PDA

View Full Version : Психически тормоз в училище



Ivanina21
04-23-2014, 16:49
Здравейте. Искам да споделя и моя проблем,който ме ръчка отвътре тези дни... Преди година едно момче постоянно ми натякваше,че имам голям нос. Преди два месеца започна да се шегува с това и да ме обижда. Явно това му доставяше удоволствие,но при мен бе различно. Започнах да се комплексирам,криех си лицето и като цяло ме беше срам от себе си. Бях се затворила в една черупка и не излизах от там.. Писна ми вече да слушам обидите му и реших да го кажа на класната му, млъкна,но пък разбрах, че ми е измислил прякор. Нямаше какво да направя и спрях да му обръщам внимание,но тези дни момчето постоянно се занимава с мен. Беше просто обикновен. Държеше се добре.. но след това го чух как отново ми се подиграва.. Какво да правя? :(

yakuza_
04-23-2014, 16:59
Може би носа ти е по-голям от патката му и това го комплексира.

mayaaa
04-23-2014, 17:23
Питай го (насаме) защо го прави. Но не тип наведена глава, сълзите на очи, а просто нормално и спокойно, все едно го питаш колко е часът.

Ivanina21
04-23-2014, 17:24
Mayaaa.. Ами ако го попитам той може да започне да го прави все по-често.. :(

Lighting
04-23-2014, 18:00
Кaкво толковa си се зaвaйкaлa зa едно момче- не сa 10. Тaкивa простaци ги имa нaвсякъде. Имaш си приятели, имaш си компaнийкa, a пък може и някое гaдже , и си гледaй кефa. A пък той тaм дa бере срaм.

xNarcisseNoir
04-23-2014, 18:13
Аз пък мисля,че тя се срамува от прякора си. Не той,от това,че е стигнал до това ниво,че да обижда момиче..
А на теб Иванина,да не ти пука! :)

fenastz
04-23-2014, 18:26
Отвърни му с физически тормоз

mayaaa
04-23-2014, 18:56
Mayaaa.. Ами ако го попитам той може да започне да го прави все по-често.. :(
За това и казах да е като обикновен въпрос. Да не му става ясно, че те дразни, че ти е неприятно и тн. Ама за да се занимава толкова с теб все трябва да има някаква причина. Естествено може и да отговори няк'ва простотия от сарта на това, че така му е кеф, ама пак си пробвала.
И да, един е, не са 10. Какво пък толкова му обръщаш внимание. Теглиш му игнора, все едно не съществува и това е.

Lighting
04-23-2014, 20:35
За това и казах да е като обикновен въпрос. Да не му става ясно, че те дразни, че ти е неприятно и тн.

Какви са тези глупости. Айде и като каже какво? Какво мислиш ще каже онзи дундурко, най-много да поклати рамене и толкоз. На човека му идва от вътре неразбираш ли?

xNarcisseNoir
04-24-2014, 08:47
На човека му идва отвътре, че да обижда всеки срещнат човек,така ли да разбирам, Lighting? О_o
Просто няма елементарното възпитание към по-нежния пол.
И да.. Както каза mayaaa - Игнорирай го,тогава той ще разбере, че не си го слагаш много на сърцето и ще спре да те обижда. :)

girlwithblueeyes
04-24-2014, 12:56
Намери и ти за нещо да му се подиграваш .Едва ли и идеален на външен вид
Обикновенно хората подиграващи се на друг за външноста имат също комплекси .

А да го попиташ защо те обижда насаме също е вариант обикновенно повечето момчета ако не са в компанията си са доста по различни .

mayaaa
04-24-2014, 14:36
Какви са тези глупости. Айде и като каже какво? Какво мислиш ще каже онзи дундурко, най-много да поклати рамене и толкоз. На човека му идва от вътре неразбираш ли?
Не!
Разбирам да му е интересна, защото се хваща на подигравките му, ама чак пък до толкова да се занимава... Мисля, че може да има някаква причина и ще е добре, ако я разбере.


А да го попиташ защо те обижда насаме също е вариант обикновенно повечето момчета ако не са в компанията си са доста по различни .
Това.

Естествено, можеш да подходиш и със самоирония, всичко да го обръщаш на бъзик. Чудя си се защо не го споменах в първото си мнение още, като аз винаги това правя и ми е идеално, защото вече наистина взимам подобни коментари като бъзик, а не навътре.

golemiq_korab_minava
04-24-2014, 15:31
да го пита дали я харесва

RapExotic
04-24-2014, 16:49
Измисли му и ти прякор. И той има някакви недостатъци все пак.

The Cheetah
04-24-2014, 17:05
ето от такива дечица идват комплексите..
Знаеш ли, носът ти може хич да не е голям..
А ти също му Измисли някакъв прякор, обиждай го.. като той го прави ндей да стоиш и да гледаш. Но все пак каквото и да ти каже- от едното ухо влязло- от другото излязло.

Като бяхме по- малки, една приятелка я обиждаха, че има естествено дълги, черни и гъсти мигли.. тва беше 7 клас. Представи си каква тъпотия. А тя ходеше и им се връзваше.

mayaaa
04-24-2014, 17:41
да го пита дали я харесва
Не това имах предвид.

Lighting
04-24-2014, 17:49
Мен цял клaс ме обиждaше, aмa кaто спрях дa им обръщaм внимaние, никой не ми пипвaше. Всичко го превръщaх нa бъзик. A тя зa някaкъв си тaм смотльо вече ще откривa темa, зaщото неможе дa рaзбере, че той е ТЪП.

Глупaкa си е глупaк, неможеш дa го промениш, aмa още сa по тъпи хорaтa които му подрaжaвaт.

golemiq_korab_minava
04-24-2014, 19:06
Не това имах предвид.
Моето мнение ли дискриминираш ;д

desperedbob
04-25-2014, 06:00
слушай сега ,може би имаш камба ,ама т'ва изобщо не трябва да те притеснява.Познавам момиче което ходи с едно момче което има много криви крака ,ама него изобщо не го е*бе,а напротив има си голямо самочувствие .
Извод: Изобщо да не те ебе какво казва.
П.П. опиши ни го и ни дай снимка по възможност аз ще му измисля кусур с който следващия път да го забиеш ;)

IlovEmyPuffYToY
04-25-2014, 18:06
Кaкво толковa си се зaвaйкaлa зa едно момче- не сa 10. Тaкивa простaци ги имa нaвсякъде. Имaш си приятели, имaш си компaнийкa, a пък може и някое гaдже , и си гледaй кефa. A пък той тaм дa бере срaм.

+1
Всички сме минали през това, аз дори по няколко пъти преди да порастна и да спра да обръщам внимание :) This too, shall pass. Всяко чудо за 3 дни ;)