PDA

View Full Version : Постоянно гадене без повръщане



Dam Yeo Wool
04-16-2014, 14:41
Здравейте, от около една - две и дори повече седмици постоянно ми се гади, но не повръщам,
дали ми има нещо и какво за бога да направя, за да спре това, някакви лекарства или нещо?

Благодаря предварително.

Cherry~♥
04-16-2014, 17:24
И аз имам същия проблем.Случва ми се постоянно ,но на мен като ям защото имах период в който почти не ядях със седмици и сега и аз се чудя как да го оправя ...Ти изглежда не знаеш причината за това,така че по-добре отиди на лекар

georgi12
04-17-2014, 09:31
До някъде може да го отдадем на времето ,и аз съм така от няколко седмици , но при мен не е точно гадене а неприятно усещане в стомаха, но все пак посети гастроентеролог.

Leticcia
04-17-2014, 19:20
При мен това "гадене" се появява обикновено преди менструация. Може също да се дължи на нередовно хранене. Пробвай с вода с лимон, ако не помогне отивай при личния лекар, той ще знае към кого да те насочи.

mihaela86
04-18-2014, 08:42
Здравейте, от около една - две и дори повече седмици постоянно ми се гади, но не повръщам,
дали ми има нещо и какво за бога да направя, за да спре това, някакви лекарства или нещо?

Благодаря предварително.
Има ли вероятност да си забременяла? В смисъл водиш ли полов живот?

Зайче..
04-18-2014, 08:51
Ако имаш гастрит и си яла нещо мазно може да е от това, поне на мен ми се е случвало и докато не пих хапче не ми мина.
Или може да ти идва? На мен и от това доста често ми се гади.
Пък може и да си бременна, ако водиш полов живот. :з

kalpazanka
04-19-2014, 14:32
Пусни си изследване за H. pylori.

До останалите- хубаво се хващате за бременност, обаче дали всеки с гадене е бременен?

Mozzela
04-22-2014, 16:44
Защо просто не се опитате да повърнете?? Какво толкова, ако хранителният ви режим е правилен?