PDA

View Full Version : Разкажете весела история



neznamkaksekazvam
04-19-2014, 11:54
Здравейте! Пореден празник си празнувам сам. Вярно, много ми е тъпо, ама явно се примирявам с факта. Ако на някой му е интересно да изрови предишната тема и ще разбере за какво говоря, но това няма кой знае колко общо с тази. Та молбата ми е: хората, които имат някой до себе си да споделят как си прекарват/прекарали празниците със своя любим. Желателно е да не нещо весело, един вид похвалете се колко по-добре си изкарвате в момента. :) Чете ми се нещо весело а и ми става хубаво, че все на някой му е къде, къде по-добре. Искам и аз малко да си помечтая... Мерси

xoxi
04-19-2014, 15:42
Весела, весела, колко да е весела тая история...
Онзи ден купихме резервни ел. крушки, точно 5 на брой.
Днес, вместо да си стягаме празника, да си направим хубави яйчицата и т.н., цял ден сменяме крушки в апартамента. Познай колко изгоряха за 1 ден? Да, точно 5.
Ех, Мърфи, Мърфи...
Като цяло подготовката за празниците добре върви. Направо блестящо. :D

tori
04-19-2014, 15:50
Не помня някоя кой знае колко забавна история с Великден, но по Коледа бая ме е подмятал из преспите и сме се хилили.

neznamkaksekazvam
04-19-2014, 16:44
На мнение съм, че не е толкова важно какво точно се прави, (в рамките на разумното естествено) а с кого. Някой път и смяната на крушки може да бъде забавна. :D

urlittlelady
04-19-2014, 18:08
боядисвахме яйчица, мазаме се с боите :D после чистихме, михме, бучахме, погледахме филми.. малко ми е гадно, че довечера няма да обикаляме църквата, но какво да се направи :D

xoxi
04-19-2014, 20:07
Някой път и смяната на крушки може да бъде забавна. :D

Хич не беше забавно, да ти кажа. :D
Самата ситуация беше смешна и абсурдна. Откакто сме се нанесли тук, не ни се е налагало да сменяме крушки.
Изведнъж решаваме да купим няколко за всеки случай и няколко дни по-късно почти всички крушки изгарят/гърмят. Супер странно.