PDA

View Full Version : Има ли такова изобщо??



Chochiana
04-21-2014, 12:44
Здравейте,

В мобилния си указател имам един контакт за който бих искала да проверя дали сегашния й/му номер е валиден или вече е сменен.
Има ли някаква (специално за това) онлайн търсачка, или уебсайт където мога да въведа дадения номер и да ми каже дали същестуващ или не?

П.П Поразрових се из гоогъл но ми даде всичко ненужно но не и това от което се интерисувам :Д

OoVasKoO
04-21-2014, 13:07
Защо не звъннеш на този номер. Случвало ми се е да не съм се свързал с приятел няколко месеца и когато му звъннах, ми казаха, че номерът е невалиден. :/

Chochiana
04-21-2014, 13:17
Защо не звъннеш на този номер. Случвало ми се е да не съм се свързал с приятел няколко месеца и когато му звъннах, ми казаха, че номерът е невалиден. :/

Да но гледам по делекатно да разбера, иначе щях да звънна. А пък току що се сетих че може да си дръпна ново чат приложение и да й/му изпратя покана да пробва приложението, но незнам дали ще мога да разбера за номера обаче...

RapExotic
04-21-2014, 14:49
Можеш да му звъннеш от скрит номер. Няма да разбере, че си ти.

Chochiana
04-21-2014, 15:23
Можеш да му звъннеш от скрит номер. Няма да разбере, че си ти.

Добра идея, обаче ще се получи ли от скайп, набирайки обикновенни номера?
Кой е скрития номер, че не го знам?

Chochiana
04-21-2014, 15:25
А може ли примерно да си изтегля някакво чат приложение и да й/му изпратя покана да го пробва, тъй като поканата предполагам ще бъде във формата на смс, нали така?

Пък дори и да бях се навила да звънна нали, след колко тит-вания ще ми каже ако номера е невалиден, или ако е така изобщо няма да се свърже?

RapExotic
04-21-2014, 15:44
Можеш да си скриеш номера на телефона от настройките. Така ще му се изпише, че няма номер и няма как да разбере, че си ти. Ако дава свободно, значи работи. Ако е закрит ще ти съобщат, че номера е невалиден. Дори и да вдигне, просто затвори.