PDA

View Full Version : Какви момичета харесвате?



boombaam
04-17-2014, 11:29
Момчета какви момичета харесвате ? Може и снимки да давате на момичето които смятате за красиви :)

Аз много се притеснявам дали някога ще си намеря приятел.. От 3 години тренирам футбол сериозно, но не съм ''мъжка'', а напротив :) Косата ми винаги е направена когато излизам, съвсем малко грим си слагам и се поддържам изобщо не съм като момче нито походката, само дето ми е стегнато тялото. Аз се притеснявам от тва, че може изобщо да не си намеря приятел тъй като може би момчетата изобщо не харесват такива момичета които да се интерисуват или пък да играят футбол. Какво мислите за тези момичета ?

dimitar_ak
04-17-2014, 11:46
Сложи в темата една снимка и гледай колко оферти ще получиш ;)

golemiq_korab_minava
04-17-2014, 11:50
Момчета какви момичета харесвате ? Може и снимки да давате на момичето които смятате за красиви :)

Аз много се притеснявам дали някога ще си намеря приятел.. От 3 години тренирам футбол сериозно, но не съм ''мъжка'', а напротив :) Косата ми винаги е направена когато излизам, съвсем малко грим си слагам и се поддържам изобщо не съм като момче нито походката, само дето ми е стегнато тялото. Аз се притеснявам от тва, че може изобщо да не си намеря приятел тъй като може би момчетата изобщо не харесват такива момичета които да се интерисуват или пък да играят футбол. Какво мислите за тези момичета ?

мисля че тролиш

boombaam
04-17-2014, 12:01
мисля че тролиш

Защо :D

lovefootball
04-17-2014, 12:08
Сложи в темата една снимка и гледай колко оферти ще получиш ;)

Чувала съм много момчетата да казват, че нямаме място на терена, но е жалко, че има момичета които играят по-добре от момчета. Заради това си мисля, че няма да има много оферти..

По темата: Аз също тренирам, но не трябва да се отказваш от това заради някое момче.. Аз си тренирам от 6-7 година айляк :D

golemiq_korab_minava
04-17-2014, 12:13
щот няма ко да правиш и се лигавиш.
и понеже ти е скучно реши да напишеш тема за галене на егото ти .
Защо така мисля ?
Ми щото всичко, което написа е на обратно.
Описваш, че спортуваш и си имаш женски черти, а после се опровергаваш с измислена от теб история, че повечето момчета не харесвали момичета играещи футбол, а в същото време сама знаеш, че не е така?
А кога ли гадже ще си намерят по-пълните и неспортуващи хорица с истински проблеми - физически или психически?
Кога ли ще си намерят пък според твоите думи добри приятели хора от домовете за сираци без пукнат лев?

Напиши сега, че си отличничка и заради тва нямаш приятел.
Или че си тройкаджийка, а в същото време да получаваш 5 и 6 на всяко контролно.
Е за тва тролиш ;д

boombaam
04-17-2014, 12:24
щот няма ко да правиш и се лигавиш.
и понеже ти е скучно реши да напишеш тема за галене на егото ти .
Защо така мисля ?
Ми щото всичко, което написа е на обратно.
Описваш, че спортуваш и си имаш женски черти, а после се опровергаваш с измислена от теб история, че повечето момчета не харесвали момичета играещи футбол, а в същото време сама знаеш, че не е така?


А кога ли гадже ще си намерят по-пълните и неспортуващи хорица с истински проблеми - физически или психически?
Кога ли ще си намерят пък според твоите думи добри приятели хора от домовете за сираци без пукнат лев?

Напиши сега, че си отличничка и заради тва нямаш приятел.
Или че си тройкаджийка, а в същото време да получаваш 5 и 6 на всяко контролно.
Е за тва тролиш ;д

Ааааа и от къде знаеш, че е на обратно ? От къде си мисля, че момчетата не харесват футболистки ли ? От това, че постоянно казват, че на жените мястото им е в кухнята ;) И просто реших да попитам дали има някой който не мсли така. Повечето нямат приятели и позвам много които са обратни .. може да си мислите, че всички са такива ? Може ли да знам кво си мисли едно момче ? Знам че на хората с увреждания им е по трудно ... но тва означава ли, че не трябва да мисля за себе си ?

golemiq_korab_minava
04-17-2014, 12:36
Така зададе темата си, че едва ли не, заради футбола, ще останеш без приятел за винаги.. За това дадох онези примери за хората с ПРОБЛЕМИ, които въпреки всичко - и те си намират приятели.
Това е, че ти нямаш проблем, ами дори според мен и спортът ти дава един голям + ,,плюс.

