PDA

View Full Version : Такъв е живота...



isnoteasy
04-16-2014, 17:22
Харесах си момче , малко по-голямо от мен. Аз съм на 15 ,а той на 23. Не мисля,че е нещо лошо и знам,че той не е педофил. Всъщност е доста мил и не малко пъти ми е помага. Почти всеки ден ми пише и обсъждаме различни теми. Знам,че повечето от вас ще кажат,че той иска само секс, но никога не ми е правил такива намеци и не сме говорили такива неща.Лично ми харесва неговия характер, защото е забавен и добър , хубав е , но външността не е от значение поне за мен и просто не знам дали той изпитва нещо към мен и дали би изпитал някога.
Попринцип живее в моя квартал и съм го виждала точно с 2 гаджета,явно доста добре си ги подбира.. Не знам какво да правя, някакви идеи? ( моля без хейт, не мисля ,че е курвенско или глупаво да харесаш по-голям!)

Al3ksandra
04-16-2014, 18:43
Здравей, едитни си поста на кирилица, защото и дори да не искаш, ще получиш хейт най-първо заради латиницата. Иначе е възможно и той да те харесва,напълно възможно. От дълго време ли се познавате с него?

isnoteasy
04-16-2014, 19:07
Ами всъщност да от много време ,но от 1 месец си пишем и говорим, преди бяхме само на 'здравей' и 'здрасти'

anonymous895156
04-16-2014, 19:44
Харесах си момче , малко по-голямо от мен

малко

draid
04-16-2014, 20:43
Малко вика :D :D :D И какво смяташ, че ще прави 23г със хлапе на 15 ? Ще играете на не се сърди човече ?

Seattle
04-17-2014, 06:11
Малко вика :D :D :D И какво смяташ, че ще прави 23г със хлапе на 15 ? Ще играете на не се сърди човече ?
щО? Я наскоро четох една тема в раздела "Секс" дето бяха писали на колко години са и дали са се е*али. На 15 вече са обработени като немски мотор на 100 хиляди км :Д

Разликата ви е голяма, ама зависи той с къф акъл е. Ако аз съм на негово място и ме кефиш (тяло-характер), не бих ти простил :)

isnoteasy
04-17-2014, 06:27
Малко вика И какво смяташ, че ще прави 23г със хлапе на 15 ? Ще играете на не се сърди човече ?
хаха забавняк си ти.

♥MATCHO♥
04-17-2014, 06:35
Сигурно той също те харесва!!!!
Щом се държи така както ти каза, от личен опит го казвам :)
на този етап си пишете, 89% че след няколко месеца ще се пречупи, и ще си признае какво изпитва или ще му омръзне да се прави на мил.
Но със сигурност, няма да играете "не се сърди човече или шах"

Cloud9
04-17-2014, 09:37
Не е задължително за секса с теб,но разликата ви е голяма.Хората на неговата възраст се женят,а той ще се занимава с лапетии.занимавай се с някой по-малък,остави ги батковците.
П.С.Уникално заглавие на темата

RapExotic
04-17-2014, 09:42
Заблудена п(Т)ичка с розови очилца ..

♥MATCHO♥
04-17-2014, 10:12
@isnoteasy: не ги слушай тях, идеални сте.
до 25-години е перфектно! Разлика 10-години ХъХ нищо не са, направи му някакви намеци за "кафе"разходки"кино" и т.н.
21-век сме, как може все още да си нямаш приятел? КОГА? питам аз!

draid
04-17-2014, 10:18
Разлика от 10г не са чак толкова много ако са на 22-32 или 25-35, ама да ми кажеш, че разлика 15-25 не е много е направо смешно.

The Cheetah
04-17-2014, 10:24
Сигурно той също те харесва!!!!
Щом се държи така както ти каза, от личен опит го казвам :)
на този етап си пишете, 89% че след няколко месеца ще се пречупи, и ще си признае какво изпитва или ще му омръзне да се прави на мил.
Но със сигурност, няма да играете "не се сърди човече или шах"

Не знам на колко си, ама мислиш като 10- годишна




@isnoteasy: не ги слушай тях, идеални сте.
до 25-години е перфектно! Разлика 10-години ХъХ нищо не са, направи му някакви намеци за "кафе"разходки"кино" и т.н.
21-век сме, как може все още да си нямаш приятел? КОГА? питам аз!
Да, тя е на 15 той на 23. Нищо и никаква мааалка разлика.. само 10 години.


О, не, момиче на 15 да си няма гадже.. божеее, те на по 14 дете имат вече дИцата
И ПС наистина заглавието на темата е уникално.

tireheb
04-17-2014, 10:34
such is life in the zone

HollyGolightly
04-17-2014, 12:08
Това, че някой ти обръща внимание и му е приятно да си говори с теб не означава, че иска нещо повече. Особено когато имате такава огромна разлика. На твоите години дори разлика от 2 години може да е много, а какво остава 8. Да кажем, че сега си му интересна и няма нищо против да му говориш за училище и домашни и проблеми с родителите или комшийката от долният етаж, но до кога ще е така?


щО? Я наскоро четох една тема в раздела "Секс" дето бяха писали на колко години са и дали са се е*али. На 15 вече са обработени като немски мотор на 100 хиляди км :Д

Една връзка не е само секс и това, кой колко е "обработен", няма никакво значение.

Al3ksandra
04-17-2014, 17:03
Според мен има два варианта, или просто ти се кефи като момиче,приятелка,позната и си запълва времето лафейки си с теб, или другия вариант е, възможно е нещо да изпитва към теб, но са много причините да не ти го признае ( водещ фактор е разликата в годините ви). Просто карай на това което и досега, ако има някакви намерения към теб то ще си проличи рано или късно.

MojoJojo88
04-17-2014, 17:23
Каквито и глупости да прочетеш тук, единственото нещо, което ще те накара да прозреш истината е г-на на 23 години.
И за мен вашата разлика е голяма, и не знам един 23 годишен, какво точно може да намери в 15 годишно дете, но съм виждала такива "двойки"...всичко продължава около 2-3 месеца макс, след което девойката страда неутешимо и се чуди "какво толкова се случи, че той ме заряза"....мхм.