PDA

View Full Version : Искам да се назобя ! - но се притеснявам



anabolnisteroidi
04-21-2014, 13:26
Здравейте ,
Казвам се Данчо на 17 години от София. Още съм ученик във столичната гимназия Джон Атанасов.Имам много голяма дилема пред мен.Дали да взема стероиди да стана по здрав и релефен.Много ми се ще да кача няколко килограма муксулна маса за няколко месеца.Но всъщото време искам и релеф, тоест искам плочки и голям гръм , големи бицепси трицепси. В момента съм по- дебеличък.Мислех си за цикъл със анавар , стромба , метан , дека-дураболин , винстрол , параболан , примобалан , анаболен пак , тестостерон , Тест Е ( Енатат ), Тест П (Пропионат ) и може би малко туринабол със сустанон. Много неща са знам, но пък ще има много силен анаболен ефект , анаболните стероиди не мисля че са нещо вредно. Зобил съм няколко пъти но с малко неща и нищо не стана.Взимах няколко пъти само стромба по 70мг на ден и нищо не направих.Може би има само един продукт от които съм оставал доволен е стромбата на алфа фарма ето тази http://anabolnisteroidi.net/%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B4%D0%B8/%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%B0+Rexobol+-+50x10mg+%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B7%D0%B E%D0%BB%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B0+%28Stromba+%D0%BD% D0%B0++Alpha+Pharma%29+ Получих сила и леко релеф от нея и то без да ходя на фитнес дори. Представям си тази година ако почна и да тренирам , резултатите ще се уникални
.Пробвал съм всякакви продукти и марки - Биотеч , Генезис Фарма ,Бритиш Драгон , Алфа Фарма , Нас Фарма ,Ахио Лабс , абе вопще всичко съм пил , но даже не ходи на фитнес може би от там идва целия проблем. Абе незнам но този път съм решил да ходя поне веднъж седмично на фитнес с баща ми .Той е бодибилдър но немога да мъ кажа че зимам стероиди - страх ме е. В форума на Теен проблеми нет мисля да си поствам резултатите от цикъла .Ако някои може да ми предложи какво още да вкиоча към цикъла ми да ми пише.

Shines
04-21-2014, 13:58
Хахаха развесели ме доста пичага признавам си :D :D.