PDA

View Full Version : Фишка,



Ivaaaaa
04-17-2014, 13:27
научих, че младият ти любовник те е напуснал, защото имаш венерическа болест :/

http://prikachi.com/images/7/7269007i.jpg

anonymous895156
04-17-2014, 14:26
:/

Fisherman
04-17-2014, 14:37
ревнивия митко веднага е коментирал

The Cheetah
04-17-2014, 16:39
научих, че младият ти любовник те е напуснал, защото имаш венерическа болест :/

http://prikachi.com/images/7/7269007i.jpg

saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

ReguL
04-17-2014, 19:03
с какви тъпотии пак се занимавате в скайп деца?

Ivaaaaa
04-17-2014, 19:33
ма нееееееееее
не се занимавам с нищо АЗЕ

то било любовен триъгълник :О

Fisherman
04-17-2014, 20:53
не ти се получава иво

Ivaaaaa
04-17-2014, 21:01
( :

Fisherman
04-17-2014, 21:26
така е ивчо,докато гниеш в тиняка на живота,някои от нас прекарват времето си в компанията на шармантни млади момичета

Ivaaaaa
04-18-2014, 08:26
: (

ReguL
04-18-2014, 08:42
охо браво, шарана ме разсмя

ReguL
04-18-2014, 08:48
почти колабирах от смях докато се опитвах да свържа него и картинката която описва

п.п. ако не сте ме разбрали представете си че Елтън Джон разправя че е води живот като на Хю Хефнър

ReguL
04-18-2014, 08:55
: (
а ти любима защо си в тинята докато шарана развихря въображението си?

AnarchyBoy
04-18-2014, 09:09
Някой да извади али регюл от филма, плийс. :!:

Fisherman
04-18-2014, 09:26
а ти любима защо си в тинята докато шарана развихря въображението си?

интернет любима

ReguL
04-18-2014, 09:31
май ще се окаже че си по-забавен от папагала техеран

AnarchyBoy
04-18-2014, 09:37
май ще се окаже че си по-забавен от папагала техеран

ТехРан (така се пише, неграмотен) е деветнайстия по големина град в света,
през 2006 е с население 13 500 000 души..
В топ 50 на най-скъпите градове е.
Много ме обиждаш да знаеш.. :lol:

http://putepisi.com/uploads/prikliuchenie-v-blizkiq-iztok-tehran-prez-noshta.jpg
Гледай го какъв е грозен и беден, деа. :(

Fisherman
04-18-2014, 09:39
май ще се окаже че си по-забавен от папагала техеран

ти си толкова спрел и мозъка ти е толкова избушен от тоя компютър на който висиш по цел ден,че си се сбъркал вече

необратимо психично отклонение от интернет тормоз

AnarchyBoy
04-18-2014, 09:39
:lol:

ReguL
04-18-2014, 09:43
ТехРан (така се пише, неграмотен) е деветнайстия по големина град в света,
през 2006 е с население 13 500 000 души..
В топ 50 на най-скъпите градове е.
Много ме обиждаш да знаеш.. :lol:

http://putepisi.com/uploads/prikliuchenie-v-blizkiq-iztok-tehran-prez-noshta.jpg
Гледай го какъв е грозен и беден, деа. :(

да не би да си ислямист че пропускаш главното?

ReguL
04-18-2014, 09:45
ти си толкова спрел и мозъка ти е толкова избушен от тоя компютър на който висиш по цел ден,че си се сбъркал вече

необратимо психично отклонение от интернет тормоз

каза човека който винаги е на линия!

ReguL
04-18-2014, 09:50
фишо я кажи техеранбой ислямист ли е?

AnarchyBoy
04-18-2014, 10:04
Всъщност рагюле, там има солидарност между религиите, даже има християни в парламента им, а пък и все пак е столица и то световна, нормално е това, прекалено тесногръд си да го разбереш.

golemiq_korab_minava
04-18-2014, 10:08
те са богати, ама все пак са твърде далече от демокрацията ( или разбирането на съвременния европеец. )

AnarchyBoy
04-18-2014, 10:21
Защото мюсюлманството е в своето средновековие, да не мислиш, че ние християни
(или която и да е религия е по-добра?)
Инквизицията, горенето на клада, разпъването на кръстове, кръстоносните походи и прочие, всичко това е еквивалент на всичко "лошо", което ние виждаме в исляма, а те просто са изостанали в развитието си, нищо повече.. Не казвам, че ги обичам или че искам да стана такъв, но вече смятам, че мисля малко по-зряло от 16 годишен "националист" и ако не друго поне съм толерантен. ;)

ReguL
04-18-2014, 10:38
Всъщност рагюле, там има солидарност между религиите, даже има християни в парламента им, а пък и все пак е столица и то световна, нормално е това, прекалено тесногръд си да го разбереш.

