PDA

View Full Version : Може би .



Kally3
04-18-2014, 22:57
Здравейте на 12 съм . Има едно момче със страхотен външен вид , чуство за хумор и е .. Абе .. Страхотно ! Та един от най добрите ми приятели ми каза че ме харесва аз мн се зарадвах тогава . Та въпроса е ако ми предложи какво да кажа ? Бих искала да кажа НЕ 'защото съм малка и може би той не е това момче кое ще е завинаги в живота ми ДА , защото е толкова готин от всякъде външен и въърешен вид . Знам сега се смеете на тази тема но аз наистина съм много развълнувана и ви моля за съвет какво да правя а не някакви подигравки .

mayaaa
04-19-2014, 08:28
Като ти гледам правописа, не си дорасла за гадже.

Lighting
04-19-2014, 08:37
може би той не е това момче кое ще е завинаги в живота ми

ЗАВИНАГИ!!!!!!!!!!!! :-o :-o :-o :-o :-o :-o

Божеее! 12 годишна пикла ще ми разправя какво да каже, въпреки че дори не знаят какво е това гадже. :lol:

http://magicaura.com/forum/topic-t9240.html

anonymous895156
04-19-2014, 08:58
Божеее! 12 годишна пикла ще ми разправя какво да каже, въпреки че дори не знаят какво е това гадже. :lol:

http://magicaura.com/forum/topic-t9240.html

Защо толкова грубо, скъпи 14-годишен не-пикльо? Момичето просто иска съвет.


Като ти гледам правописа, не си дорасла за гадже.

Всеки има право сам да мине по този път и да си извлече необходимите поуки. Ако трябва да определяме кой е дорасъл за гадже и кой - не по някакви измислени критерии, почти целият тийнпроблем трябва да е сингъл до навършване на пълнолетие, че и след това.
Авторке, не поставям под въпрос чувствата ти, но това, че си прекалено малка (твои думи), и го смяташ за пречка, може би показва доколко си привлечена от момчето наистина. Ако ти го харесваш и той теб, не виждам проблем да сте заедно, но няма смисъл да бързаш с връзките, ако сама не се чувстваш готова.

mayaaa
04-19-2014, 10:20
Всеки има право сам да мине по този път и да си извлече необходимите поуки. Ако трябва да определяме кой е дорасъл за гадже и кой - не по някакви измислени критерии, почти целият тийнпроблем трябва да е сингъл до навършване на пълнолетие, че и след това.
Мите, баш пък от теб не очаквах такъв коментар. Нормално е да се подразня, като писането й и за втори клас не става. Мисленето й - също. А за останалите потребители... А бе, рядко се намират грамотни, но и рядко срещам чак такава неграмотност.

RapExotic
04-19-2014, 11:27
Първо кажи момчето на колко е, защото в тази възраст и две години разлика са много. Ако е много по-голям от теб просто забрави. Също така не очаквай първото ти гадже да е любовта на живота ти. Това го има само по филмите. Гаджетата в тази възраст са по-скоро за да натрупаш опит в общуването с отсрещния пол, от колкото за нещо сериозно. Ако ти харесва му кажи ДА, ако не - НЕ. Не е нужно да правиш нещо, което не искаш.

Lighting
04-19-2014, 13:22
Защо толкова грубо, скъпи 14-годишен не-пикльо? Момичето просто иска съвет.

Ако толкова го обича защо да не му каже да ?? Какво толкова има да му мисли? Пък нали тъй ли иначе ще се разделят след 7 клас.

Другото което - горе съм ти дал 1 линк

А и прочети внимателно 2,3 и 4 изречение на RapExotic

The Cheetah
04-19-2014, 13:26
Пфф малка, на твоята възраст се е*ат даже ти..

starr21
04-22-2014, 18:06
Пфф малка, на твоята възраст се е*ат даже ти..
Не и давай идеи :) :D