PDA

View Full Version : искам да си го върна



plu6inka
04-17-2014, 11:59
Здравейте, искам да споделя това, което ми се случи и просто да чуя мнението и на други хора освен приятелите ми..
С приятеля ми се разделихме преди няколко дни, той искаше.. и ме попита дали искам да си останем приятели, което беше направо удар за мен, защото бяхме година и половина заедно, но се съгласих само и само да съм по- близо до него и да се опитам да си го върна.. причината за раздялата ни била, че много съм го ядосвала и не издържал вече, обичал ме, но не можел повече така.. да аз започнах много да се дразня за това с кого си пише постоянно го разпитвам, заяждах се за една негова бивша приятелка и той много се ядосваше.. та в момента се чуваме по телефона всеки ден както преди, дори искаше да се видим.. видяхме се бяхме в нас .. и той сам започна да ми се натиска едва ли не.. и на мен ми беше много гадно мислех си че никога няма да мога да го имам, от което ми стаана много зле и се разплаках пред него.. но за секунди и се спрях за да не развалям момента.. след това ви е ясно какво стана.. продължихме си с натискането и т.н. ..и малко след това си тръгна .. но не каза нищо нито дали сме се оправили или само за секс ще се виждаме.. и сега пак се чуваме по телефона пишем си всичко нормално.. личеше си когато беше в нас че не е дошъл само за това прегръщаше ме доста силно.. все едно съм му липсвала.. според вас какво значи това и мога ли по някакъв начин да си го върна .. само да спомена, когато бяхме скъсали предния път бяхме се разбрали да сме уж приятели с привилегии, но продължихме да си казваме обичам те и да си държим сметка кой какво прави.. дали сега не иска пак да се случи същото .. моля ви дайте ми някакви съвети искам си го обратно ..

npp
04-17-2014, 12:14
изгледите да се съберете явно са добри в сравнение с разделите без продължение на връзката

HollyGolightly
04-17-2014, 14:35
Ти плачеш, той продължава да те натиска, браво!
И защо просто не го попиташ какви са очакванията му от тук нататък и какво точно иска от теб? Само той може да ти даде отговор. Освен това замисли се и ти самата какво искаш и дали би била доволна само на секс.

vali97
04-17-2014, 15:52
Aбе хора какви са тези работи приятели сме ама го правим и всеки държи сметка на другия както преди и т.н., седнете и поговорете за да се уточните какви сте и дали имате шанс за напред, защото само така няма да трае дълго, понеже ще ревнуваш и същия омагьосан кръг ще се повтаря и повтаря... За това са разговорите добре е да ги използвате! :)

plu6inka
04-17-2014, 16:31
еми аз още от преди исках да говорим, много пъти съм пробвала и той се дразни и ми казва да млъкна едва ли не.. или дори ми затваря телефона .. казва не искам приятелка ама искам да съм с теб.. чувствал се свободен така, ама не прави нищо с други момичета вярвам му.. но незнам какъв е смисъла в това..

paradosou
04-17-2014, 16:46
Скъсайте окончателно. Ще намериш някой, който няма по толкова незрял начин да те кара да усещаш колебание. Събирания, раздели, прекомерна ревност... има много по-хармонични връзки. Дайте си шанс и двамата да израстнете.

plu6inka
04-17-2014, 17:11
не мога.. много ми е трудно, той е всичко за мене.. знам че всеки така казва и че има и други момчета , но наистина много си го обичам..

HollyGolightly
04-17-2014, 17:24
След като ти отказва да говорите, аз просто не виждам каква връзка може да е това. Ти може и много да си обичаш, обаче аз поне от разказа ти не виждам той да споделя чувствата ти. Ще ти е трудно в началото и след това ще свикнеш с идеята.

MojoJojo88
04-17-2014, 17:30
1) Приятелите с привилегии не и държат сметка.
2) Скъсалите, правещи секс, са свободни да правят каквото искат и с друг човек и изобщо не им се налага да дават обяснения на бившите си гаджета.
3) Натиснал те е, защото не е видял отпор от твоя страна. Ако го беше изгонила от вас, щеше да се върне с подвита опашка и да ти каже, че иска да се съберете пак. Но, тъй като ти си се поддала на неговото отношение, сега ще си прави каквото си иска с теб.
Отрежи контактите си с него. Кажи му, че не можете да сте само приятели, защото още имаш чувства към него. И или да ти каже веднъж за винаги какви иска да бъдете, или да се разделите окончателно, защото така не можете да продължавате.
А ако това положение те устройва, продължавай да му пускаш и си мисли, че той "не иска гадже, но иска да е само с теб и няма работа с други момичета, защото му вярваш".

