PDA

View Full Version : Какво ми има?



WhatNow
04-17-2014, 13:12
Здравейте! Исках да ви попитам, някой има ли представа на каква болест са тези симптоми? Аз съм на 13 години и всеки ден имам главоболие. Понякога по - силно, понякога по - слабо. Не винаги е в еднаква част на главата! Вие ми се свят и понякога виждам размазано. Родителите ми са наясно, но не съм посещавала лекар. Личната ми лекарка също не прави нищо по въпроса.Лекарствата не ми помагат. Моля, ако някой знае или изпитва същите болки да помогне!!!!!!!!!!!!!!

UnkNoWn12
04-17-2014, 14:13
Искай от личната направление за специалист. Може проблема да идва от очите, но не съм доктор, че да кажа със сигурност. :)

Kukuto
04-17-2014, 17:48
Имаше една книга от Джек Лондон - ''Морският вълк'' . Там капитанът има подобен проблем и по-късно се оказва,че има тумор в мозъка.Първо губи зрението си после... Няма да ''спойлвам'' повече. :D
Ето го филмът по книгата ---------- > http://www.imdb.com/title/tt1215482/?ref_=fn_al_tt_1

Leticcia
04-17-2014, 19:14
Ниско артериално налягане. Все пак си направи пълна кръвна картина, по възможност изследвай щитовидната жлеза, защото може от там да идва целия проблем. Дори да има някакво отклонение, ще е минимално и вярвам, че с пубертета ще го израстеш. Относно предишното мнение, не знам с какъв акъл пишеш подобни неща на едно 13-годишно дете, това говори напълно за твоята ограниченост. Прекрасна, не се тревожи, ако имаше подобен проблем личната ти лекарка щеше веднага да го забележи ;) Това е просто поредната пубертетска история...

UnkNoWn12
04-17-2014, 19:47
Kukuto, потресен съм от ограничеността ти. Дори и трол да си, е супер грозно това, а да не говорим ако си сериозен.

NissaN
04-23-2014, 10:48
И аз съм същият дори бях пуснал тема.Ходил съм по доктори казваха ми,че имам мигрена-взимах и лекарства,но аз продължавам да мисля,че имам тумор.

Kukuto
04-24-2014, 17:58
И аз съм същият дори бях пуснал тема.Ходил съм по доктори казваха ми,че имам мигрена-взимах и лекарства,но аз продължавам да мисля,че имам тумор.
Казах ви... :D

Bitch_Please
04-30-2014, 00:15
Мигрена или проблем с очите.
Source: опит

mihaela86
05-02-2014, 06:12
Върви на очен лекар!

DirtyDirty
05-02-2014, 23:58
Как така, по дяволите лекарите нищо не правят по въпроса, какви са тея лекари? Да ти направят рентгенова снимка или незнам.. не съм много наясно с тези неща. Но, както казват по-горе може да имаш проблеми с очите най-добре отиди на очен.