мюсюлманското ти самосъзнание ми прецаква стария ник, той няма нищо общо със семитските езици

Ivaaaaa
04-18-2014, 10:41
а ти любима защо си в тинята докато шарана развихря въображението си?

епа.. на село е кално :/

AnarchyBoy
04-18-2014, 10:49
мюсюлманското ти самосъзнание ми прецаква стария ник, той няма нищо общо със семитските езици

Евала тогава, че персийският не е семитски, а Индоевропейски, опитваш се да се изтъкнеш ама си пълен фейл.

За връзка олигофрен такъв - Българският също е Индоевропейски - даже към 800 до 1000 думи, са едни и същи, с еднакво значение и при нас и при тях. Жалък си, ся разбирам що фишърмен те прави на гъз всеки път. Ебати фейла.. хахахах :lol:

♥MATCHO♥
04-18-2014, 10:52
Фишка! да ядеш моята Пишка

ReguL
04-18-2014, 11:06
Евала тогава, че персийският не е семитски, а Индоевропейски, опитваш се да се изтъкнеш ама си пълен фейл.

За връзка олигофрен такъв - Българският също е Индоевропейски - даже към 800 до 1000 думи, са едни и същи, с еднакво значение и при нас и при тях. Жалък си, ся разбирам що фишърмен те прави на гъз всеки път. Ебати фейла.. хахахах :lol:

Регул примерно от персийски ли идва бе малоумник?
Чувал ли си старата история за семитските и арийските племена?

golemiq_korab_minava
04-18-2014, 11:09
Защото мюсюлманството е в своето средновековие, да не мислиш, че ние християни
(или която и да е религия е по-добра?)
Инквизицията, горенето на клада, разпъването на кръстове, кръстоносните походи и прочие, всичко това е еквивалент на всичко "лошо", което ние виждаме в исляма, а те просто са изостанали в развитието си, нищо повече.. Не казвам, че ги обичам или че искам да стана такъв, но вече смятам, че мисля малко по-зряло от 16 годишен "националист" и ако не друго поне съм толерантен. ;)

Да, именно. Ислямът е неразвита и насилствена религия. Нищо, че произлиза от Християнството и го копира до известна степен. Кръстоностните походи не могат да се сравняват със зверствата и кръвопролитията на Османската империя. Принципите се разминават. И до ден днешен ислямистите си остават атентатори номер едно.
Тази религия ги изолира от света, а от там и ги опростява. Затова не бива да се разпространява.
А ние сме повече атеисти. Християните са много малко. Не е достатъчно само традиционното покръстване..

Та исках да кажа, че животът там за един българин - няма да му отива. Няма да му свикне.
Ние сме изцяло с друг манталитет.
Въпреки всичко обаче веднъж докоснали се до съвременните ценности и свобода, много хора там решават да напуснат. Това се отнасяше главно за жените им..
За това много лесно днес Америка им бута фитилите и ги предизвиква.
Същото е и с Украйна даже.
Всеки е готов за свободата си.
Никой не иска да бъде управляван или контролиран от някакъв си режим.
Китай също е застрашен от разпадане в това отношение.
В Куба им бутат тайно Тюитър, за да предизвикат ескалации..

AnarchyBoy
04-18-2014, 11:09
Регул примерно от персийски ли идва бе малоумник?

Али Рагюл идва от 102. :(

ReguL
04-18-2014, 11:13
а 102 нейде от семитските племена

ReguL
04-18-2014, 11:16
я сега ми обясни как латинския е персийски!

ReguL
04-18-2014, 11:17
:D

ReguL
04-18-2014, 11:21
епа.. на село е кално :/

ще ме извиняваш че не ти обърнах внимание, но някакъв идиот тук ме занимава с тъпите си филми

AnarchyBoy
04-18-2014, 11:21
Да, именно. Ислямът е неразвита и насилствена религия. Нищо, че произлиза от Християнството и го копира до известна степен. Кръстоностните походи не могат да се сравняват със зверствата и кръвопролитията на Османската империя. Принципите се разминават. И до ден днешен ислямистите си остават атентатори номер едно.
Тази религия ги изолира от света, а от там и ги опростява. Затова не бива да се разпространява.
А ние сме повече атеисти. Християните са много малко. Не е достатъчно само традиционното покръстване..

