PDA

View Full Version : Опадане на космите по тялото?



gaga452
04-15-2014, 10:42
Здравейте! Вижте преди малко какво прочетох :
"ИЗРУСЯВАНЕТО НА КОСМИТЕ, ВОДИ ДО ТЯХНОТО ОПАДАНЕ
Ако не желаете да премахвате космите, тогава ги изрусете. Прави се маска от 50 г кислородна вода, 10 капки амоняк и обикновено брашно, за да се получи консистенция на каша. Маската се нанася върху окосмените части и се оставя да действа 10 минути . След това краката се измиват с топла вода, изплакват се с подкиселена вода / 1 чаена лъжичка оцет или лимонов сок на 500 г вода и се намазват с мазен крем. Манипулацията се прави 2-3 пъти седмично до пълното изрусяване на космите , а след това един път седмично като поддържаща процедура. По този начин космите стават светли и трудно забележими, а освен това с времето се изтощават, стават лесно чупливи и опадват."
Въпросите ми са:
Има ли някой, който да го е пробвал и има ли ефект?
Дали, ако пробвам с Блондор/супра ефектът ще е същият?
Ще навреди ли това по някакъв начин на кожата?
Ще стане ли и за други части на тялото?
Благодаря предварително :)

anonymous708973
04-15-2014, 14:37
Не съм много сигурна, че бих си сложила амоняк на кожата.

Dagichka
04-15-2014, 16:16
сестра ми като тийн правеше така, само че само кислородна вода и амоняк слага в някво съотношение. щипе, дразни, на слънце трябва да стоиш, мажеш се няколко пъти и стоиш докато не изсъхне. изрусява ги, ама нито намаляха, нито окапаха сами :Д

therichbitch
04-15-2014, 16:43
Пробвай със сода каустик, чувала съм , че от нея падат...

afrodita18
04-15-2014, 17:39
приятелки си изрусяват космите по ръцете,но до сега не съм чула,че на някой са окапали.
но като цяло тая простотия с изрусяването е малоумна,поне за мен,или ги махаш или не.

cookie dough
04-15-2014, 19:43
По тая логика, на всяка изрусена жена рано или късно ще й опада косата, така ли? Няма как да ти паднат космите от малко амоняк, една бивша учителка редовно си изрусяваше мустаците ама нито намаляха, нито станаха по-малко комични.

tjgirl
04-15-2014, 20:16
От личен опит мога да ти кажа, че изобщо не се изрусяват, а дори и да има някаква ралика, тя е почти незабележима. Освен това започват да растат по-бързо от кислородната вода...