PDA

View Full Version : Съвет...



Desincet0
04-21-2014, 10:14
Трябва ми съвет.. Искам да си махна мъхчето, наречено мустак и ми хрумна идеята след като го махна да го мажа с кислородна вода, като по този начин ще се надявам да се изруси, а ако не стане ще го махна пак /моля без хейт/, дайте ми съвет какво да правя, защото знам, че си въобразявам, че ще се изруси ;ддд

The Cheetah
04-21-2014, 11:42
Купуваш лентички за лице или ги махаш с пинсета/ епилатор

Hayashi
04-21-2014, 12:00
Кола маска в буркан. Отнема около 2 минути да я стоплиш, 1 да се намажеш и още 30 секунди да махнеш лентите. И боли минимално.

Desincet0
04-21-2014, 12:58
Да, но ако го мажа с кислородна вода, дали ще се изруси и ше стане по-мек ? ;//

xcollinssx
04-21-2014, 13:03
Ако не се забелязва толкова можеш просто да го изрусиш (съмнява ме че, с кислородна вода ще се получи пробвай с нещо друго...).Ако искаш да го махнеш най-добре с кола маска, с епилатор и пинсета косъмчетата ще израснат по-груби и ще стане по-зле...

The Cheetah
04-21-2014, 16:25
Да, но ако го мажа с кислородна вода, дали ще се изруси и ше стане по-мек ? ;//

чакай да станат по- меки.


Hayashi ти предложи още по- хубав вариант

Summer..lov3
04-21-2014, 20:11
Махай го тоя мустак,колкото и да се опитваш да го изрусяваш космите пак си остават и е грозно.

sramejlivkaa
04-21-2014, 22:25
Да, но ако го мажа с кислородна вода, дали ще се изруси и ше стане по-мек ? ;//

Недей с кислородна вода, защото тя изрусява само повърхностия косъм, а от корените си растат черни или кафеви там квито са ти. Има мазила за забавяне на растежа. Вземи си такова. Аз ползвам на Gutto. Поръчах си го от сайта на Flamar(мисля,че така се пише) и като чели има ефект. Или дори и да не го ползваш само кола маска също ти стига.

girl91
04-22-2014, 10:20
^ Предполагам говориш за сайта на аптеки Фрамар.

Иначе не мисля, че това с кислородната вода е добър вариант. Махни ги по някакъв начин, но в ниакакъв случай не ги бръсни. Аз моите ги махам с един инструмент, който представляава пружинка, която захваща косъмчетата и като дръпнеш ги отскубва. С лентички не съм пробвала и за сега не мисля и да пробвам - не ми харесва идеята да дърпам кожата там.

Cherry~♥
04-22-2014, 18:28
Махай го тоя мустак,колкото и да се опитваш да го изрусяваш космите пак си остават и е грозно.

+1.

Desincet0
04-23-2014, 07:45
Прсто мисля, че вече няма нужда да го търпя, въпреки, че знам, че като стана на 30 ще съм всяка седмица на козметик, но просто не мога да го издържам. Ще отида на козметик и ще видим какво ще стане.