Та исках да кажа, че животът там за един българин - няма да му отива. Няма да му свикне.
Ние сме изцяло с друг манталитет.
Въпреки всичко обаче веднъж докоснали се до съвременните ценности и свобода, много хора там решават да напуснат. Това се отнасяше главно за жените им..
За това много лесно днес Америка им бута фитилите и ги предизвиква.
Същото е и с Украйна даже.
Всеки е готов за свободата си.
Никой не иска да бъде управляван или контролиран от някакъв си режим.
Китай също е застрашен от разпадане в това отношение.
В Куба им бутат тайно Тюитър, за да предизвикат ескалации..

Всъщност кръстоносните походи са нашият еквивалент на джихад (което в превод означава - свещена война, което пък е същото като кръстоносен поход.. Тръгваме на война за свещеното)
Избиването на жени на клада/бесенето им и прочие, в момента е с еквивалент за изневяра и/или вещерство.
Колко векове при нас е било патриархат, а в някои общности все още е? При тях също е патриархат

Много примери мога да ти дам, това са най-простотите 3.
Просто религията е в нейното средновековие, докато останалата част от света живее в "наши дни", за това те лесно се поддават на провокации и прочие, за това правят нещата, които правят- ако беше обратното т.е. ние Християните да сме изостанали, те щяха да ни гледат и да ни се чудят, защо аджеба горим жените си на площада докато се радваме.

Прав си, че животът на един Българин (християнин) в Ислямска република няма да е лесен, но мога да ти кажа, че се свиква.. Съученици на майка ми, гаджета още от ученическите си години, завършват медицина тук в България и заминават за Кувейт, в момента едното им дете завършва Харвард, другото е в Кеймбридж, а до колкото знам, третото е на 16 или на 17, но смята да учи в Кеймбридж също..
В Кувейт образованието е на мега високо ниво - всички говорят свободно 5 езика.. Арабски, Английски, Руски, Фарси и Испански/Италиански/Португалски - по избор е май? Но първите 4 са задължителните в училище а петият е изборен..
Да не говорим на какво ниво е здравеопазването и въобще как оперира държавното тяло..

Първо дете - 25 000 $
Второ дете - 40 000 $
Вземеш ли гражданство ти дават апартамент е така без пари.. о.О
Държавата е длъжна да ти намери работа, ако я напуснеш ти плаща неустойка, че не е може да ти намери работа, която да ти уйдиса на акъла.. о.О :lol:

За какво говорим въобще, сяк'ви може да са, но знаят как да си управляват държавата и да ти кажа с удоволствие бих живял в Кувейт /град/ столицата на Кувейт или в Джахра.. Да вземам стабилно количество пари да отгледам децата си образовани и осигурени, пък после като ги изуча да се върна в България.. Тук не ме разбирай погрешно обичам България и след образованието си смятам да остана и да се опитам да се развия тук.. Но честно казано вече мисля по много по различен начин, спрямо религиите и се старая да съм толерантен.. Пък и е очевадно, че те живеят в пъти по-добре от нас (Да заради петрола е, ама не ми пука, че са извадили късмет с природните ресурси, факт е, че ги управляват по-добре от нас) Та религията им може да е каквато си поискат, като отидеш там, никой няма да те накара да смениш вярата си, даже в Кувейт се строят църкви - ето ти пресен пример, че вече никой не налага чужда вяра.. В Техран [Иран] е същото..
Естествено има и изключения от всичкото това по горе, но те са по редки и все повече намаляват.

Fisherman
04-18-2014, 11:24
Фишка! да ям твойта Пишка

ае махай се гей мизерник

AnarchyBoy
04-18-2014, 11:24
я сега ми обясни как латинския е персийски!

Персийският е доста по-стар, а и двата езика са възникнали на две отделни и доста отдалечени географски ширини.

