PDA

View Full Version : Набирам модератори!



AnarchyBoy
04-15-2014, 21:10
Търся модератори, за огромен гейминг комюнити форум, за повече инфо - пишете лс.

Belew
04-15-2014, 21:34
Поредният провал ! Имал съм куп сайтове ! Един от тях може да го знаеш gameplay-bg.eu , но го дадох на bobchoo0 (или там както се пишеше) Това стана преди много време 2009-2010г. Когато още се занимавах с PHP,HTML и MQSQL ! Ако разбираш от тези неща по-добре направи нещо което го няма в интернет като идея ! :) Не вярвам да предлагаш по-хубави неща от Iplay или GameServerS както и CS-BG ! Тъй че е ненужно !

AnarchyBoy
04-15-2014, 22:24
Ами предлагам- масова онлайн общност за сяк'ви видове игри и гейм медия + организиране на турнири и черен /нелегален/ пазар за предмети в различни игри, + гейминг статии, в момента събирам армия от модератори, когато пусна сайта / с огромна рекламна кампания/ смятам да имам към 60-70 модератора, гейминг радио, онлайн стрийм, възможност за покупко/продажба/ - бърза и стабилна платформа, чат бокс, уникални свойства на форума, минимални бъгове и доста още. ;)

AnarchyBoy
04-15-2014, 22:30
А под "сяк'ви" видове игри и "масова онлайн общност" - разбирай.

Multiplayer Online Battle Arena [MOBA]
League Of Legends [LOL],
Defense Of The Ancients [DOTA],
Heroes of Newerth [HON],
SMITE [SM],
Heroes Of The Storm [HOTS],

Massively Multiplayer Online Role-playing Game [MMORPG]
World Of Warcraft [WOW],
The Exiled Realm of Arborea [TERA],
Raiderz [RZ],
Continent Of The Ninth [C9],
Aion [AN],
Guild Wars 2 [GW2],
Lineage 2 [L2],
Shaiya [SY],
Perfect World International [PWI],
Forsaken World [FW],
Jade Dynasty [JD],
Silkroad Online [SK],
Allods online [AO],
Runes OF Magic [ROM]
Neverwinter Online [NWO],



Това е едва една четвърт от форума, който в момента разработвам /довършвам/ а има още на къде да го разширя. Наистина огромен форум, с достатъчно игри- за приютяването на огромна гейминг общност и стотици удобства за потребителите..

О също така е на британски сървър и като цяло няма да е Български, а интернационален- рекламната кампания в няколко други гейминг общности вече тече.

Belew
04-16-2014, 16:54
Съвет сложи Counter Strike Global Тя ще ти донесе потребители ако някой си направи стреам в сайта ти... Да те питам фирмен лиценз имаш ли?

AnarchyBoy
04-16-2014, 17:44
И Counter Strike има и доста още други..
И ндам, имам лиценза..

MaGuSs
04-16-2014, 22:02
А според теб да те питам на каква машинка смяташ да правиш stream сървъра за тези всички игри? На домашното компютърче няма да стане, предполагам, че знаеш? Броиш ли и парите за платен сървър за какво го викаш ти "гейминг" форум? Да не използваш готова безплатна система за форум? Гарантирам ти след рекламата 1-2 седмици и ще си навлечеш кракерски проблеми! За това мисли и за всякаква защита на тази уебплатформа...

П.П. Аз съм навит да участвам, ако по-горните неща са гарантирано защитени от всякъде и има стабилна база за трафик.

AnarchyBoy
04-17-2014, 05:18
Защитата ми е cloudflare.
-Хоста е в Англия.
-Домейн за сега няма купен, но ще купя разбира се.
-Аз ще съм един от stream-ърите, но ще намеря и други, машинката ми е

Quadra-Core i7 3.4GHz
16 GB RAM
4 GB Vcard
2 TB HardDrive

Интернет 150 mb/s


Освен модератори се набират и

- Хора разбиращи от хардуер за секция "technical problems"
- Supports - главно да пишат гейминг статии за портала на сайта.
- Advertiser-и за реклама, явно, дъъх..
- Хора, които играят игри и са склонни да пишат уроци, тактики и прочие..

Измислил съм и няколко турнира + парични награди за различни заслуги, а и за самите турнири, което ще набави една първоначална база от играчи...

Ето един малък sneak-peak на форума. (http://prikachi.com/images/44/7268044A.jpg)

anonymous908491
04-17-2014, 08:43
Разбиращите от хардуер не си губят времето с игри.

AnarchyBoy
04-17-2014, 10:24
Не говоря за няк'ви велики специалисти, хората, които разбират малко от малко, говоря по-скоро за нещо от сорта на "народна медицина". Сиреч хора с опит, с бъгове и прочие, аз самият разбирам горе-долу от това, но няма как да се справя сам, с 70 раздела / 300 под раздела...

Fisherman
04-17-2014, 12:16
ololol

AnarchyBoy
04-17-2014, 12:27
ololol

?

AnarchyBoy
04-17-2014, 12:52
Едит* От утре хоста е в Люксембург.

Belew
04-17-2014, 13:17
Ако има развитие може да се включа !
Като "Модератор" имам опит г/д ! Но ако сайта е без лиценз не ме търси !

AnarchyBoy
04-17-2014, 18:49
^ Нищо лично, но след филмите в темата за видео картите, немерси..
Трябва ми зрял, уравновесен, осъзнат и не филмиран екип..
Винаги можеш да станеш потребител.. о.О
Ще се раздават $ като награди в различни категории.. :)

koko95
04-18-2014, 17:43
- Хора разбиращи от хардуер за секция "technical problems"
- Supports - главно да пишат гейминг статии за портала на сайта.
- Advertiser-и за реклама, явно, дъъх..
- Хора, които играят игри и са склонни да пишат уроци, тактики и прочие..

Пиши ме , играя основно цс и разбирам от компютри -софтуер и хардуер.Зрял съм,уравновесен, осъзнат и не филмиран съм!