PDA

View Full Version : Проблем със самсунг с3 мини



EagleBrat
04-18-2014, 06:40
Здравейте извинявам се че пиша в този отдел обаче не видях такъв за телефони та въпросът ми е как мога или мога ли да си оправя телефона сам
първият проблем е че винаги когато си вляза на началният екран или в самото меню и ми излизат прозорец с жълти надписи
а другият проблем е че винаги когато си включа WI-FI и телефона направо се изключва ???

OoVasKoO
04-18-2014, 08:14
http://www.youtube.com/watch?v=BceWVAcNHd4
Следвай инструкциите във видеото. Елементарно е, ще се справиш.

Ако не разбираш английски следвай тези стъпки:
1. Отиваш в Настройки.
2. Отиваш в Резерв. копия и нулиране, би трябвало да е под Език и въвеждане.
3. Най-долу под Лични данни отваряш Възстанови фабрични данни.
4. Ще ти излезе един текст и под него натискаш синьото бутонче, би трябвало да пише на него Възстанови устройството.
5. Ще те попитат отново дали си съгласен и ти натискаш следващото синьо бутонче, където пише Изтрий всичко.
6. Телефонът се изключва и влиза в режим на възстановяване. Ще отнеме около минутка и след това ще си настроиш телефончето, както когато си го взел чисто нов.

ВАЖНО: Така ще изтриеш цялата си информация на вътрешната microSD карта, всички приложения, номера, информация и т.н. Това не засяга външната ти microSD карта, тя няма да се промени. Тази промяна е важна, защото проблемите, които описа не могат да се оправят по по-лесен начин. Ако не искаш да продължава да ти бъгва телефончето, по-добре изпълни тези стъпки.

EagleBrat
04-18-2014, 09:05
И така пробвах не стана :(

AnarchyBoy
04-18-2014, 09:17
А какво ти пречи да го занесеш на ремонт с гаранционната карта?

EagleBrat
04-18-2014, 09:23
Пречи ме защото не е в гаранция и нямам възможност да плащам сега ;)

OoVasKoO
04-18-2014, 09:23
И така пробвах не стана :(
Тогава ще го направиш ръчно:
https://www.youtube.com/watch?v=GrWD2SGmzGU#t=254
Гледай клипа няколко пъти преди да пробваш. Долу вляво на екрана пише какво трябва да натиснеш. Ако и тогава не се оправи ще го носиш в сервиз.