ReguL
04-18-2014, 11:29
бинго, никовете ми нямат нищо общо със персийския

Auriss
04-18-2014, 11:29
фишка дришка лололо

The Cheetah
04-18-2014, 11:33
тантантанн

ReguL
04-18-2014, 11:37
фишка дришка лололо

как мислиш дали шаро би искал да е зад сцената с елтън джон?

golemiq_korab_minava
04-18-2014, 11:37
Всъщност кръстоносните походи са нашият еквивалент на джихад (което в превод означава - свещена война, което пък е същото като кръстоносен поход.. Тръгваме на война за свещеното)
Избиването на жени на клада/бесенето им и прочие, в момента е с еквивалент за изневяра и/или вещерство.
Колко векове при нас е било патриархат, а в някои общности все още е? При тях също е патриархат

Много примери мога да ти дам, това са най-простотите 3.
Просто религията е в нейното средновековие, докато останалата част от света живее в "наши дни", за това те лесно се поддават на провокации и прочие, за това правят нещата, които правят- ако беше обратното т.е. ние Християните да сме изостанали, те щяха да ни гледат и да ни се чудят, защо аджеба горим жените си на площада докато се радваме.

Прав си, че животът на един Българин (християнин) в Ислямска република няма да е лесен, но мога да ти кажа, че се свиква.. Съученици на майка ми, гаджета още от ученическите си години, завършват медицина тук в България и заминават за Кувейт, в момента едното им дете завършва Харвард, другото е в Кеймбридж, а до колкото знам, третото е на 16 или на 17, но смята да учи в Кеймбридж също..
В Кувейт образованието е на мега високо ниво - всички говорят свободно 5 езика.. Арабски, Английски, Руски, Фарси и Испански/Италиански/Португалски - по избор е май? Но първите 4 са задължителните в училище а петият е изборен..
Да не говорим на какво ниво е здравеопазването и въобще как оперира държавното тяло..

Първо дете - 25 000 $
Второ дете - 40 000 $
Вземеш ли гражданство ти дават апартамент е така без пари.. о.О
Държавата е длъжна да ти намери работа, ако я напуснеш ти плаща неустойка, че не е може да ти намери работа, която да ти уйдиса на акъла.. о.О :lol:

За какво говорим въобще, сяк'ви може да са, но знаят как да си управляват държавата и да ти кажа с удоволствие бих живял в Кувейт /град/ столицата на Кувейт или в Джахра.. Да вземам стабилно количество пари да отгледам децата си образовани и осигурени, пък после като ги изуча да се върна в България.. Тук не ме разбирай погрешно обичам България и след образованието си смятам да остана и да се опитам да се развия тук.. Но честно казано вече мисля по много по различен начин, спрямо религиите и се старая да съм толерантен.. Пък и е очевадно, че те живеят в пъти по-добре от нас (Да заради петрола е, ама не ми пука, че са извадили късмет с природните ресурси, факт е, че ги управляват по-добре от нас) Та религията им може да е каквато си поискат, като отидеш там, никой няма да те накара да смениш вярата си, даже в Кувейт се строят църкви - ето ти пресен пример, че вече никой не налага чужда вяра.. В Техран [Иран] е същото..
Естествено има и изключения от всичкото това по горе, но те са по редки и все повече намаляват.
Да, съгласен съм. И на мен да ми дават по 10 000 лв на заплата ще отида :Д
В Дубай например също има много българи.
Но в Суадитска Арабия например имат изключителни правила за спазване.
Забрави за дискотеки или пиене. Те май дори не продаваха алкохол.
Жените им със закон бяха забулени.
Но остави това.
Хванат ли те в нарушение - те съдят по техните им закони. ;)
А и колкото да са развити, както казах там са горещи точки. Вероятността от военни конфликти не е малка.
Петролът също не е вечен. След 50 години има вероятност значително да привърши. За това се обезкпокояват много учени.
Тогава и малкото останали богати страни ще бъдат нападнати.
След това пък ние ще забогатеем..

Иначе не ми е много приятно в пустинята да живя.
Ако ще всичко да имат, ама като излезеш и те удря 45 градуса жега.

AnarchyBoy
04-18-2014, 11:39
бинго, никовете ми нямат нищо общо със персийския

Само че, май не знаеш един малък факт - аз знам латински и никнейма ти няма нищо общо с латински, филмар. Ххахахахаххахахахахах... :lol:

ReguL
04-18-2014, 11:41
regulus?

Fisherman
04-18-2014, 11:41
каза човека който винаги е на линия!

