PDA

View Full Version : Обръснати отдолу(за момичета)



Anonimka_99
04-23-2014, 13:30
Здравейте прочетох и предишна тема за Обезкосмяването, но реших да пусна друга и по-различна. Първо да ви задам един въпрос - на15 съм, момиче и се обръснах долу(триъгълника и срамните устни) за пръв път го направих днес. Та се чудех дали да продължа да се бръсна или пък да използвам друг метод за обезкосмяване. Обръснах ги защото понякога ме боляха ако седят само в една поза пък и много тоалетна хартия използвам защото заради космите остава малко и вътре. Попринцип се къпя вечер и сутрин само тази зона набързо. Искам да попитам още вие на колко започнахте да се бръснете и с какво. Кажете вашето мнение за продукта, цената и дали сте доволни. Благодаря ви предварително. И се извинявам ако някои са се погнусили.

Anonimka_99
04-23-2014, 13:31
Моля ви се без хейтъри и тем подобни. Питам ви човешки и искам нормални отговори.

anonymous908491
04-23-2014, 13:39
Боляло те е ?
Само устните бръсни, вече не е модерно да си изцяло, май им е дошъл акъла на женките.

fUcKsMiLe
04-23-2014, 14:27
Кола маска е най-лесното. На всеки 20-30 дни (в зависимост от това колко бързо растат) ходиш за по 15 минути и после е рай. В началото може да те боли, но после се свиква. А това колко да се обезкосмяваш си е твоя работа. Може само устните и по-назад, ако имаш. Отпред може само да ги подстригваш. Може и директно бразилска кола маска (махаш всичко), за да не се занимаваш после. Зависи колко време имаш и кое искаш да е.

Anonimka_99
04-23-2014, 14:39
Благодаря за отговорите. Не ми се иска кола маска защото като се епилирам на краката още ме боли доста. Просто съм по-нежна...И да, боляло ме е. Кгато са свикнали само на една страна през деня вечер като се измия и на някои места ме боли там където е кърена на косъма. Не знам защо!!!

selenaa56
04-23-2014, 19:05
Кола маска!Както казаха по-нагоре на всеки 20-30 дни.Ако ги бръснеш ,след 1-2 дни пак трябва да ги махаш.Не си е работа.+ това с колата маска косъмчетата си остават тънки и мекички.Давай докато все още са ти тънички,а не ги бръсни.Направих тази грешка,станах ми по плътни и първият път с кола маска ме болешеееее (не питай колко). :)

DarkTemplar
04-23-2014, 21:15
Колко?

Fisherman
04-23-2014, 22:07
не мога да повярвам,че 21 век още се водят тия дискусии от ерата преди Юра

bebeemalko
04-24-2014, 09:10
На нормална възраст си започнала да ги махаш. Кола маска, епилатор както искаш. Бръсненето си е адска работа наистина.

sometimes_
04-25-2014, 06:44
Бръсненето е кофти, на следващия ден вече боде. Аз ползвам епилатор, наистина болеше в началото, но се свиква и поне не се занимавам да махам косми всеки ден.

baby_baby
04-25-2014, 10:36
Ползвай епилатор или ходи на кола маска по-добре е малко боли но се свиква

lubovvv
04-25-2014, 14:56
Не ви ли се врастват космите долу с епилатор?

Rabalka
04-27-2014, 10:31
Аз сам си правила кола но не можах да свикна да сам гола доло и вече не са обескомявам там

gossip_girlll
04-27-2014, 19:21
Искам да попитам, момичето от по-горния пост или някой, който го е правил: (sorry за тъпия въпрос) Как си правите кола маска сами? И възможно ли е сам човек да си я направи, защото ме е много срам да ходя в козметичен салон и искам сама да си я направя.

DragonLady
04-27-2014, 19:56
Не мога да го разбера това, да не се бръснеш отдолу, и да си седиш като някоя гора ... И при двата пола не го разбирам, а и задържа неприятни миризми.
Аз лично се бръсна, на 3 - 4 дена един път и нямам проблеми, въпреки че вторият ден като почнат да избиват е леко кофти, но не е болка за умиране.

Batista92
05-07-2014, 12:55
Боляло те е ?
Само устните бръсни, вече не е модерно да си изцяло, май им е дошъл акъла на женките.
частично не е яко по ме кефи бръсната изцяло

Batista92
05-07-2014, 12:57
ако някое момиче не знае как се бръсне там аз с удоволствие бих и помогнал :D

sexymonster
05-07-2014, 13:08
Кола маска, бръсненето не е работа

RiB
05-07-2014, 15:42
Като чух тук колко момичета не се бръснат и лошо ми стана. Съгласявам се с по-горните коментари, че задържат неприятни миризми и изобщо не ми говорете за хигиена, защото бас хващам, че ако не се бръснете под мишниците и ако щете цяла туба ролон си сложете - пак ше воните на умряло.

xoxi
05-07-2014, 16:25
^ Пич, какво общо имат половите органи с потните жлези и мишниците?! Хигиената си е хигиена. Или имаш добра такава или нямаш. Няма средно положение, само извинения. Айде да се обръснем всички гола глава, защото космите са нехигиенични...

Иначе естествено, че няма да е приятно със самобръсначка, ако се използват такива от по 50ст до 1лв. Има много хубави дамски самобръсначки, които са по-скъпи, но пък си заслужават и спестяват куп болки и ядове.

