PDA

View Full Version : Цигански тормоз в училище



boqnn
04-16-2014, 13:02
Здравейте! Имам проблем в училище аз не съм от ромски произход но сам в клас с деца които са и класът до моя са само деца от ромски произход и те ме тормозят 7 клас съм но не ми е проблем да ги напухам но те викат повече от тях и става проблем едър сум ноо това не помага пред една тумба цигани имам и други по военни средства но те не помагат
Съжалявам че няма запетай и препинателни знаци но бързам и за това!!!!!!!!!!!!

Getyourfreakon
04-16-2014, 15:30
Кажи на вашите.

Lighting
04-16-2014, 15:38
Ти пък зaщо не се преместиш??? С тези цигaнетa сaмо ще пропaднеш. Местиш се в друго и толкоз

boqnn
04-16-2014, 16:22
Ти пък зaщо не се преместиш??? С тези цигaнетa сaмо ще пропaднеш. Местиш се в друго и толкоз

Бих се преместил но имам и много добри приатели в това училище а и пък сам в него за втори път но ме сложиха в класа с циганетата в моя си клас няма места и просто требва ми някакво решение без да се местя. :)

anonymous895156
04-16-2014, 16:26
7 клас си, значи ти предстои да кандидатстваш. Махни се от това училище най-добре.

sunshine :**
04-16-2014, 16:35
Не виждам смисъл за двата оставащи месеца да се местиш.Изтърпи още малко и след кандидатстването ще се махнеш оттам.

boqnn
04-16-2014, 16:36
7 клас си, значи ти предстои да кандидатстваш. Махни се от това училище най-добре.

Във моя град има само една възможност и тя е в П.Г.Я.Е Гр.Козлодуй и там е след 8-ми клас.
Да решение е но по-догодина :)

boqnn
04-16-2014, 16:38
Но все пак благодаря много че давате варианти !!!!!!! :) :) :)

Lighting
04-16-2014, 17:45
Бих се преместил но имам и много добри приатели в това училище а и пък сам в него за втори път но ме сложиха в класа с циганетата в моя си клас няма места и просто требва ми някакво решение без да се местя. :)

Като ти гледам правописа съвсем са ти взели акъла. А пък щом не искаш да се местиш, поне си смени паралелката. ;)

RapExotic
04-17-2014, 09:24
До тук никъде не стана на въпрос защо те тормозят? Има ли някаква конкретна причина или просто, защото не си от тяхните?

georgi12
04-17-2014, 09:37
Може би неприязънта си към тях го издава или по-скоро той самият се издава и е възможно от там да идва проблема . Разбира се , човек би трябвало даприема други хора и животни като част от света , без да се води по разни предразсъдъци р
но щом в случая има и сигнал за използване на военни средства - проблемът е друг.

boqnn
04-17-2014, 18:26
1-во не че са ми влязли в акъла просто бързах за фитбес 2-ро да те наистина ми казаха че аз съм Българин и това е тяхна територия 3-то това с военните средства го казах на базик :D :)

Lighting
04-18-2014, 06:37
фитбес

Ко речи

boqnn
04-18-2014, 17:26
Ко речи
Фитнес просто явно не съм видял :D

Lighting
04-19-2014, 08:26
А пък щом не искаш да се местиш, поне си смени паралелката. ;)

?

georgi12
04-19-2014, 15:00
Обикновено , ката има едно циганче в целият клас , то също си изяжда обидите .
Всичко това се нарича расова омраза ,която ни е набивана в главите много години.
Просто се опитай да се сприятелиш с тях- не показвай омраза и те няма да я показват.

fenastz
04-23-2014, 18:32
Избутай го 7 клас някак и се премести. Да ги еба черните мърши, всичките в газовата камера :@

xNarcisseNoir
04-24-2014, 17:03
Недейте бе.. :D Има и дружелюбни "мангалчета", но се срещат мноого рядко.. :D
А защо не поговориш с класната им, че да си изясните проблемите?

boqnn
05-05-2014, 18:48
Недейте бе.. :D Има и дружелюбни "мангалчета", но се срещат мноого рядко.. :D
А защо не поговориш с класната им, че да си изясните проблемите?