ти като си цъкнал в опциите зеленото индикаторче да не свети,когато си онлайн,тва да не означава че имаш живот прошляк изтормозен

The Cheetah
04-18-2014, 11:42
.

http://vbox7.com/play:d2a753e9

AnarchyBoy
04-18-2014, 11:45
Да, съгласен съм. И на мен да ми дават по 10 000 лв на заплата ще отида :Д
В Дубай например също има много българи.
Но в Суадитска Арабия например имат изключителни правила за спазване.
Забрави за дискотеки или пиене. Те май дори не продаваха алкохол.
Жените им със закон бяха забулени.
Но остави това.
Хванат ли те в нарушение - те съдят по техните им закони. ;)
А и колкото да са развити, както казах там са горещи точки. Вероятността от военни конфликти не е малка.
Петролът също не е вечен. След 50 години има вероятност значително да привърши. За това се обезкпокояват много учени.
Тогава и малкото останали богати страни ще бъдат нападнати.
След това пък ние ще забогатеем..

Иначе не ми е много приятно в пустинята да живя.
Ако ще всичко да имат, ама като излезеш и те удря 45 градуса жега.

Иран е втората по големина страна с природен ресурс /запас/ на петрол в света и не го разработва, а напротив внася петрол.. :lol:
След 50 години като привърши, ще наблюдаваш абсолютен монопол върху петрола, а 'Мерика, няма какво да направи, защото зад Иран са четирите дракона, тоест ако Америка удари ИРАН веднага Индия, Япония, Китай, Русия и няколко други малки държавици, ще се изсипят върху великото ЮеСеЙ и ще му ебът майката.. център на света, постепенно започва да е изтокът, а западът започва да става все по-зависим от него.. ;)
Иначе за алкохола - аз не пия, боли ме кура.. :D
Приятелка си имам, така, че не ме бърка, че жените по улицата са забулени / Не забулват християнките.. ;)
Жегата не ме притеснява особено, даже въобще.. ще си бачкаш на студено в офиса, прибираш се на студено у вас, по спирките и в колата студено, в автобуса ти е студено / студено = яко климатици/ бту там спирките им (специално за Кувейт) са със златно покритие /да отразява слънцето/ затворени са и с климатици и плазми вътре, ама хората имат манталитет и уважават ръката, която ги храни.. не като тук, дет на втория час ще гледаш мангали с ножовки как стържат златното покритие.. :razz: Иначе нз за СА, но в Иран зимите достигат - 25, а летата до около 40, което не е чак такава разлика- спрямо нас Българите.. ;)

AnarchyBoy
04-18-2014, 11:46
regulus?

Така става. ;)
Но производните "Regul" & "Ragiol" - не означават нищо..

За не разбралите, опитал се е да напише "принцът".

The Cheetah
04-18-2014, 11:47
иран не струва

AnarchyBoy
04-18-2014, 11:51
Мда е, к'во толкоз имат - ядрена технология / най-добрите компютърни специалисти в света/ бол петрол..
Друго си е да идваш от България и да се силиш на велика сила, чиято столица е два пъти по-голяма като население от цялата ти страната.. :D
Не защитавам Иран, честно казано ме боли кура за Иран или която и да е държава и обичам само България, ама тря'а да погледнете малко реално на нещата, да си отворите очите дет се вика.. ;д

ReguL
04-18-2014, 11:51
Така става. ;)
Но производните "Regul" & "Ragiol" - не означават нищо..

За не разбралите, опитал се е да напише "принцът".

а защо не Regis
почти успя с опитите :D

Auriss
04-18-2014, 11:53
^ wishful thinking

дори в момента има алтернативи на петрола. Просто е най-евтин.

https://www.youtube.com/watch?v=uK367T7h6ZY

Япония и Китай НЕ са с Русия. Всъщност цялата драма в централна азия е следствие от мизериите на САЩ, РФ и Китай поотделно. Всяка от трите преследва някаква собствена агенда. Китайците напъват за мост през Туркменистан -> Азербайджан над каспийско море, а Русия се противи, тъй като китайците ще имат пряк достъп до ЕС -> Русия гори.
Разбираш ли, Русия е проблем И на Китай.
Цялата манджа Грузия - Азербайджан - Армения, както и помиите в Туркменистан, Узбекистан, Таджикистан и Киргистан са следствие от Руската външна политика.

Китай цели да е СЪС ЗАПАДА, не против него. Но в момента е зависим от Русия. Толкова е проста ситуацията.

Не знам какво ви обясняват в СУ, но знам какви са ви преподавателите. Не се учудвам.

ReguL
04-18-2014, 11:54
Regis е крал и? Пак производните, които си написал не означават нищо общо с това....

