PDA

View Full Version : Бисексуалността



Потребител123
04-21-2014, 07:35
Здравейте, мисля или по-скоро знам, че съм бисексуален. Не съм много голям (малолетен съм), но сексуалната ми ориентация се обажда... :/ Харесвам жени, но в същото време и мъже. Не знам защо... просто така. Искам съвети, ако може, защото няма как да съм с 2-ма човека от различи полове по едно и също време. Ако избера да съм хомосексуален няма да се отрази много добре, защото не съм 100% гей. Много се обърках... Благодаря предварително!

xoxi
04-21-2014, 07:43
Не можеш да избираш какъв да си.
А не можеш да избираш и кого да харесваш. Ако харесаш някое момче, бъди с него. Ако харесаш момиче, бъди с нея.
Ако харесаш и двамата, премисли към кой влечението ти е по-голямо.
Същото е, ако "избереш" да си хомосексуален и се влюбиш в две момчета едновременно. Или избираш или разкарваш и двете.
Щом се тормозиш от такива неща, предполагам бисексуалността ти е просто израз на бушуващи хормони.

Потребител123
04-21-2014, 07:55
И аз не знам какво е... всичко стана преди месец, когато се запознах с един хомосексуалист, който се оказа приятен човек и мисля, че си падам по него, но ме е страх да съм с момче.

Потребител123
04-21-2014, 08:05
Моля за съвети, защото хомофобите са твърде много в днешно време.

girlwithblueeyes
04-21-2014, 08:54
Бъди какъвто искаш . Някой едва ли го интересува твоята сексулна ориантация .

Lelwut
04-21-2014, 11:07
Няма значение към кой пол ще се обърнеш стига да се чувстваш комфортно с дадения човек.

angelche3
04-21-2014, 12:20
Братле ти ако видиш някоя супер яка мацка ще станеш нормален повярвай ми.

RapExotic
04-21-2014, 13:04
Моля за съвети, защото хохофобите са твърде много в днешно време.

Да бе, пълно е с хоХофоби. Кво е туй нещо бе? :D

Не се потдавай на тийнейджърските си пощурели хормони. Това, че харесваш и момичета е показателно, че не си гей (все още). Не тръгвай с момче, защото след това връщане назад няма.

Fisherman
04-21-2014, 13:48
Не можеш да избираш какъв да си.


що за глупости

Auriss
04-21-2014, 14:09
що за глупости

Не си ли съгласен ?
От опит ли говориш ? Сиг. в автора ситуацията си бил и си си избрал ? Би обяснило доста лололо

Jaune
04-21-2014, 15:40
Братле ти ако видиш някоя супер яка мацка ще станеш нормален повярвай ми.

Ко?


Да бе, пълно е с хоХофоби. Кво е туй нещо бе? :D

Не се потдавай на тийнейджърските си пощурели хормони. Това, че харесваш и момичета е показателно, че не си гей (все още). Не тръгвай с момче, защото след това връщане назад няма.

Ко?

Я по-сериозно. Бъди какъвто си, остави се на емоцията, не го мисли много, когато срещнеш обект, който те привлича, независимо от какъв пол, давай. Т'ва е. Ако после ти хареса човек от другия пол, пак давай. Толкова.

RapExotic
04-21-2014, 15:54
Ко?

Я по-сериозно. Бъди какъвто си, остави се на емоцията, не го мисли много, когато срещнеш обект, който те привлича, независимо от какъв пол, давай. Т'ва е. Ако после ти хареса човек от другия пол, пак давай. Толкова.

Ти би ли тръгнала с "мъж", който до вчера се е праскал с мъже и изведнъж му е хрумнало, че иска да е с жена? Би ли го взела на сериозно? Тръгне ли веднъж с мъже всички ще го смятат за гей. И по-лошото, дори да кажем, че игнорира мнението на хората, самият той няма да се чувства комфортно, знаейки че го е направил. А е едва на 14-15 и надали въобще е готов за секс.

yakuza_
04-21-2014, 16:04
ЩЕ ГОРИШ В АДА, ХОМОСЕКСУАЛЕН САТАНА!

