PDA

View Full Version : Разработване на теми, реферати, есета и други



ackasha
04-16-2014, 13:23
Когато писането не Ви се струва детска игра. Когато нямате достатъчно време, а искате нещата да бъдат изпипани до най-малкия детайл... Доверете ни се !

- Набиране, форматиране и подготовка за печат на всякакви текстове: дипломни и курсови работи, реферати, доклади, дисертации, книги, договори, аудио файлове, проекти, оферти, протоколи.
- Конвертиране.
- Оформяне на таблици и графики.
- Стриктно спазване на срокове и изисквания на клиента.
- разпечатка на материалите
- РАЗРАБОТВАНЕ на курсови, реферати и други

Цена по договаряне - в зависимост от сроковете за изпълнение и естеството на текста за обработка!

Услугата може да се извършва и онлайн, без значение от населеното място, в което се намирате!

email: formatirane_na_tekst@abv.bg

LadyDi
04-16-2014, 14:25
мхм

спечели ме с грешната запетая в първото изречение...

ackasha
04-16-2014, 18:51
Блaгодaря зa попрaвкaтa, но aко по еднa зaпетaя съдите зa кaчеството нa предлaгaните услуги .... много съжaлявaм зa Вaс! Безгрешни хорa нямa :)

LadyDi
04-16-2014, 19:02
Всъщност съдя и по начина, по който сте форматирали целия пост.
Определено не е изпипано до последния детайл, а всъщност това е мотото, с което рекламирате дейността си. Струва ми се редно да влагате малко повече мисъл в презентацията си.
Съвсем чистосърдечна критика :)

ackasha
04-16-2014, 19:30
Товa е Вaшето мнение ! Хaрaктернa чертa нa бългaринa е дa критикувa. Не сме отлично зaпознaти с нaчините зa формaтирaне нa теми във форумa, съжaлявaме зa което! И все пaк при положение, че не сте използвaли услугите ни обективното Ви мнение е под въпрос :)

LadyDi
04-16-2014, 19:38
Форумът няма специфични изисквания за форматиране.

Вижте, аз ви критикувам съвсем добронамерено. Когато презентирате подобен вид услуга е недопустимо да допускате пунктуационни грешки или да грешите в поставянето на интервал пред/след знаците за пунктуация.
Днес се рекламирате в тийн форум, но утре ще тръгнете да го правите в друга медия и ако не сте изрядно изпипани (до последния детайл), трудно ще си намерите клиенти.

И съм съгласна, че безгрешни хора няма, но вие си правите реклама в момента. Поне направете усилие да не допускате грешки. Още повече, че обещавате безгрешен продукт...

mayaaa
04-17-2014, 14:00
То една запетая да беше...