PDA

View Full Version : Цени на телефони



Mozzela
04-22-2014, 16:39
През лятото съм решил да си купя приличен смартфон.Мислех си за htc m8 или sony xperia z2.Цените ,обаче, ще са по 1300 лева,сигурно.Та въпросът ми е от къде е най-изгодно да се поръча какъвто и да е телефон.Цените в чужбина с доста по-ниски, но като включим доставка и мито стават сходни с тукашните.

dimitar_ak
04-22-2014, 20:46
Ако ти напиша тук ще е реклама, но може да минеш по-тънко. За съжаление и двата телефона още ги няма там. Представени ли са официално за България?

koko95
04-22-2014, 22:44
Aliexpress.com търси от тука с гаранция.Успех!

OoVasKoO
04-23-2014, 05:35
Aliexpress.com търси от тука с гаранция.Успех!
успех с гаранцията от там xD

Mozzela
04-23-2014, 12:39
Ами не са още представени в България, но цените са почти сигурни, защото всички телефони от чужбина са на същия принцип.Започвам да се колебая дали просто да не си взема nexus 5 с 32gb, едва ли ще е над 850 лева.Имам възможност да дам парите за "най-хубавите" телефони, но просто не виждам причина.Единственият голям недостатък на нексуса е, че няма слот за карта памет, а и като октомври или ноември излезе новия ще ме е яд, че не съм изчакал.Като излезе нексус 5 всичко около 4-ката утихна.

Mozzela
04-23-2014, 12:41
Имате ли отзиви за гет.бг, от доста време гледам телефони и техника там, а цените са доста разумни!

OoVasKoO
04-23-2014, 12:59
Ами не са още представени в България, но цените са почти сигурни, защото всички телефони от чужбина са на същия принцип.Започвам да се колебая дали просто да не си взема nexus 5 с 32gb, едва ли ще е над 850 лева.Имам възможност да дам парите за "най-хубавите" телефони, но просто не виждам причина.Единственият голям недостатък на нексуса е, че няма слот за карта памет, а и като октомври или ноември излезе новия ще ме е яд, че не съм изчакал.Като излезе нексус 5 всичко около 4-ката утихна.
Не взимай Нексус 5, изчакай Z2.

Mary_Jane_69
04-23-2014, 13:10
Кво му е на нексуса, зимата беше 820 в бг

Mozzela
04-23-2014, 13:11
Не взимай Нексус 5, изчакай Z2.

Мисля го,но с какво си струва 500-те лева отгоре? Има много по-добра камера, няма спор.Все пак за мен не е голям плюс, защото и камерата на нексуса ме задоволява, държал съм го. Това, че е waterproof не ми е в голям плюс,но все пак е екстра.Слотът за памет е голям плюс, но като имаме впредвид цените, каква е разликата... 3 гб рам и малко по-високата честота на видеото не мисля,че ще се отразят някак, заради по-голямата оптимизация при нексуса.(по-бързите ъпдейти при устройството на гугъл не ме греят особено ).

OoVasKoO
04-23-2014, 13:32
Щом не ти се чака, купувай Nexus 5 и се радвай. :D

JDeel
04-25-2014, 22:48
1300 лв за телефон е излишна гъзария, никой няма да ти падне на колене заради това. От техническа гледна точка е още по-излишна гъзария, не знам какво толкова ще правиш на такъв телефон повече от това което можеш да правиш с някой за 300 лв.

Е, ако ти трябва чисто професионално или си гепил от някъде пари в големи количества... ок. Иначе аз бих препоръчал едно магазинче CityTel.bg, ама не знам дали имат гореописаните телефони.

koko95
04-26-2014, 16:44
www.aliexpress.com

Mozzela
04-26-2014, 18:56
1300 лв за телефон е излишна гъзария, никой няма да ти падне на колене заради това. От техническа гледна точка е още по-излишна гъзария, не знам какво толкова ще правиш на такъв телефон повече от това което можеш да правиш с някой за 300 лв.

Е, ако ти трябва чисто професионално или си гепил от някъде пари в големи количества... ок. Иначе аз бих препоръчал едно магазинче CityTel.bg, ама не знам дали имат гореописаните телефони.

Много благодаря! Сайта изглежда супер, както и цените. Ти лично купувал ли си от там или твой близки/роднини? А иначе всеки с мнението си, още се колебая и то сериозно и мисля да се насоча към z1 compact, който в сайта е 800 лева или да изчакам следващата му версия, защото се говори, че излиза скоро.Ще ползвам телефона с otg кабел за да чета флашки и хард дискове, защото ми е важно, не мога да нося лаптопа навсякъде. Ще гледам филми на телевизора от него, чрез hdmi adapter, много по-лесно и просто е от компютъра, поне за мен.И за другите обикновени неща, но ми трябва бързо устройство, понеже идвам от айфон.