Ако толкова си останала с впечатлението, че жените играещи футбол и спортуващи, не са харесвани заради тва... ами извинявай, ама е несериозно, детско и смешно изказване.
Разни хора, разни идеали.
Аз пък мисля, че напротив. Тези момичета са много по-желани от онези, които нищо не правят.
И тва за кухнята, направо ме уби.
Някой, ако си мисли, че живота на едни преминава в кухнята, а на други в кенефа ехее... - ми смени си средата и обкръжението..

boombaam
04-17-2014, 12:42
Така зададе темата си, че едва ли не, заради футбола, ще останеш без приятел за винаги.. За това дадох онези примери за хората с ПРОБЛЕМИ, които въпреки всичко - и те си намират приятели.
Това е, че ти нямаш проблем, ами дори според мен и спортът ти дава един голям + ,,плюс.

Ако толкова си останала с впечатлението, че жените играещи футбол и спортуващи, не са харесвани заради тва... ами извинявай, ама е несериозно, детско и смешно изказване.
Разни хора, разни идеали.
Аз пък мисля, че напротив. Тези момичета са много по-желани от онези, които нищо не правят.
И тва за кухнята, направо ме уби.
Някой, ако си мисли, че живота на едни преминава в кухнята, а на други в кенефа ехее... - ми смени си средата и обкръжението..

Тва за кухнята го казват момчета, а не аз. Много от футболистките са обратни и момчета които го знаят не ги мислят за превликателни изобщо..

golemiq_korab_minava
04-17-2014, 12:50
Тва за кухнята го казват момчета, а не аз. Много от футболистките са обратни и момчета които го знаят не ги мислят за превликателни изобщо..

Именно за това ти казах да си смениш обкръжението.( Ако ходиш с такива, които си мислят, че живота на жените е в кухнята)
Много футболистки са обратни? Това не съм го чувал. Да не би шампионките по борба и те да са обратни?
Нали сама сподели ,че си се поддържаш ? :)
Не знам колко са тези, които мислят футбоолистките и другите спортуващи за обратни, но такива не ти трябват и не трябва да се интересуваш от тях.
Пък и най-отворените понякога се пречупват..

boombaam
04-17-2014, 13:15
ооо наистина са обратни. От нашият отбор има от другите са много .. даже ме харесват 3. Да поддържам се дори понякога да ми се правят забележки, че уж тренирам пък се гримирвам и си правя прически.. еми аз не искам да приличам на момче. Едно момиче трябва да е по-женсвено от момчето до себе си. ;)

golemiq_korab_minava
04-17-2014, 13:28
ооо наистина са обратни. От нашият отбор има от другите са много .. даже ме харесват 3. Да поддържам се дори понякога да ми се правят забележки, че уж тренирам пък се гримирвам и си правя прически.. еми аз не искам да приличам на момче. Едно момиче трябва да е по-женсвено от момчето до себе си. ;)

съгласен съм.
Те обратните не ти пречат, не им обръщай внимание и толкова.
Иначе плувкините например виж какви жертви правят ( с гърдите си) в името на спорта. Културисти , циркови изпълнители и тнт, и за тях вече наистина е проблем, въпреки че не са останали сами.
Като си търсиш човек до себе си, то той трябва да те харесва такава каквато си и да си приличате от части.
Не можеш да се промениш, заради другите. Ти може и да успееш, но после истината излиза...
Знам ли. Да се лишиш от това, което обичаш, за да се харесаш на някви непознати, които те мислят само за парче месо секс? :д

Lelwut
04-17-2014, 14:03
Яки.

lovefootball
04-17-2014, 15:14
Мъж; Харесваш ли футбол ?
Жена: Аз го обичам.
Мъж:Тогава една крачка си напред.
Жена:Но тогава ще бъде засада...
Мъж:Ставай бързо отиваме да се женим..

