PDA

View Full Version : Тук се спрете и ми помогнете :))



eli_pavlova12
04-18-2014, 14:48
Здравейте!Не знам от къде да започна, за да стане ясна цялaтя история и евентуално да получа помощ от вас, която в момента ми е безкрайно необходима!Имам дълга връзка, но не се чувствам щастлива (вече), защото моя партньор предаде доверието ми уж , много се обичахме, пък изведнъж разбирам, че е щял да ми изневери.След всичко това аз не се чувствам същия човек, отворих си очите за много неща и мога да кажа ,че ми е противен дори след всичко, не го обичам както преди .Ще ме попитате сигурно защо оставам във връзката си , защото уж той ми обеща, че всичко ще се оправи ,ще се държи по добре с мен един вид, за да ми си компенсира, но някак си нещата не вървят нито той се държи по различно ,влюбено и тн.. нито пък аз правя усилия, за да поправя връзката си, защото ми писна от лъжи.
И съдбата се пошегува с мен ..един ден просто останах силно впечатлена от едно момче, работи в кварталния магазин и просто се пошегува с мен ,веднъж и не мога да обясня какво точно се случи с мен- хората го наричат химия ,физическо привличане. Никога не съм се чувствала толкова силно заинтересована от момче, мислите ми са нон- стоп към него. НЕ МЕ РАЗБИРАЙТЕ ПОГРЕШНО, че съм във връзка разигравам партньора си ,аз съм била винаги моногамна ,не изневерявам и т. н. Но отвращението от всичко сторено от моя партньор сякаш ме тласна към това да харесвам толкова силно друг. Не знам дори защо се получи тази симпатия, аз дори не се влюбвам лесно!! Следващия проблем- като луда издирвах въпросното момче в facebook ,за да разбера дори само името му и видях ,че той също си има приятелка . Стана ми тъпо ,защото винаги съм казала, че не бих развалила връзката на който и да било, знам колко е ужасно, аз всъщност дори не знам дали това момче ме харесва? засичаме си погледите на няколко пъти, когато аз го виждам че ме гледа веднага си отмества погледа ,имам чувството, че се срамува дори. Както вече ви казах ,той също има приятелка и не от скоро ,не знам какво да мисля. Постоянно искам да пазарувам в този магазин, заради него такава тръпка не съм имала, хора.. Дали това че ми липсват мн неща във връзката и изБива на някъде и аз дори не знам и не искам да бъда разбрана погрешно. Не искам да употребя момчето за единия секс, ще се чувствам ужасно и не си падам изобщо по такива взаимоотношения. Всеки път около нас е лудница от хора и не сме си общували никога ,единствено имам чувството ,че се опитва да ме заговаря когата съм аз наред пред касата. Дори не мога да го заговоря, чувствам се като хлапачка. Някакви идеи какви ги върша и редно ли е, чувствам се виновна заради всичко това .Когата моя партньор ме лъжеше с друга ,не се е чувствал толкова отвратително, както аз се чувствам сега .Не мога да прекратя връзката си ,защото всички ще бъдат настроени срещу мен ,че аз съм го изоставила,наранила ,още повече ако се разбере че харесвам друг .Знам какви хубави неща ще кажат всички за мен..Заради това, че съм прекалено добра и никой не искам да нараня май губя само аз ...

Enchanting
04-18-2014, 15:22
Не можеш да си с някого само защото другите ще говорят, ако го оставиш. Мисли за себе си.
Първо, че те е излъгал и другото, че вече не си щастлива.
Накратко .. Не го искаш в живота си и имаш основание да го оставиш.
Направи го.

Jaune
04-18-2014, 16:40
Според мен въпросът е решен. Късай сегашния си приятел, щом не изпитваш чувства към него, и си свободна да мислиш за друго момче. Не е честно спрямо него, както и да е постъпил.

Kitty Bloom
04-18-2014, 17:47
Даже и да не те огрее с касиерчето, зарязвай сегашния! Щом те е предал, ще го направи пак. Няма смисъл само да чувстваш вина, и за двамата ще е по-добре да се разделите. Относно новия обект на чувствата ти, няма как със сигурност да знаем, че те харесва, затова не предприемай нищо, рано е още. Ако ви е писано, ще се случи от само себе си. :)

ultras88
04-18-2014, 23:56
оф не ми се чете

xXxPETYAxXx
04-19-2014, 04:58
Какво ще рече, че е "щял да ти изневери"? Не го е направил все пак, така го разбирам аз. Но каква е причината?

Иначе е все тая, просто ми стана любопитно. Очевидно вече нямаш място до него, щом му нямаш доверие, не чувстваш същото и хлътваш по други.

eli_pavlova12
04-19-2014, 13:21
"Щял да ми изневери означава" :
-че по негови думи не е имало изневява, няма как да бъда много сигурна обаче, че не е излизал с въпросното момиче.
Аз съм видяла и разбрала за някакви флиртове, които са продължили доста дълго време,въпреки че се бяхме разбрали да не общува повече с нея , той пак е избрал да общува (тайно от мен) с нея.Писали са си много смс-и ,не знам дали са се виждали ,не ме и интересува вече :)

EmineM250
04-19-2014, 14:09
Зарежи го тоя твоя,изневярата е най-лошото нещо според мен. :) :)

MaLkaTa_LaDy
04-19-2014, 14:47
Това момче не заслужава да бъдеш с него. Дори да се абстрахираме от ситуацията с този в магазина, пак трябва да зарежеш приятеля си и нека всички говорят, че той ти е изневерил/излизал с друго момиче, а не че ти си го наранила, защото си скъсала с него. Плюса в ситуацията е, че ще можеш по-лесно да забравиш бившия си като си отвличаш вниманието с момчето от магазина. А пък знаеш ли, може и той да има подобна "връзка" на твоята...

sl1nceetoo
04-19-2014, 17:46
Донякъде знам какво ти е. "Заради това, че съм прекалено добра и никой не искам да нараня май губя само аз ..." Правилно-само ти губиш. Щом усещаш привличане към друг, то връзката ти със сигурност се изчерпва... Не мисли какво ще кажат другите. Направи това, което ще те направи щастлива! Успех!