Regul = управление
Ragiol = няма такава дума.
Regis = крал
Regulus = принцът
означават но са имена а не титли :D
или по скоро кодове

AnarchyBoy
04-18-2014, 11:54
Regis е крал и? Пак производните, които си написал не означават нищо общо с това г/д само едното си уцелил ама пак не много добре- фейл.....

Regul = управление
Ragiol = няма такава дума.
Regis = крал
Regulus = принцът

AnarchyBoy
04-18-2014, 11:57
^ wishful thinking

дори в момента има алтернативи на петрола. Просто е най-евтин.

https://www.youtube.com/watch?v=uK367T7h6ZY

Япония и Китай НЕ са с Русия. Всъщност цялата драма в централна азия е следствие от мизериите на САЩ, РФ и Китай поотделно. Всяка от трите преследва някаква собствена агенда. Китайците напъват за мост през Туркменистан -> Азербайджан над каспийско море, а Русия се противи, тъй като китайците ще имат пряк достъп до ЕС -> Русия гори.
Разбираш ли, Русия е проблем И на Китай.
Цялата манджа Грузия - Азербайджан - Армения, както и помиите в Туркменистан, Узбекистан, Таджикистан и Киргистан са следствие от Руската външна политика.

Китай цели да е СЪС ЗАПАДА, не против него. Но в момента е зависим от Русия. Толкова е проста ситуацията.

Не знам какво ви обясняват в СУ, но знам какви са ви преподавателите. Не се учудвам.

Това няма нищо общо със СУ, аурисе - казвам ти, че ако е сега в момента има УДАР над ИРАН
Китай няма да е с РУСИЯ, но с ИРАН, а Русия също е с ИРАН.. както Индия и Япония.. ;)

Не знам дали знаеш, но Иран е под ембарго.. Единствените търгуващи с него са РУСИЯ/КИТАЙ/ЯПОНИЯ/ИНДИЯ.. и в малки части - Франция..

golemiq_korab_minava
04-18-2014, 12:02
^ wishful thinking

дори в момента има алтернативи на петрола. Просто е най-евтин.

https://www.youtube.com/watch?v=uK367T7h6ZY

Япония и Китай НЕ са с Русия. Всъщност цялата драма в централна азия е следствие от мизериите на САЩ, РФ и Китай поотделно. Всяка от трите преследва някаква собствена агенда. Китайците напъват за мост през Туркменистан -> Азербайджан над каспийско море, а Русия се противи, тъй като китайците ще имат пряк достъп до ЕС -> Русия гори.
Разбираш ли, Русия е проблем И на Китай.
Цялата манджа Грузия - Азербайджан - Армения, както и помиите в Туркменистан, Узбекистан, Таджикистан и Киргистан са следствие от Руската външна политика.

Китай цели да е СЪС ЗАПАДА, не против него. Но в момента е зависим от Русия. Толкова е проста ситуацията.

Не знам какво ви обясняват в СУ, но знам какви са ви преподавателите. Не се учудвам.

ситуацията не е проста , а Китай е путката на Русия , въпреки икономическото му превъзходство
Америка и ЕС пък от своя страна зависят от китайските манджи и търговия ЗА да бъдат ПЪРВИ.
Китайците това не го искат. Искат обратното.

AnarchyBoy
04-18-2014, 12:08
В момента има възможност за трета (най-вероятно ядрена) световна война.. която може да започне от Иран, ако положението с петрола се изостри...

Какво ще се случи?

ЮеСеЙ ще нападне Иран, естествено заради "терористи" или няк'ва там слабо скалъпена история, заслужаваща си инвазия.

Русия, Китай скачат веднага.. за Иран..

Канада и Англия застават зад Америка

Индия и Япония се включват на страната на Иран

Франция и Германия искат не искат ще бъдат принудени да влязат на страната на Америка, ако не с друго то поне с ресурси, защото иначе са точно в центъра на другите сили, които ще ги размажат за секунди..

Афганистан застава зад Америка естествено -

Няколко от мюсюлманските републики ще образуват партизанско движение джихад и общо взето ще стане едно глобално мазало...

