PDA

View Full Version : Какво да предприема 1 или 2?



Torettozzz
04-19-2014, 22:07
Здравейте,

На 22г. съм момче и имам проблем с едно момиче на 21г. което харесвам много!
Проблема е, че съм в ситуация момичето което харесвам е добра с много готин и спокоен характер, красива е и искам предимно да се забавлявам с нея, да си съхраним приятелството и съответно да излизаме заедно,но проблема е, че тя разбра по глупав начин, че я харесвам и сега когато седна около нея и ми прави леки намеци да се отдръпна. Опитвам се да се държа мъжки и гледам да се забавлявам с нея, и да се отстоявам. Въпреки, че тя и приятелката и си правят някакви прикрити знаци, но аз гледам да не им се връзвам и се опитвам да ги опозная. Държи се човешки с мен момичето което харесвам,както и приятелката и, откровенни са когато има проблем и аз гледам да не ги притеснявам.
Двоумя се, дали да не и предложа да излезем някъде, защото само така ще разбера дали ще стане нещо или да почакам да се доупознаем с нея още малко?
Поне така бях посъветван, а аз даржа на нея! Мисля,че няма да станат нещата, защото мои познати се намесиха и незнам дали не са развалили нещата, но не съм много сигурен какво може да стане, въпреки,че тя знае, че я харесвам?
Ние не сме близки все още с нея, тепарва се опознаваме. Знам, че държи на отгожорността, границите и искренността!

Има и друго момиче,което ми прави сигнали и аз се захванах и с нея интелигентна е и отракана,като другата, но в 1-то момиче има нещо по-различно,което ме влече силно! И мисля,че е по-добре да трагна с нея,но като незнам дали ще се получат нещата силно се колебая дали да не си остана при 2-та девоика?

recklessactions
04-19-2014, 22:21
Явно искаш първото момиче, но усещаш, че няма да пожънеш успех с нея и разчиташ на втората, която така и иначе те иска. Мен ако питаш, говори с мацката, кажи и какво чувстваш лично и ако все пак продължи да ти прави намеци да се отдръпнеш, направи го. Но не заблуждавай другото момиче, че я искаш, защото изглежда, че ти е second choice

baby_baby
04-20-2014, 14:16
Пробвай с първото момиче от това което си написал е ясно че я харесваш

kalpazanka
04-20-2014, 14:23
Маа му стара, пълнолетен си, на 22 си, пък дилемите ти все едно са извадка от дневник на хлапе от детската градина!

Axe_vs_Sword
04-20-2014, 18:17
^ E съжаляяявам че не всички са играчи и експериментатори още от 6. клас, че да знаят напълно какво да правят на 20+.

BeTheOne
04-20-2014, 20:09
1. Пази сърцето си! Не си позволявай да се хлътваш прекалено, защото това ще ти изиграе лоша шега. Едва когато знаеш че си намерил правилния човек (а кой е правилния е тема на друг разговор) можеш да отвориш изцяло сърцето си (и то пак с някои уговорки).

2. Следвай сърцето си. Къде е тръпката?

3. Вместо да седиш и да се чудиш дали едната или другата пробваш с едната ако стане стане, ако не - другата - в края на краищата едва ли ще се жените.

4. Така както си описал нещата, разбирам че имаш влечение повече към първото момиче. Забрави евентуалните батаци, които евентуално са се случили благодарение на някои "доброжелатели". Няма какво да се чудиш. Показваш, че имаш интерес и каквото стане. Да излезете само двамата е най-доброто нещо. Прекарайте заедно известно време. Виж кои са хубавите неща в нея и кои лошите, покажи твоите добри страни. Ако се отпуснете и си прекарате добре, няма причина да не опитате да видите, какво ще излезе между вас. Когато се уговаряте за среща не говори с нея, като че ли е бог. Най-обикновен разговор за среща с лека нотка на загадъчност и романтика (евентуално).

Не давай много надежди, както и не се надявай на нещо кой знае какво. Ако нещата ще се получават ще се получат. Няма някаква велика конспирация :).

5. Що се отнася до другото момиче. Ако се хващаш с едната не давай напразни надежди с другата. Просто първо изясни сам за себе си, с коя ще ти се получат нещата и се насочи на там.

Успех!


Поздрави!


BeTheOne

Torettozzz
04-21-2014, 06:18
Благодаря Ви много за съветите!

Да,наистина държа на 1-та девоика!

Единствено все още се колебая дали да не почакам малко преди да и изстреса тази бомба,защото тя и приятелката и са големи симпатяги и искам да ги опозная.
Незнам едно директно предложение да излезем дали не е прибързано?

BeTheOne
04-21-2014, 10:16
Зависи от предложението.

Друг начин за да излезете само двамата, освен директното предложение, няма. Рано или късно, ако искаш да се получат нещата или да разбереш дали могат да се получат, трябва да направиш такова предложение. Всичко друго ще бъде случайност, уредено от друг или пък няма да сте двамата, а ще има и други хора с вас.

От друга страна предложението за излизане е сигнал за интерес и зрялост - искаш нещо, знаеш как да го постигнеш и действаш по въпроса.

Има логика да чакаш, ако има основателна причина за това. Да мине някоя важна дата, изпит, пътуване и други подобни.

Предложението няма нужда да е с биене на тъпани. Разбираш, какво обича да прави и я каниш да правите нещо подобно. Или пък отивате да правите нещо щуро. Добре е да не й казваш, какво точно за да има нотка на изненада. А и в крайна сметка излизате да се срещнете не е толкова важно, какво ще правите. Ако тя има интерес към теб ще се съгласи заради самия теб, а не заради това, което ще правите. Всичко останало са условности. Прекарайте си страхотно и разберете дали си подхождате.


Поздрави!


BeTheOne