PDA

View Full Version : Закъснение , но симптоми налице



Жабче
04-23-2014, 13:17
Здравейте, момиче на 13г. съм, 19 Февруари ми беше първата менструация, няколко дена преди нея имах
болки в кръста и долната част на корема, диария и безсъние, след кървенето почуствах невероятно облекчение, даже
въобще не смеех да си помислям кога ще ми е втората менструация , но сега 2 месеца по-късно имам същите симптоми
от 4 дена, но кървене няма - говорих с майка си , тя каза че ако се наложи ще отидем на лекар , дали да изчакам още
време ?

fUcKsMiLe
04-23-2014, 14:21
Изчакай още малко. По принцип в началото може да ти е редовен, но най-вероятно е да е мнооого нередовен и да прескача няколко месеца. Би трябвало до другата година да не ти прави такива проблеми.

Води си календарче!

Жабче
04-23-2014, 14:43
Да водя си календарче , но ако болките в долната част на корема и таза продължат ще отида на лекар ..

Andjyy
04-24-2014, 06:37
На мен след първата менструация ми дойде чак след 4 месеца ..няма място за притеснение имам приятелка,която след първия път и дойде след 20 дни или пък друг случай след 6 месеца .. не се панирай излишно.. на 13 си все още се дължи на хормони .. не защото си бременна например.. календарчето ще ти бъде отполза :)