PDA

View Full Version : Най-добър приятел



crazybebe
04-15-2014, 14:32
Здравейте,
Ще съм ви благодарна ако прочетете и споделите вашето мнение:
Има едно момче, с което се познаваме откакто съм родена, т.к родителите ни се познават и са много близки. Играли сме си като малки и тн и тн. Не се бяхме виждали около 2-3 години и преди около 2 години стана така, че се събрахме на гости у тях заедно с нашите. Почнахме пак да поддържаме контакт, празнувахме заедно и миналата и тази нова година, излизахме в една компания,бяхме на море и тн. Реално мога да му споделя всичко, казвал ми е, че си ме обича и тн. Отстрани погледнато няма човек, който да не е казал, че изглеждаме супер близки и са ни питали дали не ходим. Преди няколко седмици се събрахме да празнуваме рожденния ми ден и още преди да се напием много ме прегръщаше и танцувахме и пяхме ии да ;д по-късно излезнахме за малко навън ии тогава той ме целуна(аз му отвърнах) и през цялата вечер беше така. Легнахме да поспим(в едно легло), но без нищо повече да става и на сутринта като се събудихме той тръгна да ме целува, обаче аз леко си наведох главата, т.к реших,че сме били просто пияни вчера. Оттогава не сме се виждали( и преди това не се виждахме често, понеже нямаме възможност), само си писахме няколко пъти. Но всичко идва от това, че сякаш нещо в мене се промени след тая целувка и сякаш искам нещо повече, но дори не мога и да предположа той какво иска и дали целувката е била, защото наистина е искал или просто защото е бил маалко пиян.. Та сега се чудя дали е редно да му кажа и да го попитам за кво същност беше цялата тая работа, да му призная как се чувствам или просто да си замълча? Кое мислите, че би могло да е най-правилното решение?

DarkTemplar
04-15-2014, 14:43
Очевидно и той те харесва. Вижте се и поговорете откровено.

Tedy:**
04-15-2014, 15:11
Що за въпрос?? Разбира се, че те харесва. Просто на момчето му е станало гадно от реакцията ти и се чуди какво е станало, дали го харесваш. На вярно има същите въпроси, като теб.
Моят съвет е ПРЕСТРАШИ СЕ!!. Не си мълчи, а се престрашиш да му кажеш, че имаш чувства към него. Ако си мълчиш най-много да прекратите бъдещитеси отношенията, а до колкото разбирам ти не искаш това.
Мисля, че от цялата тази ситуация ще излезе нещо много хубаво и ще сте щастливи, но това ще стане само ако се усмелиш да му кажеш терзанията си. Глупаво е само от едното притеснение да не излезе нищо. ГОВОРИ С НЕГО! И след това пиши какво е станало. :)
Пожелавам ти късмет ^^

TheDevilInMe
04-15-2014, 15:44
И двамта се харесвате, най-добре е да му споделиш какво мислиш и чувстваш и да се разберете просто.

Al3ksandra
04-15-2014, 18:47
Поговори с него. Изяснете се, според мен би се получило нещо хубаво. Късмет ти желая. :)

RapExotic
04-16-2014, 13:05
Ясно е, че той те харесва. Щом те е целунал и се е държал по този начин с теб няма как да е иначе. Обаче ми се струва, че ти самата не си сигурна какво изпитваш. Щом на сутринта, когато си изтрезняла си се поколебала да му отвърнеш на целувките, значи имаш някакви опасения. Трябва да решиш ти самата какво искаш и тогава да говориш с него. Между другото това, че се познавате от малки може да бъде в голям плюс за евентуалната ви връзка по-нататък.

crazybebe
04-16-2014, 14:29
Искрено благодаря за мненията! Наистина първо смятам да обмисля какво точно искам и след това ще се престраша и ще говоря с него :D :)

baby_baby
04-16-2014, 15:50
Ясно е че те харесва като повече от приятелка поговори с него за случката