Може и да се размине със студено война, но арабелите не си поплюват и ако ги провокират, ще се започне с касапницата, а в тая война ще участват всички сили с ядрена технология, което си е малко откачено и опасно..

golemiq_korab_minava
04-18-2014, 12:08
Иран е втората по големина страна с природен ресурс /запас/ на петрол в света и не го разработва, а напротив внася петрол.. :lol:
След 50 години като привърши, ще наблюдаваш абсолютен монопол върху петрола, а 'Мерика, няма какво да направи, защото зад Иран са четирите дракона, тоест ако Америка удари ИРАН веднага Индия, Япония, Китай, Русия и няколко други малки държавици, ще се изсипят върху великото ЮеСеЙ и ще му ебът майката.. център на света, постепенно започва да е изтокът, а западът започва да става все по-зависим от него.. ;)
Иначе за алкохола - аз не пия, боли ме кура.. :D
Приятелка си имам, така, че не ме бърка, че жените по улицата са забулени / Не забулват християнките.. ;)
Жегата не ме притеснява особено, даже въобще.. ще си бачкаш на студено в офиса, прибираш се на студено у вас, по спирките и в колата студено, в автобуса ти е студено / студено = яко климатици/ бту там спирките им (специално за Кувейт) са със златно покритие /да отразява слънцето/ затворени са и с климатици и плазми вътре, ама хората имат манталитет и уважават ръката, която ги храни.. не като тук, дет на втория час ще гледаш мангали с ножовки как стържат златното покритие.. :razz: Иначе нз за СА, но в Иран зимите достигат - 25, а летата до около 40, което не е чак такава разлика- спрямо нас Българите.. ;)
А защо мислиш, че само Америка ще нападне държава със запаси? Напротив! Това ще направи всяка по-голяма сила.
Иначе като свършат там запасите от петрол.
То нашите продукти ще се изнасят на неговата цена. (храна и вода) Алтернативи иначе много.
Иран ще го разкъсат точно както Полша навремето..
За алкохо.. де да беше само това. (говоря за Арабия) ..
Студено, топло -това е пУСтиня. На мен ми се вижда гадно, като човек на природата, особено дивата.

AnarchyBoy
04-18-2014, 12:10
Виж ми горния коментар.. ;д а там не задължително да е пустиня, тия пичове толкова се подпомагат от Япония и Китай, технологично, срещу нереални парици де, че те вече си правят тропически гори в средата на пустинята и не им пука какво мисли природата по въпроса.. :D
Ае в дубай има открити ски писти, а докато караш ти влиза пясък в устата, но ги има и са си със сняг, тъй че климата не ми пречи.. ама въобще даже, особено за няк'ви добри пари..

golemiq_korab_minava
04-18-2014, 12:14
В момента има възможност за трета (най-вероятно ядрена) световна война.. която може да започне от Иран, ако положението с петрола се изостри...

Какво ще се случи?

ЮеСеЙ ще нападне Иран, естествено заради "терористи" или няк'ва там слабо скалъпена история, заслужаваща си инвазия.

Русия, Китай скачат веднага.. за Иран..

Канада и Англия застават зад Америка

Индия и Китай се включват на страната на Иран

Франция и Германия искат не искат ще бъдат принудени да влязат на страната на Америка, ако не с друго то поне с ресурси, защото иначе са точно в центъра на другите сили, които ще ги размажат за секунди..

Афганистан застава зад Америка естествено -

Няколко от мюсюлманските републики ще образуват партизанско движение джихад и общо взето ще стане едно глобално мазало...

Може и да се размине със студено война, но арабелите не си поплюват и ако ги провокират, ще се започне с касапницата, а в тая война ще участват всички сили с ядрена технология, което си е малко откачено и опасно..

Преди тва Китай може да бъде смачкат от демокрацията.
Иначе що за военна сила е Китай?
Да нападнат Иран при положение, че ще се включи и Русия - е малко грубо.
До сега войните бяга пред скрита уловка за тероризъм, ама този път и на най- малкия човек ще му стане ясно.
Ядрено оръжие да използва някой - означава самоубийство.

ReguL
04-18-2014, 12:16
Regis е крал и? Пак производните, които си написал не означават нищо общо с това г/д само едното си уцелил ама пак не много добре- фейл.....