Al3ksandra
04-17-2014, 17:53
Това ми звучи малко в стил на "Късаме обаче пак ще се виждаме и ще правим разни неща заедно" ... струва ми се, че се опитва да те използва.. А и още един съвет, където нещата не се оправят и има раздели, караници, кавги, конфликти и едно такова напрежение във връзката ви, значи че просто не сте един за друг. Имала съм такъв приятел - обстоятелствата бяха почти същите, на края искаше едва ли не аз да му стоя на колене, да го търся,да правя всичко и завинаги за него, а той да ползва мен,тялото и психиката ми за душевно кошче за отпадъци след несполучливите му опити с други. В крайна сметка успях да го разкарам от живота си, но понеже го "обичах" ме измъчи. Почуствах се по-добре в момента, в който осъзнах че е излишно да страдам,че той е бил най-безполезната ми и излишна стъпка в живота ми и от тогава, нещо се пречупи и дори една сълза повече не съм проляла за него.
Така че съвета ми е, разкарай го от време, щом не се получава. Ще си спестиш много излишно страдание.

plu6inka
04-17-2014, 18:19
не се виждаме само за секса правим и много други неща, които не са нищо общо със секс.. интересува се от мен примерно пита ме колко пъти яде днес , защо не си яла върви да ядеш и разни такива .. ходим в тях да спим, и да подчертая че доста пъти само си спим и нищо повече .. ако беше за единия секс , не мисля че ще се държи така .. аз затова и попитах и сега ви обяснявам с по - големи подробности държанието му към мен..

BeTheOne
04-17-2014, 19:09
И двамата имате интерес към другия.

Когато хората комуникират по между си, понякога си казват неща, които не ги мислят наистина. Понякога правят неща, които не биха направили в друга ситуация, но въпреки това сега са ги направили. Хората сме социални, емоционални, алогични, и какви ли още не в този дух. Така че опитай се да разгледаш ситуацията от различни гледни точки. Има си логично обяснение на поведението му. Казал ти е някои неща, други може би е премълчал.

Когато двама души са заедно известно време се натрупват определени негативи от едната страна към другата. Важно е редовно да се изговарят тези неща и да се правят компромиси и от двете страни. Важно е за връзката ако искате тя да продължи. Когато се изговарят нещата неодобрението към другия спада, доверието се покачва и нещата се изглаждат. Важно е да се дават обещания и да се изпълняват. Такива разговори не трябва да преминават през "ама аз, ама ти", а през "ние".

Давай свобода. Не очаквай чудеса. Радвай се на положителните страни и прави компромиси с отрицателните. Разбира се има компромиси, които не могат да бъдат направени. Тогава ситуацията е ясна. Като цяло дай време и не бързай.

До колкото разбирам сте се разделяли и събирали. Има една поговорка, която аз лично не харесвам, но като че ли опита показва, че е вярна - "бившите гаджета са си бивши гаджета". Имай го предвид, това може да ти спести много главоболия.

Поздрави!


BeTheOne

heartsdesire
04-17-2014, 19:16
''Да си останем приятели.'' Уау. Най-тъпата фраза. Няма приятелство между момче и момиче. Това да сте ''приятели'' само ще те накара да се чувстваш по-зле, или тръгвате пак, или не сте никакви. Кажи му, че много ти липсва и обясни, че ревнуваш, защото супер много го обичаш. Бори се. ;)

MojoJojo88
04-18-2014, 07:58
''Да си останем приятели.'' Уау. Най-тъпата фраза. Няма приятелство между момче и момиче. Това да сте ''приятели'' само ще те накара да се чувстваш по-зле, или тръгвате пак, или не сте никакви. Кажи му, че много ти липсва и обясни, че ревнуваш, защото супер много го обичаш. Бори се. ;)

Приятелство между момче и момиче има и винаги е имало. Но е много трудно да има такова между хора, които са имали интимни отношения.

heartsdesire
04-18-2014, 11:26
Приятелство между момче и момиче има и винаги е имало. Но е много трудно да има такова между хора, които са имали интимни отношения.
Хм, добре. Стани близка с момче, излизайте постоянно и си говорете постоянно, дали накрая ще се заобичате или той теб или ти него, няма значение.

RapExotic
04-18-2014, 13:41
Може би очаква да види, че си се променила за да се върне при теб. По всичко си личи, че не си му безразлична. От теб зависи.

Achito7
04-18-2014, 17:31
Накратко говори с него да се изясните, че така явно само се измъчваш обещай му, че ще се промениш и го направи. Ревността убива както теб така и него, ако не ти е дал повод затова, защо разбираш и му натякваш, лично аз много се дразня като ми говорят за бившите. ТЕ СА БИВШИ и са в миналото щом са там нека си останат там.

MojoJojo88
04-18-2014, 17:57
Хм, добре. Стани близка с момче, излизайте постоянно и си говорете постоянно, дали накрая ще се заобичате или той теб или ти него, няма значение.

Хм, имам достатъчно приятели момчета, за да мога да го кажа, не си драскам е така, от скука.