PDA

View Full Version : Расата и сексуалното привличане



ОР
04-20-2014, 01:31
Наскоро говорихме с едни приятели на тема "Защо негрите (негърките) са толкова грозни" Двама от тях взеха да ме оспорват и да ми дават снимки на 5-6/10 Черни жени, но след проверка се оказа че всички те имат някакъв бял корен. Интересно е, че 8 човека не успяхме да намерим добър пример за привлекателна негърка. Тъй като съм в "етнически богата" среда, имам доста наблюдения и забелязвам такива особености между расите, та дори и националности и етноси.

Въпроса ми към вас е:
Смятате ли, че негрите са по-грозни от европеидната раса ? Смятате ли, че определена група, на базата на произхода им, може да има преобладаващо мнозинство непривлекатилни хора?
Може ли примерно да кажете, че повечето циганки са по-грозни от Българките (Очевиден факт)
И редно ли е според вас това да се приема за дискриминация?

Средностатистически женски представители на трите главни раси (Не броя 4тата - мелези)

https://pmsol3.files.wordpress.com/2009/08/africanamericanfemale.jpg

http://www.tuxboard.com/photos/2011/02/Visage-moyen-americaine-blanche.jpg

https://pmsol3.files.wordpress.com/2009/08/averagemongolianwoman.jpg

golemiq_korab_minava
04-20-2014, 05:45
от тези трите най-много ми харесва смеската - черната.
Иначе има много красиви негри до колкото съм гледал по филмите, както и много красиви циганки.
Вярно е, че в някои държави и етноси преобладават грозните, заради липса на достатъчно кръвосмешение с чужди малцинства, но като цяло всеки си харесва своя род, своите хора.

xoxi
04-20-2014, 07:23
Едни от най-красивите жени, които съм виждала, са били негърки.
За циганите наблюдения нямам, но ако и те почнат да прекарват толкова време пред огледалото като голяма част от българките, може и да надминат по красота някои.
Като цяло, за мен грозни хора няма. И не, не смятам, че произхода определя дали ще си привлекателен (в нечии очи) или не.

recklessactions
04-20-2014, 09:50
Има изключителни чернокожи представители и от двата пола. Жените особено са толкова изписани, с тези меки черти. Има както красиви европейки, така и красиви негърки. Не може да има база за сравнение,според мен.

AliceSw
04-20-2014, 10:20
чисто психологически е обусловено подобен тип мислене...т.е. ти си от европейдна раса, следователно си срещал най-много представители на нея, те ти действат по-силно емоционално, тъй като можеш по-лесно да приемеш присъствието им, различаваш най-лесно мимиките, жестовете и емоциите по лицата им...

най-красиви и добре генетично са смесиците...биологически - доминантният ген надделява за всяко отделно нещо, което води до поколение с по-добри физически характеристики...

RapExotic
04-20-2014, 17:02
Те не са грозни, а просто ние не ги възприемаме. Това е на подсъзнателно ниво. Погледнато от гледната точка на един негър европейките са също толкова грозни за него, колкото за теб негърките. Същото се отнася и за монголоидата раса.

UnkNoWn12
04-20-2014, 17:22
Това, че циганките са по-грозни от българките или от европейките като цяло, въобще не е очевиден факт. При тях играе ролята на начина на живот - нямат хигиена, живеят в съборетини, женят се на по 12, раждат деца рано, не се грижат за външния си вид и т.н. Ако поставиш една циганка в нормална среда, мога да ти кажа, че много българки могат да и дишат прахта. Нека не забравяме, че циганите произлизат от Индия, а индийските жени са признати като големи красавици. Неслучайно има и толкова миски Свят, Вселена и нз си още какво, които са от Индия. Вярно, че в подобни конкурси има и гео-политически причини, но специално индийките са много красиви и не са избрани само една или две години, което е показателно.
Иначе и аз съм на мнението, че децата от смесени бракове са най-красиви и привлекателни.