PDA

View Full Version : Първа любов



Walle
04-19-2014, 07:37
Нормално ли е често да мисля за човек от миналото ми и това да ми се отразява на здравето ми... Пред 5 години бях на 15 и много влюбен в едно момиче, с което нищо не излезна. И тя беше влюбена в мен но не беше сама и каза че държала на него затова и обещах да я оставя и чувствата ми изстинаха. С постъпката си мислех че всичко ще се нареди, но сега си давам сметка че и аз доста съм я наранил след като я оставих в пълен игнор. От време на време полагах усилия да разбера какво прави и как е като и пиша, но тя не се сещаше изобщо първа, заради нараненото й его най -вероятно. Иначе винаги се е държала закачливо и да говори с догадки докато си пишем. Не питайте от къде знам че била влюбена в мен, знам... Наскоро я махнах от соц мрежи, защото всеки път като я видех че е на линия и не пише се садвах че не можахме да си останем поне приятели. Затова я изтрих, но пак мисля за нея. Последно сме се видяли преди 1 година, на 1 парти, но беше с приятелят и (не същия като преди) и седях настрана от нея. Мисля че ако поговоря с нея ще се подобря здравословно, но не ми е лесно да я потърся ей така от нищото, докато си има и приятел да и кажа каквото мисля. А то е че НЕ съм влюбен повече в нея и искам да продължа нататък спокойно, но да и се извиня че в състоянието си на депресия когато тя ме отряза без да съзнавам съм я наранил, защото това последното го чух от общи приятели и не е трудно да се забележи. Нормално ли е чувството на вина да ме спира да продължа нататък или всеки от вас има същите мисли, но е просто безсмислено да се изказват. Има ли друг начин да се справя с това, защото всяка мисъл, която ме напряга ми избива по кожата като обрив. Снощи като си лягах си мислех че да говоря с нея е най-добре, но тази сутрин това ми се струва доста тъпо. Дали е възможно, ако тя тайно още ме иска, мисълта и да ме дърпа към нея. Аз вярвам в силата на мисълта. Просто искам да загърбя тази история и по-рядко да си спомням.

npp
04-19-2014, 08:03
имаш два варианта, или хващаш нея, или намираш друга, а трети би бил да се отърсиш от мисълта за гаджета, поне временно

Walle
04-19-2014, 08:09
Друга мога да си намеря, но продължавам да мисля за кофти историята с тази. Просто тогава не можахме да си изясним, вместо това двамата се дръпнахме и толкова.

golemiq_korab_minava
04-19-2014, 10:26
ще ти мине, но трябва да си наясно, че НЯМА да стане нищо с първата любов.. .. .

Walle
04-19-2014, 10:37
Да аз и не искам да става, просто искам да спра да мисля за това. Не се интересувам от нея повече

Enchanting
04-19-2014, 11:16
Не се напрягай. Когато срещнеш новата любов, дори няма да си спомняш за отминалото.
Гледай си живота.

golemiq_korab_minava
04-19-2014, 11:28
Мисли си, че има и по-красиви неща от жените :D

NissaN
04-24-2014, 10:04
Мисли си, че има и по-красиви неща от жените :D

Ито има някоя нова седмица и нова а-осмица