PDA

View Full Version : Създаване на клипчета



p7tess
04-18-2014, 10:58
Здравейте всички !
От скоро проявявам интерес към създаването и публикацията на клипчета в мрежата ,но не знам как биха реагирали съучениците ми и учителите ? Съвети ?

.Wonder
04-18-2014, 11:14
Реакцията им няма никакво значение. Всъщност всичко, от което зависи, си самият ти.
Животът е прекалено кратък, за да се притесняваш от такива неща, още повече, че дори да не се получи, ще знаеш, че си опитал, но ако не опиташ, ще се терзаеш, че си изпуснал шанса и времето си. Вярвам, че повечето влогъри и като цяло хора, занимаващи се в тази сфера, са имали подобни страхове в началото, но всичко изчезва с времето.
Окуражавам те смело да качиш клиповете си и да ги споделиш с нас. (:

p7tess
04-18-2014, 11:22
Разбира се .. Имам много да показвам ! И ще бъде забавно :)

.Wonder
04-18-2014, 11:36
На каква тематика мислиш да се спреш? :)))

Leticcia
04-18-2014, 11:37
Като станеш някой ден известна в интернет пространството да споменеш, че някъде из дълбините на Тийнпроблъм има една Leticcia, която мноУ ще ти се кефи на клиповете, 'щото си пада по влогове :3

p7tess
04-18-2014, 12:26
Wonder : Комедия :) Не съм кой знае колко голям , но не мисля , че ще има значение
Leticcia : Момче съм и благодаря :)

.Wonder
04-18-2014, 12:29
На по-хубав отговор не се бях и надявала, хаха :D Хората, който се занимават с това да даряват на другите радост са най-добрите хора, успех в начинанието (:

RapExotic
04-18-2014, 14:55
.. ,но не знам как биха реагирали съучениците ми и учителите ? ..

Аз знам. Първите ще ти завиждат, а вторите ще ти се чудят. Ако наистина са ти добри клиповете ще се утвърдиш и ще имаш успех с тях. И не забравяй да теглиш по една майна на тези, които ще се опитват да се подиграват с труда ти. Да, ще има и такива.

Leticcia
04-18-2014, 15:03
Още по-добре, че си мъж, к'во ти дреме за мнението на съучениците ти?

mayaaa
04-18-2014, 19:34
Само един въпрос: На колко години си? Иначе успех! И аз много обичам влогове и ще се радваме, ако ни покажеш клиповете си по-късно.

StoichoRusinov
04-19-2014, 12:37
Давай смело и аз качвам клипчета вече съм с около двеста абоната в YouTube , родителите обаче ме хванаха и ме накараха да ги изтрия. Бях доста популярен с около 1000-2000 гледания, но родители и всичко свърши. По-добре не споделяй с тях. А един житейски съвет-колкото и злобни хора да има на тоя свят които да те критикуват и да те тъпчат не им обръщай внимание. Те Не са важни важна си ти. И това с което си решила да се занимаваш е трудно и помисли добре Преди да направиш стъпката, като натиснеш-upload

koce1313
04-21-2014, 00:27
Давай смело и аз качвам клипчета вече съм с около двеста абоната в YouTube , родителите обаче ме хванаха и ме накараха да ги изтрия. Бях доста популярен с около 1000-2000 гледания, но родители и всичко свърши. По-добре не споделяй с тях. А един житейски съвет-колкото и злобни хора да има на тоя свят които да те критикуват и да те тъпчат не им обръщай внимание. Те Не са важни важна си ти. И това с което си решила да се занимаваш е трудно и помисли добре Преди да направиш стъпката, като натиснеш-upload

Точно така, но поправка ТОЙ е МОМЧЕ :)