PDA

View Full Version : ?-.-? К'во и се върти из главата ?



TTCC
04-14-2014, 19:51
Поради каква причина едно момиче би могло да заглежда едно момче .? Става въпрос за вероятно най-красивото момиче в даскалото ми , аз я харесвам адски много , всеки пат като се разминаваме по стълбите или по коридорите ми се струва , че ме заглежда , може би щото и аз нея , но за себе си знам едно ..... готин съм , макар че не съм в клас с готини хора , обличам се доста стилно (тва аз си го знам , щото всеки ми го казва ) И като цяло въпроса ми е ако едно момиче поглежда към едно момче в почити всяка паднала възможност , то момичето би ли могло да има чувства към момчето ? При положение че момичето е хубаво и има възможност да си хване много по готин пич .... Пък и как да я заговоря ? Ние се местим от кабинет в кабинет (тя е в саседния клас) и като я видя в коридора какво ? Ка'т най-големия тЪпак , без да я познавам да я питам искаш ли да излезем ? Тя пуши , а аз не ...така че запознанство на ''фаса'' :д отпада ...по фб нзззз аз съм един от най-големите противници на ФБ , но все пак си имам там н'екав профил за отбиване на номера ,,,а и аз и знам само първото име - Антония ... толкова хубаво име :***...! Незнам , дори като се мъча да заспа нощем ХОП изведнъж почвам да си мисля за нея и немога да заспя ... Дори мислено и пращам целувки...QQ ООООбичам я , харесвам всичко в нея , устните и очите и веждите , косата , брадичката , носа ...... всичко пффффф. Ако някои може да помогне с нещо да заповяда , да пише есета или каквото там реши :д

Aanonim4eto0o
04-14-2014, 20:44
Просто я заговори някак.Имате ли общи приятели?Ако имате е голям плюс..ако твой приятел или приятелка говори с нея се включи и ти в разговора.Има много начини.Щом си толкова готин,колкото казваш..трябва да се научиш да сваляш мацките ;)

Eagle 123
04-14-2014, 20:50
Ех приятелю, товa може би съвпaдa aмa 1:1 с моятa история, чиято историйкa зaпочнa преди вече повече от годинa.. Същото нaй нaй готино момиче (поне зa мен, a и не сaмо) в училище, същото товa усещaне, че постоянно попaдaм нa прицелa й.. Ей колко крaсиво, знaчи човек нямa нaчин дa не си припомни тези спомени, стигa веднъж дa ги е преживял.. Ии оо, дa, чудо - с нея сме си оттогaвa нон - стоп зaедно, вече толковa много нещa преживяхме.. Дотук товa беше предисториятa.. Знaм, че нa този етaп тебе те вълнувa сaмо нaчaлото, кaк е зaпочнaло всичко.. Сaмо дa кaжa, че щом ти прочетох темaтa си викaм : Етоо тук непременно ще му дaм някой друг съвет, поне съм го преживял товa.. Aми брaт дръж се преди всичко естествено, бъди себе си. Товa е нaй вaжното, кaто те види че имaш съвсем искрени чувствa към нея. Опитaй се, кaто зa нaчaло, дa зaпочнеш мaлко по мaлко дa скъсявaш дистaнциятa си с нея, зa дa зaпочне тя сaмaтa дa свиквa с присъствието ти. Вaжното е дa не прибързвaш обaче, дa не пришпорвaш нещaтa.. Остaви я дa дишa, не я притискaй, зa дa може нaкрaя тя дa се чувствa комфортно, a ти дa си се спрaвил с нея. Зa всичко товa ще сa ти нужни време и търпение, но също тaкa и добри обноски. Кaто цяло би трябвaло вече сaм дa усетиш когa е дошло точното време зa сериозния рaзговор, но тя кaто те опознaе добре всичко ще се случи по-лесно отколкото очaквaш.. Общо взето говори й интересни нещa, сближете се , зa дa се привържите един с друг. Ето с товa спрaвиш ли се, момичето е твое ! Успех ти желaя с Aнтония, ще стискaм пaлци, нaдявaм се дa съм ти бил поне мaлко полезен :)

TTCC.
04-15-2014, 09:24
Благодаря за отговорите :) и да оточня тя е много умна , красива ииии НЕ е курва , точно заради това я харесвам ! :) а и не слуша чалга :ДД

RapExotic
04-15-2014, 10:34
Заговори я на някаква обща тема, свързана с училището. Не бързай да я каниш на среща още от първия път. Първо се поопознайте в даскало и след това и предложи да излезете някъде. Когато се убедиш, че има симпатии към теб ще е много по-лесно да и кажеш и ти какво чувстваш.

baby_baby
04-15-2014, 14:13
Заговори я като толкова си хлътнал опознайте се в даскалото и тогава я покани на среща не веднага

TTCC,
04-15-2014, 18:48
Добиите представа .... по красива е и от тази тук > http://www.twitch.tv/kaypealol/c/3944623 <3<3 :D

Al3ksandra
04-15-2014, 21:47
Мхм, значи момичето си струва... както казаха по-горните потребители преди мен - не си пропилявай шанса с нея. Не избързвай..ако имате общ познат, или пък може след часовете да разбереш кога свършва и да я чакаш ако например свършиш малко по-рано, да се опиташ да я заговоришш.. След като си толкова готин и чаровен,не мисля че ще имаш проблем с това,хихи.

bulgarian_soldier
04-16-2014, 11:43
Извинявай, че питам, но откъде си?

TTCC'
04-16-2014, 12:45
Казанлък

Jaaaky
05-03-2014, 21:26
Момчетата нямат смелост , а момичетата още по малко ....

Al3ksandra
05-04-2014, 22:14
Здравей. Какво се случи със вас? Предприе ли нещо за да се запознаеш с нея или..?

TTCC..
05-05-2014, 07:43
Не съм я виждал от когато ви писах щото сме във ваканция ...:) Ако се престраша обещавам да пиша нова тема :Д