PDA

View Full Version : Доста объркана ...:(



angelina_44
04-18-2014, 08:03
Привет пише ви едно 19 годишно почти момиче...чуствам се объркана до преди месец чуствах много силно привличане и чуства към едно момче на моята възраст...на така и не се получиха нещата...като повече от приятели...въпреки това аз не спирах да храня надежда...както и да е на едно парти в една дискотека се запознах с едно друго момче по-голямо от мен който ми дада телефона си аз му казах името си почерпи ме по питие и ме намери във фейсбук и започнахме да си пишеме да излизаме и така...но работата е там ,че вярно харесва ми и ми харесва компанията му забавен и чаровен е но не знам дали съм забравила за предишната си невъзможна и болезнена любов :( всички ме съветват да го забравя и да опитам да се получат нещата между мен и новото момче ,но вече и аз незнам какво трябва да направя...чуствам се доста объркана

NarutoShippuuden
04-18-2014, 09:47
Не разбрах дали си почти на 19 или си почти момиче?

Getyourfreakon
04-18-2014, 10:19
:D :D

Зайче..
04-18-2014, 10:21
Не разбрах дали си почти на 19 или си почти момиче?

:lol: ahahahahahahhaa

+1

crazybebe
04-18-2014, 11:05
Не се връщай назад към миналото, дори и да ти е трудно. По-добре се съсредоточи в/у новото момче.

RapExotic
04-18-2014, 13:37
Ако ти самата не знаеш дали си забравила предишната си любов и дали изпитваш нещо към новия човек, с който си се запознала, ние няма как да знаем. Трябва да се изясниш първо сама със себе си и да решиш какво да правиш. И в двата случая дрябва да направиш нещо по въпроса. Според мен с новия ще имаш по-добра възможност, тъй като не сте имали проблеми и можеш да започнеш една чисто нова връзка.

Achito7
04-18-2014, 17:33
Любов без да сте били заедно е по скоро увлечение, щом не ти обръща внимание давай напред. 19 годишно момиче или почти момиче ;) без лоши чувства.

TROLLDADLOLCAKE
04-19-2014, 01:54
Искайки да забравиш някого ТИ МИСЛИШ ЗА НЕГО ПОСТОЯННО!Относно останалото...ти самата трябва да си направиш преценката.Нито те познаваме,нито бихме могли да ти дадем компетентен съвет без да знаем абсолютно всичко.

xXxPETYAxXx
04-19-2014, 04:42
Не разбрах дали си почти на 19 или си почти момиче?

И
почерпи ме по питие.

А за липсата на пунктуация да не говорим...

Я по-добре се ориентирай към онзи от дискотеката.

babity
04-19-2014, 10:37
Никой не те кара да се жениш. Забавлявай се без да анализираш толкова. Излез с момчето от дискотеката, ако се чувстваш приятно в компанията му, всичко ще си се нареди само.

recklessactions
04-19-2014, 19:42
Авторке,като толкова ще си говорим за чуВства, вземи се научи как се пишат поне, де!
Сега по темата...Ако все още се чудиш за въпросната любов, то вероятно не си го преживяла.
Съвет - едва ли ще се запознаеш с голямата любов в някоя дискотека, под звуците на Азис, придружена от малка водка. Смени локацията, ако мен питаш.

baby_baby
04-19-2014, 19:46
Пробвай с момчето от дискотеката с времето ще ти мине тръпката по другото момче