Regul = управление
Ragiol = няма такава дума.
Regis = крал
Regulus = принцът
Регул и Регулус са част от записките на Нютон(съответно и звезда от лъв), Рагиол е променена от мен форма на нещо от записките на един английски математик и астроном, който е работил за тайните служби.
Добре си поиграхме иначе, но доста лесно се връзваш! :D
http://en.es-static.us/upl/2010/06/regulus_sun_comparison.jpeg

golemiq_korab_minava
04-18-2014, 12:17
Виж ми горния коментар.. ;д а там не задължително да е пустиня, тия пичове толкова се подпомагат от Япония и Китай, технологично, срещу нереални парици де, че те вече си правят тропически гори в средата на пустинята и не им пука какво мисли природата по въпроса.. :D
Ае в дубай има открити ски писти, а докато караш ти влиза пясък в устата, но ги има и са си със сняг, тъй че климата не ми пречи.. ама въобще даже, особено за няк'ви добри пари..
предпочитам наше арно село :Д

Auriss
04-18-2014, 12:18
ах, сега те разбрах. Реших че пак някой дърт комунист е промивал мозъци.
И все пак - Иран :
http://www.liveleak.com/view?i=646_1397747663
Коментарите ще си ги спестя.

AnarchyBoy
04-18-2014, 12:21
ах, сега те разбрах. Реших че пак някой дърт комунист е промивал мозъци.
И все пак - Иран :
http://www.liveleak.com/view?i=646_1397747663
Коментарите ще си ги спестя.

А аз тия въобще не ги слушам, те си говорят там нек'ви небивалици..
Иначе не отричам, че в Иран е мазало.. :D

ReguL
04-18-2014, 13:01
В момента има възможност за трета (най-вероятно ядрена) световна война.. която може да започне от Иран, ако положението с петрола се изостри...

Какво ще се случи?

ЮеСеЙ ще нападне Иран, естествено заради "терористи" или няк'ва там слабо скалъпена история, заслужаваща си инвазия.
А защо не чрез гладкото подклаждане на гражданска война?

Да се чуди човек как ли сирийците започнаха, о каква красива арабска пролет!

Fisherman
04-18-2014, 17:13
Така става. ;)
Но производните "Regul" & "Ragiol" - не означават нищо..

За не разбралите, опитал се е да напише "принцът".

доста мъжествено име

socareless
04-18-2014, 17:35
q se stqgaite be filmari

anonymous895156
04-18-2014, 17:40
доста мъжествено име

доста мъжествен аватар

Fisherman
04-18-2014, 17:44
доста мъжествен аватар

не забравяй кой беше с аватар на хело кити,маймуно тъпа

The Cheetah
04-18-2014, 17:45
ами ника.. и той

anonymous895156
04-18-2014, 17:47
не забравяй кой беше с аватар на хело кити,маймуно тъпа

мда, ти беше

Fisherman
04-18-2014, 17:50
мда, ти беше

още малко ше кажеш,че съм зодия дева

anonymous895156
04-18-2014, 17:52
още малко ше кажеш,че съм зодия дева

нямаш акъл да си дева :D

Fisherman
04-18-2014, 17:58
прав си,не съм педал като теб

anonymous895156
04-18-2014, 18:12
нямаш акъл да си дева :D


прав си,не съм педал като теб

ей тва е

Fisherman
04-18-2014, 18:58
нямам акъла на педал,отново си прав

ReguL
04-19-2014, 06:09
q se stqgaite be filmari

ето го човека който ще оправи форума

ReguL
04-19-2014, 06:10
доста мъжествено име

кво се развълнува бе принц ли си търсиш
цяло негърско гето да ти го начука пак няма да ти стигне ми се струва

anonymous895156
04-19-2014, 06:18
нямам акъла на педал,отново си прав

никой не оспорва, че си по-тъп от педал, спокойно

ReguL
04-19-2014, 06:26
https://www.youtube.com/watch?v=DtM7BuCuEV0

ReguL
04-19-2014, 06:29
ето ви малко музика

Fisherman
04-19-2014, 10:59
никой не оспорва, че си по-тъп от педал, спокойно

по-тъп от тебе няма как да съм,провинциалистче

Fisherman
04-19-2014, 11:19
https://www.youtube.com/watch?v=rqevO_zrxsA после изгледай тоя клип и дано ти просветне нещо в празната глава

ReguL
04-19-2014, 13:41
по-тъп от тебе няма как да съм,провинциалистче
:lol:
кой го каза!
и в Брюксел да живееш ще си същия селяндур.

Fisherman
04-19-2014, 18:00
:lol:
кой го каза!
и в Брюксел да живееш ще си същия селяндур.

кажи принца

RagioL
04-20-2014, 13:20
я кажи принцесо кур ли ти се прилапа?

Fisherman
04-20-2014, 13:44
я кажи принцесо кур ли ти се прилапа?
лоботомия за теб

RagioL
04-20-2014, 18:45
свири ми на змията да се мята да се търси