PDA

View Full Version : бой..и самозащита



Анонимка26
04-21-2014, 11:32
Predi 2 godini w klasa mi wseki me mrazeshe zamqraha me s hartii krieeha mi chantata i me zaburkwaha w nepriqtnosti s golqmite deca wseki den si izplakwah ochite w uchilishte i u nas ,no kogato stanah 8mi klas namerih perfektnite priqteli koito mi pomognaha da ne me tupchat w uchilishte no edin den kogato se pribirah u nas zashtoto me beshe zabolql korema me preshreshnaha 3 momicheta 2 ot koito poznawah dobre i zneh che shte ima nepriqtnosti no ne mi dadoha da si trugna moite priqteli bqha na sustezanie tochno tozi den . I tochno tozi den me nabiha ,i to jestoko w produljenie na chas me nalagaha s tukati i ritnici w korema a az si sedqh i se swiwah kato mishka i ot togawa kato stane takuw problem nqkoi da se zaqde s men ne kazwam nishto sedq ,mulcha i nishto ne kazwam wchera se zaqdoha s moite priqtelki 2 momicheta i pochnaxa bez prichina da gi obijdat i nakosum da stigne do boi a az samo si sedqh i mulchax ne kazax nishto no oseshtah adrenalina da me obzema wseki moment iskah da skocha i da se zbiq no si misleh che pak shte sedq dokato me biqt a ne iskah poweche da stawa taka pochnah ot nerwi da se potq koeto beshe otwratitelno ;d i da treperqm sqkash wseki moment shtqx da izrigna i da otkacha e towa koeto se opitwam da kaja e che mi pisna maloumni momicheta da me machkat i da se podigrawat s dostoinstwoto mi prawqt se na poweche ot teb a wsushtnost ne sa ...i neznam ako towa se sluchi pak da se zbiq li ? Zashtoto mi pisna da me machkat izkam da se zbiq makar i da ne odobrqwamm boq no qwno trqbwa da padna na tqhnoto niwo che da sprat da se zaqjdat i wuprosut mi e kak da se zashtitq i da im pokaja kakwo e te da sa na zemqta i da widqt kakwo e tqh da gi ritat daite mi nqkoi suvet molq sujalqwam ako sum oburkala foruma sega se registrirah i pochti nishto ne znam za saitcheto no mi go preporuchaxa i mi haresa takache ako moje da mi pomognete shte sum mnogo blagodarna

tochko
04-27-2014, 15:06
Ами много е грозно това което са направили. Ако приема че си напълно нормална де. Просто някой път хвани една по слаба и я шчупи. Хубаво е нали ако твойте авери са наблизо. Да им вземеш страха малко. Приказвай с приятелчетата си. Може да ти помогнат. Иначе да не те бият се запиши на някакъв спорт ( но не федербал или нещо подобно, ами хардкор). Освен това ще намериш нови проятели, за около 2-3 месеца ще ти е по-претръпнало от всякаква болка. За момиче някакаъв Striking sport ще е ОК според мене, граплинга не е по-добър срещу повече от 1 човек.
Иначе сраха му е майката. Като бях 7-ми клас един келеш ама много по-развит от мене нещо се ебаваше с мен около месец, щото аз съм си добър попринцип. Вкрая на годината същия ме унижи ама яко пред стария ми клас и сички ми се хилиха заради него. Всъщия момент ми падна пердето и с 1 ъмрук в ухото той се залуля много безмалко да падне. Повече не ме бутна. Та факт е че това моето си беше чист късмет с удара, просто го бяк "нацелил". Той сега е в по-голяма компания от мен и ги гледам еднинпат тормозят едно приятелче по малко в новот даскало, пък аз съм сам. Той ме видя и аз му изкрещях да го пусне. Същия ден ме видя в тоалената и аз нали понечвам да си изтръскам рацете от мивката и нашия долно спари и се заклучи в една кабинка преди да се усетя. Та поуката от сичко това е че понякога чистия късмет ти извоъва име.
Сигурно ще се оправиш но гледай да не живееш в някъв страх постоянно. Това се забелязва и може непознатите да те мислят за лузър.

an7raks
04-28-2014, 12:17
... ме видя в тоалената и аз нали понечвам да си изтръскам рацете от мивката

Я пак!?

tochko
04-28-2014, 16:42
мих си ръцете, и почнах да ги тръскам от водата :D