Да има дружелюбни МАНГАЛЧЕТА ама те са по редки от платината :D

an7raks
05-06-2014, 12:15
Недейте бе.. :D Има и дружелюбни "мангалчета", но се срещат мноого рядко.. :D

Най-добрият циганин е погребаният! :)

Devilsplaymate
05-06-2014, 13:48
Далеч не отивай във П.Г.Я.Е, там беше зле, сега сигурно е още по-зле. Говоря на чисто учебно ниво.
По-добре поговори с родителите си, обясни им как стоят нещата, и че искаш да се преместиш. А защо да е само техникума, има 2 гимназии в града, ако ти си в едната, то можеш да се преместиш в другата. Също така, родителите ти ако могат да си го позволят и не се притесняват и т.н. - може да обмислят и гимназия в друг град, след кандидатстването.

bobitor
05-06-2014, 17:08
Мисля, че местенето е вече последна мярка. За жалост в повечето училища има такива хора, като тези роми дето те тормозят. Говори с тях. Питаи ги какво искат от тебе. Защо те тормозят без причина. Кажи, че не ти е приятно. Трябва да направиш проба да проведеш разговор с тях и ако не се получи номера каже, че ще се оплачеш на директора. Ако се влошат нещата се местиш.

Supermassive____
05-06-2014, 17:56
Да ги еба черните мърши, всичките в газовата камера :@

Убий циганин - спаси човек!

Rqlist
05-09-2014, 21:37
Моят съвет е да спреш да се биеш седни някъде като дойде някой вмещо да му се звериш го питай за какво го прави има ли причина? Ако ти си се смял на тях, че са роми имаш доста голяма вина. А ако не си тогава поговори с тях те са разбрани хора може да са сякви но разбрани. Просто има хора който ги бият и те вече ги е истрах да се доверят като кучета са със извинение към тях със това сравнение но когато биеш едно куче се озлобява и мрази всички а като му обръщаш внимание то почва да те харесва. В 21
Век е "модерно" да си расист което не е правилно и те са хора така, че ако не си разбрал съвета ми поговори със тях. Успех!

Rqlist
05-09-2014, 21:40
Убий циганин - спаси човек!
Хахаха много разумно ако ти беше ром ще се ли да ти е приятно всеки да те обижда А? Не мисля и те са хора! Приятно ли ти е като дават новините и да чуваш:Българи били изгонени от едиси коя държава?

an7raks
05-09-2014, 21:57
Не мисля

очевидно...

Rqlist
05-10-2014, 06:05
Най-добрият циганин е погребаният! :)
Да напрао расист кво са ти направи ли хората е или нямаш мозък в главата и гледаш другите кво праят,говорят. И ти кат тях. Или се мислиш за много як кат писеш и говориш тея неща? Имай си твое мнение за нещата недей гледа останалите кво дрънкат!

an7raks
05-10-2014, 19:56
Да напрао расист кво са ти направи ли хората е или нямаш мозък в главата и гледаш другите кво праят,говорят. И ти кат тях. Или се мислиш за много як кат писеш и говориш тея неща? Имай си твое мнение за нещата недей гледа останалите кво дрънкат!
Може ли още някой житейски съвет, моля!
Първо се научи да си си самодостатъчен и да не хленчиш по форуми за "истински приятели", пък после наливай акъли! Определено не си човекът, който ще ми промени възгледите...

boqnn
05-13-2014, 16:35
Моят съвет е да спреш да се биеш седни някъде като дойде някой вмещо да му се звериш го питай за какво го прави има ли причина? Ако ти си се смял на тях, че са роми имаш доста голяма вина. А ако не си тогава поговори с тях те са разбрани хора може да са сякви но разбрани. Просто има хора който ги бият и те вече ги е истрах да се доверят като кучета са със извинение към тях със това сравнение но когато биеш едно куче се озлобява и мрази всички а като му обръщаш внимание то почва да те харесва. В 21
Век е "модерно" да си расист което не е правилно и те са хора така, че ако не си разбрал съвета ми поговори със тях. Успех!

Аз не им се зверя а те да кажем идват в междучасието и започват да се закачат и да се бият,бутат и изобщо не са разбрани и дружелюбни !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Evjenq
05-14-2014, 19:52
Избутай го 7 клас някак и се премести. Да ги еба черните мърши, всичките в газовата камера :@

По-съгласна не мога да бъда! +83872987389387056230682305838063287658390 :)

Evjenq
05-14-2014, 20:01
Хахаха много разумно ако ти беше ром ще се ли да ти е приятно всеки да те обижда А? Не мисля и те са хора! Приятно ли ти е като дават новините и да чуваш:Българи били изгонени от едиси коя държава?
Истината е, че много европейци, примерно в Испания и Франция, виждайки циганите, които казват, че са си от България, мислят, че българите са някакви крадливи гнусни чернилки и когато българин отиде в Европа често го питат „Как така си българин, та ти си много бял?“, истината е, че циганите са една от основните причини държавата ни да няма напредък. За никого не е тайна, че парите за интегриране на циганите се крадат, но дори и да не се крадат, някога видели ли сте циганин, който има желание да се интегрира? Ами не. Единствено ме е яд, че Хитлер е избивал повече евреи, вместо цигани.