Предимствоо

boombaam
04-17-2014, 17:48
съгласен съм.
Те обратните не ти пречат, не им обръщай внимание и толкова.
Иначе плувкините например виж какви жертви правят ( с гърдите си) в името на спорта. Културисти , циркови изпълнители и тнт, и за тях вече наистина е проблем, въпреки че не са останали сами.
Като си търсиш човек до себе си, то той трябва да те харесва такава каквато си и да си приличате от части.
Не можеш да се промениш, заради другите. Ти може и да успееш, но после истината излиза...
Знам ли. Да се лишиш от това, което обичаш, за да се харесаш на някви непознати, които те мислят само за парче месо секс? :д

От стягане на тялото и ние жевтваме гърдите си .. Ако видиш някоя с големи гърди те признавам :D Иначе за другото си много прав, обаче като се замисля имаме стегнати дупета вместо големи гърди :D

golemiq_korab_minava
04-17-2014, 17:50
Между средни и никакви гърди има разлика .. ;д

MojoJojo88
04-17-2014, 17:56
Имам позната, която е футболистка. Ами, има много хубаво лице, ама цялата й походка и структура е като на момче. И се държи като такова. Нищо, че е гримирана и добре облечена. Има приятел, който много си я обича. Но, повечето ни приятели мъже (да кажем, че се движим в една компания с нея) я приемат за отблъскваща физически. Иначе, мъжете много се кефят на момичета, които наистина разбират от футбол. Казвам ти го от опит.

gamblerpimp
04-17-2014, 17:58
haresvam momi4eta samo do 178sm do 49kg i do 21 godini

tori
04-17-2014, 18:01
Зелени ги харесвам аз.

boombaam
04-17-2014, 18:07
Имам позната, която е футболистка. Ами, има много хубаво лице, ама цялата й походка и структура е като на момче. И се държи като такова. Нищо, че е гримирана и добре облечена. Има приятел, който много си я обича. Но, повечето ни приятели мъже (да кажем, че се движим в една компания с нея) я приемат за отблъскваща физически. Иначе, мъжете много се кефят на момичета, които наистина разбират от футбол. Казвам ти го от опит.

Явно си е до момичето..

boombaam
04-17-2014, 18:07
Зелени ги харесвам аз.

Ааа те са добри :D

boombaam
04-17-2014, 18:08
Между средни и никакви гърди има разлика .. ;д


Има да.. :D Не гледам на момичетата гърдите :D

MojoJojo88
04-17-2014, 18:11
Явно си е до момичето..

Явно. Проблема е, че в целия й отбор има точно едно момиче, което изглежда наистина женствено...

golemiq_korab_minava
04-17-2014, 18:11
аз гледам :D

boombaam
04-17-2014, 18:19
Явно. Проблема е, че в целия й отбор има точно едно момиче, което изглежда наистина женствено...

Наистина е много грозно да видиш такова момиче.. Аз много се притеснявам да не стана така и правя сяка вечер допълнителни упражнения за тялия, за дупе и т.н :D
То и от нашия са само 2 :D

boombaam
04-17-2014, 18:21
аз гледам :D

Ахахах разбира се :D

golemiq_korab_minava
04-17-2014, 19:08
не ,че и на долу не гледам, там още повече се разтапям :Д

lovefootball
04-17-2014, 20:13
не ,че и на долу не гледам, там още повече се разтапям :Д

Ахаха да видиш едно хубо дупе пфф ..

lovefootball
04-17-2014, 20:14
Авторке от кой отбор си ??

golemiq_korab_minava
04-17-2014, 20:17
Ахаха да видиш едно хубо дупе пфф ..

apffff

RapExotic
04-18-2014, 13:55
Не виждам причина да не си намериш момче, освен ако не изглеждаш като Джибрил Сисе в лице и в тяло :D

А по темата: хубави момичета харесваме. Няма точен идеал, просто трябва да са привлекателни.

EmineM250
04-18-2014, 16:25
Аз лично харесвам момичета със среден ръст,слаби,дълга коса.Ии да не са кифли :D.Иначе това че тренираш е дори в плюс за теб,аз дори предпочитам такива момичета ;) :)