PDA

View Full Version : Проблем с психиката и любовта



BulgariaNadVsichko
04-23-2014, 09:54
Здравейте, аз съм момче от София. Проблема ми е следния: немога да я забравя. С нея бяхме заедно 7 месеца и се разделихме по взаимно съгласие. Мина повече от година и тя още ми е в главата. Аз не съм от хората които като се разделят с даден човек почват да го плюят зад гърба, да говорят как са могли да излизат с дадения човек и тн., напротив аз ще гледам да помагам с каквото мога и след това, както и да е проблема е, че след нея имах 4 връзки но нито една не се получи, просто не е същото както с нея и постоянно тя ми е в главата. Преди известно време се видяхме и тогава стана и по зле защото от дума на дума и се стигна до там, че станахме "приятели с привилегии" тоест тя нетърсела сериозна връзка а и си пада малко к**ва. Това ме наранява още повече и просто вече незнам какво да правя освен да ви помоля за съвет. Благодаря предварително.

xXxPETYAxXx
04-23-2014, 12:18
Щом това, което може да ти даде не те устройва, то не се занимавай въобще с нея. Ясно ти е казала, че няма сериозни намерения, а твоите чувства към нея няма да доведат до нищо положително за теб.

RapExotic
04-23-2014, 16:08
Щом момиче ти каже, че иска да сте "приятели с привилегии", на 100% ще те използва.

fenastz
04-23-2014, 18:15
Постави България над всичко.

Andjyy
04-23-2014, 19:48
Малко си противоречиш казваш ,че не си от хората ,които ще оплюват и след това казваш,че си падала малко к**ва :D Какво казаха преди мен ще те използва,а щом имаш чувства към нея... ще те нарани.

BulgariaNadVsichko
04-23-2014, 22:21
Права си противореча си, е добре че сме анонимни и никой незнае кой кого е :P небих говорил на приятели за нея, както и да е благодаря за съветите дано я забравя ...