PDA

View Full Version : Обувки по поръчка



JustaLittleKid
04-16-2014, 13:45
Търся ателие, където изработват обувки по поръчка. По възможност в гр. София :Д

Търсих информация в Гугъл и на няколко места попаднах на подобно обущарско ателие на ъгъла на ул.Парчевич и бул.Витоша. Чували ли сте го? :Д

Ако вие сте поръчвали обувки някъде или имате такива познати, ще се радвам да споделите experience <3 Къде, цени, време на изработка, дали сте доволни и етц.

Falstad
04-16-2014, 16:09
Последно си поръчах от едно ателие в Гео Милев.Ама там правят и маратонки не само обувки,иначе за моя номер ми взеха 270 лв но ги нося вече 2 години без оплакване

Ewok
04-16-2014, 16:14
Търся ателие, където изработват обувки по поръчка. По възможност в гр. София :Д

Търсих информация в Гугъл и на няколко места попаднах на подобно обущарско ателие на ъгъла на ул.Парчевич и бул.Витоша. Чували ли сте го? :Д

Ако вие сте поръчвали обувки някъде или имате такива познати, ще се радвам да споделите experience <3 Къде, цени, време на изработка, дали сте доволни и етц.

ходих до това на витошка, то е нещо като офис и изглеждасше, че си разбират от работата. Дядкото беше малко неприветлив обаче.

JustaLittleKid
04-16-2014, 19:07
^а поръча ли си обувки?

Ewok
04-16-2014, 22:50
Ами всъщност не, щяха да ми излязат повече, отколкото бях предвидила. За ето такава (http://www.pret-a-beaute.com/Images/Products/Normal/431578_2.jpg) обувка ми искаха нещо от сорта на 240 лв, имаше разлика дали токът е облечен или не. Но пък работят с качествени материали и е хубаво, когато обувката е по теб (: А и доста хора са доволни от там (поне така четох)
Но пак повтарям, че дядкото беше доста сприхав и се заяде ненужно като го попитах дали правят ортопедични.