PDA

View Full Version : Уроци по китара



mousse
04-22-2014, 22:06
Здравейте! Давам уроци по китара за малки и големи в гр. Пловдив. Обмислям и уроци по скайп! Свири се разнообразен материал. С музикално образование съм. Вече имам известни успехи с учениците си, които предстои да се развиват тепърва. Наскоро мой ученик спечели първа награда в международен конкурс, а беше най-малкият. Може да се свири по конкурси и др. или просто за удоволствие. При нужда ползвам компютърни програми за по-лесно и ясно усвояване. Възможни са кратки аудио и видео записи с различни цели, свързани с уроците. Излишно е да пиша в подробности какво се свири, защото е най-добре чрез личен контакт да добиете сами впечатление. Преподавам на хубаво и приятно място с отлични условия. Водя желаещите на място лично. Можете да се запишете по всяко време.

Цена: 10 лв/ 60 минути. Обикновено уроците са веднъж седмично, но мога да се съобразя и с други желания.

Имам клипове в YouTube за тези, които желаят да ме чуят и видят как свиря. Който прояви желание, може да му ги пратя на ЛС или e-mail!

За контакти: лично съобщение; също e-mail: mousse3@abv.bg; телефон: 0877 199 507; давам и скайп чрез личен контакт!