PDA

View Full Version : с какво



gobob
04-16-2014, 20:37
значи ,може би е придобита фимоза ,но след операцията ми от къс гем не мога да оголвам приятелчето без болежка т.е самата кожичка се нацепва и боли а като го върна в нормално положение зараства и при следващото обелване същото дори по гадна болката с какво да го мажа и третирам? преди нямах такъв проблем

georgi12
04-17-2014, 09:28
Щом се цепи не е много добре . Разбира се тук няма как да ти кажем какво ти е състоянието , за това би било добре да отидеш до уролог.Има някои упражнения , с които можеш да разшириш , но щом има цепене - не биха били подходящи.

desperedbob
04-17-2014, 20:20
ами кофти

gobob
04-17-2014, 20:21
ами той доктора ми препоръча още от начало да ползвам Oxycort и не желаните ефекти са тези които са на лице , и четох че трябвало да се маже с някакъв крем ( обикновен) за лице

georgi12
04-18-2014, 07:51
Дивно!
Още един гений в бяла престилка е с промит мозък! Не е важно да се оправиш , важното е да има оборот в аптеките .
А за бабините рецепти не си ли чувал - казва се Смрадлика. Като ти го е предписал , ти не прочете ли , че този препарат е за инфектирани рани - при теб инфекция имало ли е . Или - щом е доктор - аз му вярвам безапелационно! ДА ,АМА НЕ! Хората казват - не питай учило а питай патило. Не искам да съм лош пророк , точно днес , на Разпети Петък , но има вероятност по-натам да легнеш отново на операционната. Ако това се случи , не ти го пожелавам все пак , ще се наложи да прочетеш по-горе една важна тема и да знаеш за какво се използва Смрадликата , още известна като Тетра .
Също можеш да се поинтересуваш за Невен-Календула , за Арника и разни други билки , които по никакъв начин няма да ти навредят , за разлика от заветното мазило оксикорт.

desperedbob
04-18-2014, 16:03
о.О

gobob
04-18-2014, 16:05
ко? как така отново,какви може да се последствията от използването на този спрей????