PDA

View Full Version : Помощ



tarsene
04-17-2014, 21:22
На 16 съм, имам гадже на 15 години. Ходим от 3 месеца и малко и съм доста привързан към нея. Не съм сигурен, че мога да кажа че съм влюбен, но си я харесвам. Тя е девствена, а и аз не съм го правил още. На мен много ми се ебе и искам да си правя секс с нея. Кажете ми как да започна да я навивам за секс и какво да и кажа за да я предразположа. Какво да и кажа какви реплики и как?

DroplexXx
04-17-2014, 21:32
Като за началото замени "ебе ми се" с "прави ми се секс" ..По принцип нещата около секса си става сами ,самоястоялно ,какво да й кажеш? питай я тя дали е готово ,разбери дали го иска и т.н. Няма нещо от това и на 2мата да ви 1ви път заедно.

mag_ito
04-18-2014, 07:19
Ами попитай я дали е готова да го направите и ако не е кога би искала да стане и така.... Но тъй като е девствена, може да ти се наложи да я поизчакаш :) .

RapExotic
04-18-2014, 14:45
Само не използвай заучени реплики и сценарии. Звучи много глупаво. Разговаряй с нея на тази тема и ще разбереш кога е момента.

MaLkaTa_LaDy
04-18-2014, 15:29
Не мисля, че трябва да "разговаряш" с нея. Когато се натискате, посегни натам, започни с пръсти, с език ала бала. Ти сам ще видиш до къде ще ти позволи да стигнеш. Когато те спре, не се сърди, а й кажи, че няма проблем и ще я изчакаш докато стане готова.