RiB
05-07-2014, 17:51
Защото потните жлези са по цялото тяло, но явно ти за пръв път го чуваш. Явно и ти си космата, така че няма смисъл да споря с теб. Всмисъл не се обиждай, не те нападам, просто не ми се спори.

me_&_my_broken_heart
05-07-2014, 19:27
Като чух тук колко момичета не се бръснат и лошо ми стана. Съгласявам се с по-горните коментари, че задържат неприятни миризми и изобщо не ми говорете за хигиена, защото бас хващам, че ако не се бръснете под мишниците и ако щете цяла туба ролон си сложете - пак ше воните на умряло. 100% съгласен съм с теб

xoxi
05-07-2014, 19:30
Не се обиждам от детинщините на непознати, спокойно.
Но да ми сравняваш подмишници и генитали... ми смешно е. Примерно ти ако не спазваш добра лична хигиена, логично е да мислиш, че космите са нехигиенични и точно те са причината за лошата миризма.

RiB
05-07-2014, 19:54
"Не се обиждам от детинщините на непознати, спокойно." - няма какво повече да пиша в тази тема. Госпожице Велика.

_ivi_
05-07-2014, 20:59
На кой както му харесва. Не мисля, че окосмяването е белег за нечистоплътност. Аз махам всичко, защото така ми харесва и се чувствам по комфортно.

desperedbob
05-07-2014, 21:14
ivi ,ти май си леко бавна ,а? Т'ва са косми ве овцо май май и ти си космата . Ходи си с космарлаците и миризмите ,след време ще се оцветят в зелено/жълтичко ;)

anonymous908491
05-07-2014, 22:37
Като чух тук колко момичета не се бръснат и лошо ми стана. Съгласявам се с по-горните коментари, че задържат неприятни миризми и изобщо не ми говорете за хигиена, защото бас хващам, че ако не се бръснете под мишниците и ако щете цяла туба ролон си сложете - пак ше воните на умряло.

Хахахахаха, трябвало е да те научат как да се миеш с течаща вода, сега сигурно ползваш влажна кърпа и си стигнал до извода, че водата не върши работа.

xoxi
05-08-2014, 06:08
"Не се обиждам от детинщините на непознати, спокойно." - няма какво повече да пиша в тази тема. Госпожице Велика.

:*

RiB
05-08-2014, 08:03
Ти си бил много тъп.

Mpak
05-09-2014, 20:01
Едни водят война с космите си , други война помежду си в темата.. Хармонията се рее из въздуха като миризмата на умряло куче в летен следобед..
Та по темата .. Навсякъде по човешкото тяло има потни жлези които не само при лоша хигиена но и при определени климатични условия водят до дискомфорт и наличието на неприятен аромат ( не очаквайте на 45 градусова температура лятно време това че сте се изкъпали да ви помогне особено ) независимо от наличието на окосмяване или не.. Да космите имат своето влияние основно поради факта че довеждат до спарване на определеното място ( тези на главата и на откритите части са изключение) но не можете да вините единствено тях .. Не бива да забравяме и факта че броя на потните жлези е строго индивидуален и има хора при които броя води до наистина големи проблеми ( невъзможност за нормална комуникация и намирането на работа поради вроденото отвращение на хората към потта като цяло ) .. самобръсначките водят до удебеляване на косъма и са крайно непрепоръчителни .. както и бръсненето на контра ( порока противоположна на растежа на косъма) с тях .. Подкрепям съвета на дамите от по - горе че най - доброто решение е кола маската.. Успех !

adi95
05-11-2014, 19:15
Аз като си дойда в България от самолета директно към козметичката :D и аз и гаджето ми сме по-щастливи :oops: .. а и ми е по-хигиенично.
Ако си мата-космата бръсненето не е най-добрата идея.. И те моля, не се опитвай да си правиш кола маска сама там долу, още повече като нямаш опит и не са били махани по този начин.. Иди при добра козметичка и трай..

marin_9867
05-18-2014, 16:37
Аз сам си правила кола но не можах да свикна да сам гола доло и вече не са обескомявам там

Да не дава господ ...

LoveInfect
05-20-2014, 16:37
Mм..
Това не е ли по-скоро тема за момичета?

LoveInfect
05-20-2014, 16:59
Искам да попитам, момичето от по-горния пост или някой, който го е правил: (sorry за тъпия въпрос) Как си правите кола маска сами? И възможно ли е сам човек да си я направи, защото ме е много срам да ходя в козметичен салон и искам сама да си я направя.

Aз си задавам същия въпрос между другото

black pearl
05-20-2014, 17:51
Не знам какъв трябва да си за да се бръснеш от долу .. и въобще където и да е. Колата е най-добрият вариант. Първия път малко боли , но се свиква. А колкото до горния въпрос , трябва поне да си ходил за да знаеш кок. Плюс , че няма сам да си причиниш такава болка. Най-много само на триъгълника да успее.

_ivi_
05-21-2014, 03:07
ivi ,ти май си леко бавна ,а? Т'ва са косми ве овцо май май и ти си космата . Ходи си с космарлаците и миризмите ,след време ще се оцветят в зелено/жълтичко ;)

Бързия овен се обади...

shewolf666
05-28-2014, 06:03
просто сега изчакай малко и отивай на кола маска , бързо чисто просто е ! няма да се занимаваш около месец само трябва да преодолееш този срам ако го имаш де.А за болката тя ще отмине след 1 дена напълно ,тя ще си струва.Успех :)