Fisherman
04-21-2014, 16:13
Не си ли съгласен ?
От опит ли говориш ? Сиг. в автора ситуацията си бил и си си избрал ? Би обяснило доста лололо

ти недоносен бил лололо

Потребител123
04-21-2014, 16:25
Давате ми много различни отговори и ме обърквате още повече.

А до yakuza_: Нека си горя в ада... поне мога да правя нещо. И да ти е ясно, аз не избирам сексуалната си ориентация. Просто ме привлича едно момче нищо, че е с няколко години по-голям от мен.
Привличат мен и доста момичета. Може би, просто съм би. :)

Потребител123
04-21-2014, 16:33
Братле ти ако видиш някоя супер яка мацка ще станеш нормален повярвай ми.

Защо мислиш, че споделям проблема си? Защото тия тактики с мацките не работят. Харесва ми да съм с хора, които ме разбират!

angelche3
04-21-2014, 17:46
В такъв случай трябва да се вразумиш. Като останеш сам известно време отбягван от момчетата, и имаш момичетата като приятели. Така ще започнеш да харесваш момичета. Това е мнението ми, не го приемай лично.

The_Boy
04-22-2014, 09:07
Човек, не слушай хората и прави това, което ти харесва. Ако ти харесва да си с момче, бъди с момче. Ако ти харесва да си с момиче, so be it. Не си виновен ти, че си падаш и по момчета, защото всичко зависи от нивата на тестостерон в кръвта на майка ти, докато е била бременна, и това не е зависило от теб, но сега имаш право на избор да правиш каквото ти харесва. Тъй като се срещам с доста различни хора, имам приятели, които са би: правят секс както с момичета, така и с момчета. Досега не съм видял да има някакъв проблем.

Stan4o123
04-22-2014, 12:21
Пичага , по-нормалното и приеманото от обществото е да си с момиче , а тъй като на теб не ти пречи това , животът ще ти е по-лесен ако се занимаваш главно с жени...мое се пернеш тук и там с някой гей , но като цяло се ориентирай към жените.

AliceSw
04-22-2014, 14:30
Ти би ли тръгнала с "мъж", който до вчера се е праскал с мъже и изведнъж му е хрумнало, че иска да е с жена? Би ли го взела на сериозно? Тръгне ли веднъж с мъже всички ще го смятат за гей. И по-лошото, дори да кажем, че игнорира мнението на хората, самият той няма да се чувства комфортно, знаейки че го е направил. А е едва на 14-15 и надали въобще е готов за секс.

Само безсмислици...всеки нормален човек си пази информацията с кого спи...била съм с бисексуален мъж, беше страхотен, не съм си и помисляла, че има нещо не-мъжко в него. Не му се е отразило никак, и след като съм разбрала, че е спал с мъже, пак съм била с него и разлика е нямало и за двамата...

Bitch_Please
04-29-2014, 23:56
Какъв съвет по-точно очакваш? Ти сам си каза че те е страх да не си гей. Или се престраши или си стой с мацките.

3oPuTy
04-30-2014, 09:31
Нищо чудно да е от пубертета. Ако знаеш, колко приятелки имах докато бяхме в пубертета, които имаха връзки с момичета и обясняваха как им се гади от мисълта да правят секс с момчета ... :lol: От всички само 1-2 все още си карат с момичета, другите минаха този период и си хванаха приятели. Някои от тях вече са омъжени, че и с деца.
Та, мисълта ми е, че на тези години е нормално малко да те "пере съчмата" и да си объркан, но според мен всичко е временно.

z24
04-30-2014, 15:35
Прави това, което чувстваш за правилно и бъди с човека, с когото искаш да бъдеш, независимо от пола му.

fenastz
04-30-2014, 18:20
Е кво искаш сериозно да ми кажеш, че мисълта за потни мъже които ти ръгат пишка в задника те възбужда също толкова, колкото мисълта за някоя разгонена гола мацка с топла и влажна вагина, която се отърква в теб и те гледа перверзно???