PDA

View Full Version : Харесвам го



dark.paradise
04-17-2014, 18:16
Здравейте аз съм на 15 почти (8 клас), а той е на 16 почти (9 клас). Харесвам го и той го знае,но е много объркан,защото го харесват още 3/4 момичета. С него имаме много добри общи приятели и те се опитват да ни съберат ама както казах той е много объркан и е добро момче (не иска да наранява момичета,като им разбива сърцата)...Помогнете ми! Какво да правя ? Как да го впечатля ? Какво да направя ?

BeTheOne
04-17-2014, 19:21
Как ще разбие сърцата на момичетата? Като си намери приятелка? Той да не някоя поп-рок легенда, която да се жени та да разбива сърцата на фенките?

Впечатляването обикновено става с качествата, които притежаваш. Могат да бъдат най-различни. Как да ги покажеш? Правете неща заедно. Излизайте заедно, спортувайте заедно, купонясвайте заедно. Просто няма причина да не ги правите тези неща.

По всяка вероятност възниква въпросът: "Ама как?". Намери си поводи да сте заедно. Не се притеснявай да го изръчкаш да излезете някъде. Пробваш. Ако се получат нещата продължавате напред и всичко е наред. Ако не се получи пробваш още един два пъти. Ако ли не, просто нещата няма да се получат. Бъди готова и за този сценарий.


Поздрави!


BeTheOne

RapExotic
04-18-2014, 13:24
Просто пребори конкуренцията. Покажи му, че си по-добра от другите момичета, които го харесват.

yakuza_
04-18-2014, 13:31
Просто пребори конкуренцията. Покажи му, че си по-добра от другите момичета, които го харесват.

сериозно, обръсни се

RapExotic
04-18-2014, 15:13
сериозно, обръсни се

К`о ? ;D