PDA

View Full Version : fail



NarutoShippuuden
04-20-2014, 11:44
Здравейте. Не бих нарекъл историята, която ще разкажа по-долу проблем, но със сигурност не знам как да постъпя и за това реших да пиша тук.
Наскоро (2 месеца) се влюбих в едно момиче. От началото имах проблеми с контактуването и постъпих като пу*ка и реших да започна разговора по интернет (можете да ме критикувате, наистина е тъпо и постъпих като страхливец). Не очаквах да се получи някакво развитие чрез писане в социалните мрежи, но уви. Започнах да си пиша с нея и да я опознавам. Преди няколко дни тя поиска да си говорим по телефона и си даде номера. Разговорът мина значително добре като за първи път (естествено се бях притеснил, но след една минута вече се адаптирах xD). Трябваше да излизам и се разбрахме да й пиша на другия ден, тоест вчера. За жалост не ми отговаря. Интересното дойде, когато едно друго момиче ме добави и в последствие разбрах, че тя е най-добрата приятелка на това момиче в което съм влюбен. И все пак не сме си писали от два дни, а аз постоянно й пиша и честно казано се чувствам гадно, дори това да е само по интернет понеже на живо може да я видя чак във вторник. Чудя се дали нещо ще стане и тя е помолила своята приятелка да научи нещо за мен понеже е срамежлива (така мисля понеже, докато говорехме аз бях по-активния, а тя беше по-притеснена). Бих се радвал ако чуя сериозни мнения и отговори по темата. Благодаря на всички, които прочетоха темата и на тези, които ще се отзоват.

Edit: Забравих да допълня най-важното. Вчера докато си писах с нейната най-добра приятелка се стигна до темата и тя ме попита дали харесвам въпросното момиче, а аз съм си честен човек и без да си кривя душата си признах. Мисля, че щеше да стане по-лошо ако бях излъгал, защото ако и тя изпитва нещо към мен отговора "не" би прецакал нещата.

angelche3
04-20-2014, 12:14
Ще потръгнат нещата стига да не направиш някой гаф.

NarutoShippuuden
04-20-2014, 12:22
А дано. Това, което ме притеснява е игнорирането от страна на момичето, в което съм влюбен.

kalpazanka
04-20-2014, 13:17
Може просто да иска да си вдигне акциите на твой гръб. И да й полазиш малко в краката.

NarutoShippuuden
04-20-2014, 13:52
Може просто да иска да си вдигне акциите на твой гръб. И да й полазиш малко в краката.
А това добре ли е?

kalpazanka
04-20-2014, 13:54
Не особено. Прецени си колко още можеш да си потъпкваш достойнството и колко още ще чакаш тя да благоволи да ти пише.

baby_baby
04-20-2014, 14:02
явно и тя те харесва и за това е накарала приятелката и да те поразпита ами действай

kalpazanka
04-20-2014, 14:07
Мда, и затова мълчи като... седалище. И дава игнор.

NarutoShippuuden
04-20-2014, 14:27
Благодаря. Ще опитам за последно по-късно да завържа разговор на обща тема, ако стане хубаво, ако не здраве да е :C.

angelche3
04-20-2014, 15:21
А дано. Това, което ме притеснява е игнорирането от страна на момичето, в което съм влюбен.

Пожелавам ти късмет.

Enchanting
04-20-2014, 15:42
На колко години е? По написаното изглежда е малка, така че е нормално да не ти отговаря веднага на съобщенията.
Най- вероятно се срамува.

RapExotic
04-20-2014, 17:36
Ще потръгнат нещата стига да не направиш някой гаф.

Той вече го е направил. Факта, че е осъзнал, че социалната мрежа не е най-подходящото място за признаване на чувства, но е продължил да го използва за това е голям минус. На всичкото отгоре е споделял и с непознато момиче, което се е представило за нейна приятелка. Единствената му възможност е да говори с момичето лично и да види дали ще се получат нещата. Все пак трябва да е готов и за неуспех.

NarutoShippuuden
04-20-2014, 18:28
Ще действам, когато я видя после. Мисля, че най-разумно би било да поискам да излезнем някъде просто на разходка, за да я опозная повече и да разбера дали би станало нещо или ще е обречено на провал.

NarutoShippuuden
04-20-2014, 20:08
Провал.

strawberry88
04-21-2014, 00:03
Какво стана? Видяхте ли се? Разкажи, моля те, че ми стана интересно. :д И, съжалявам за провала... случва се. ;)

NarutoShippuuden
04-21-2014, 00:13
Нищо особено.. Имах голямо желание да излезнем, но уви. Звъннах й, но тя не отговори след 20-30 секунди и затворих. После реших да разпитам нейната приятелка и ударих на камък. Когато писах на момичето тя отново ме игнорира и ми беше криво цяла вечер, но реших да не си троя нервите с човек, който не показва дори уважение към мен и да ми каже поне защо не ми отговаря и защо не си вдига телефона и просто се отказах. Няма смисъл да се боря за някого, който няма желанието да се бори за мен.

simbioza
04-21-2014, 01:23
Бъди мъж.Стига си се показвал като слаб и да позволяваш да те водят за носа и да си играят с теб. Пиши й sms (щом не ти отговаря) с място и час къде ще я чакаш,и ако не дойде, да знае че твоята врата вече е затворена за нея.

NarutoShippuuden
04-21-2014, 07:25
Бъди мъж.Стига си се показвал като слаб и да позволяваш да те водят за носа и да си играят с теб. Пиши й sms (щом не ти отговаря) с място и час къде ще я чакаш,и ако не дойде, да знае че твоята врата вече е затворена за нея.
И това е вариант.

RapExotic
04-21-2014, 07:43
Няма смисъл да се боря за някого, който няма желанието да се бори за мен.

Ти това борене ли го наричаш? Да звъннеш два телефона и като не ти вдигнат да се разсърдиш и да се нацупиш. По-горе ти казаха, а и сам го каза, че трябва първо да се видиш с мацката на живо и да говорите. Чак след това да я каниш на среща и евентуално да и признаваш чувства.


Пиши й sms (щом не ти отговаря) с място и час къде ще я чакаш,и ако не дойде, да знае че твоята врата вече е затворена за нея.

А ако случайно иска да дойде, но няма възможност? Не трябва да се пресилват нещата и да се поставят ултиматуми. Желанието трябва да е взаимно.

NarutoShippuuden
04-21-2014, 07:59
^
Прав си. Точно за това бих искал да излезна с нея да я видя аджеба какъв човек е. Но не знам по какъв друг начин мога да го уредя освен да се излагам по интернета, което не е чак толкова голям проблем колкото, че си потъпквам достойнството заради едно момиче..

angelche3
04-21-2014, 12:18
Тогава си вземам късмета обратно тъй като не ти е свършил работа... трябва ми повече от колкото на теб. То пък и аз един късмет имам..

NarutoShippuuden
04-21-2014, 12:24
хахахаха

strawberry88
04-21-2014, 14:27
На колко сте?

NarutoShippuuden
04-21-2014, 18:18
16 и 15.

marilyn
04-23-2014, 12:59
Като започнете да обяснявате как сте влюбени в някой, който не сте виждали на живо.... лошо ми става.

Следващият път като си харесаш някоя - ходи я заговори, а не 2 месеца да си пишете и накрая нищо. Срещи трябват, излизания, разговори, а не чатове.

Lelwut
04-23-2014, 14:31
Първо се вижте на живо пък тогава идвай и разказвай... Нищо не може да се определи ако дори не сте се срещали.