PDA

View Full Version : Защо?



mariobg12
04-21-2014, 23:52
Аз съм момче на 17 и наскоро бях 90кг(1-2 месеца).Сега достигнах 82-83кг със лишения от сладко,мазно,хляб,алкохол,б езалкохолни напитки и вредна храна съчетано със хранителни добавки,кардио и лостове.Сега съм със същата програма но не съм мръднал нито килограм от 1 месец

Rakshy
04-22-2014, 08:27
За да сваляш килограми трябва прогресивно да намаляш калориите. Например на седмица ако сваляш с по 1 филия хляб (грубо казано) в дългосрочен план би трябвало да отслабваш малко но прогресивно. Надявам се да си разбрал какво искам да кажа.

RapExotic
04-22-2014, 20:27
Трябва да смениш натоварването и хранителният режим. Организамът привиква към дадено упражнение или диета за 21 дни и след това те спират да са толкова ефктивни. Не се лишавай от въглехидрати и мазнини, а просто ги приемай в подходящото време и правилните количества.

mariobg12
04-22-2014, 22:02
Трябва да смениш натоварването и хранителният режим. Организамът привиква към дадено упражнение или диета за 21 дни и след това те спират да са толкова ефктивни. Не се лишавай от въглехидрати и мазнини, а просто ги приемай в подходящото време и правилните количества.
Благодаря