин,ако можеш ) , скачане на въже и упражнения за коремните мускули
Ако искаш да ходиш много на лостове и за там има упражнения за корем,но тези,за които се сещам са за по напреднали :)

Rakshy
05-13-2014, 21:50
Ако очакваш да ти станат големи и силни краката от скачане на въже, сбъркал си рейса, пич. А и нищо не му пречи за корем просто да си повдига краката примерно от успоредка (заставаш все едно ще правиш кофички и почваш да си дигаш краката, в началото ако не можеш с напълно изправени правиш със свити в коляното и постепенно изпъваш за повече натоварване). Повдигането на краката ще работи върху коремните ти мускули докато простото стоене ще работи върху целия ти Posterior Chain. Good luck brah.

xbraker
05-14-2014, 18:50
това , което разбрах аз беше,че момчето иска да сваля и оформя ,което за мен значи ,че има масивни крака ,но иска да са по-здрави , релефни и издръжливи и смятам ,че въжето,бягането и да речем някой упражнения с различни ротации на клекове ще му свършат работа :)