PDA

View Full Version : да не би отново да си пада по мен ?!?!? wtf



desperedbob
04-16-2014, 18:43
значи има едно момиче по което си падах преди доста време и тя по мен ,но не станахме гаджета , а сега сме си може би най добрите приятели ,но постоянно като стане въпрос нещо тя гледа да се самоизтънчи , днес например стояхме на една пейка ( с една нейна яка приятелка)и им казах че оставам там ,защото ме мързи да ходя и тя вика че съм щял да гледам мацките и аз й викам че от там не минават мацки,а тя " гледай мен " и някаква усмивка , аз ппц не я харесвам нито нищо ,но ...... и като я питам да ме запознае с едно момиче което ме кефи , тя все измисля някаква причина да не го направи ,сякаш не иска да се запознавам с някоя от нейните приятелки че да не взема да тръгна с нея и тя да се прецака! някакви идеи какво може да иска??

Al3ksandra
04-16-2014, 18:49
Поговори открито с нея на тази тема. Не е нормално след като те е отрязала, да не ти позволява да се огледаш за приятелка. Просто няма право да ти го причинява това, въпреки че може и да има друг вариант - да е премислила нещата и да не иска само приятелството ти, но поради причината че сте от толкова дълго най-добри приятели, да я е страх да си го признае...
Все пак във всички случай най-открито поговори с нея, това е моят съвет.

RapExotic
04-17-2014, 09:49
Попитай я на бъзик дали не те ревнува и виж реакцията и.

desperedbob
04-17-2014, 18:57
това с бъзика е добро ,но в никакъв случай няма да говоря открито .....

Amore-Mio*
04-18-2014, 12:21
Ако не можете да говорите откровено за всичко - какви приятели сте вие, пък да не говорим, ако сте заедно.
Сядаш и говориш с нея. С шегата може и да ти се получи. Но и вероятността да не разбере, да не отговори и така нататък, също я има.

baby_baby
04-18-2014, 12:43
Според мен те бъзика не и се връзвай

desperedbob
04-18-2014, 17:19
да ,ама аз искам да ме запознае с една нейна приятелка ,а тя -не! което не е бъзик и е даже малко гадно